YIUJCIITEN 01» \M AkKER VEIUMTIE TU boven de lasten, met regt tôt ien Oclober i855. en zullen ook by accumulalie te koopen gesteld worden. 6" Koop. Een Huis met de medegaende Erve en Hovenierbof, aboulerende aen deu volgenden koop, de calsyde naer Veurne, het huis beboorende aen Pieter De Caestecker en aen het zaeiland van M. Malou-Vandenpeereboom te Yperen. Gebruikt zonder regt van pacht door Pieter Allemonten pryze van 38 francs s'jaers. 7n Koop. Een Huis inet de daermedegaende Erve, oniangs gebruikt ten dienste van herberg genoemd de Zonne, door Sobry, ten pryze van i3o francs s'jaers, ibans ledig, palende den vol genden koop, den steenvveg,den voorgaenden koop en het zaeiland van M. Malou-Vandenpeereboom. 8" Koop. Een Huis met Erve, bewoond door Pieter Geldof zonder pachtregt ad. 42 francs s'jaers, palende aen den grond van Pieter Schmidt, den steenweg, den voorgaenden koop en aen het huis bewoond door Decrock. De drie voorschreven HUIZEN met de Erve daer medegaende te zamen groot ingevolge cadasler seclie A, N°' 388 en 3g i, vier aren zeventig cenliarensepareren op dChelft der respective scheidingmeuren en zullen ook by accumulalie le koopen geveild worden. g" Koop. Een Huis met 55 centiaren Grond Erve, cadaster sectie B, deel N" 106, houdende aen de calsyde, t'huis en smisse Jean-Baptiste De Laux en sieur Desmadryl. Gebruikt door Pieter Christiaen ten pryze van 5o francs s'jaers, zonder regt van pacht. ion Koop. Een Huis met Erve, palende den volgenden en den eersten koop, het huis bewoond door Pieter Baelde en de calsyde. Gebruikt zonder regt van pacht door Verlieyenonderbrigadier der douanen a 68 francs 's jaers. iin Koop. Een Huis met de Erve, abou- terende den volgenden den eersten en den voor gaenden koop en den steenweg. Gebruikt door Jacobus Pinson ad 42 francs 's jaers zonder regt van pacht. 12n Koop. Een Huis met Erve, abouterende den volgenden den eersten en den voorgaenden koop en aen den steenweg. Gebruikt door Pieter Debreuck zonder regt van pachtten pryze van 5o francs 's jaers. i3" KoopEen Huis met Erve, palende den volgenden, den eersten en den voorgaenden koop en den steenweg. Gebruikt door Josephus Alle monzonder regt van pacht ad 45 francs's jaers. De Huizen onder de koopen o, 11,12 en 1 3 scheidende respeclivelyk op half steenen meuren zullen ook by verzameling aengeboden worden. i4" Koop. Drie aren g4 centiaren Chiens- grond waeropstaen de huizen van Pieter Barroen en Karel-Joseph Meersdom, palende 't buis Jacobus Deweerdt, den steenweg, den voor gaenden en den eersteu koop. In pacht gebouden door dezelve Barroen en Meersdom ad fr. 4o-8o 's jaers met regt tôt eersten October 1862. De koopen 10 tôt en met i4 zullen ook by zamenvoeging aengeboden worden. i5° Koop. Een Huis met Hovenierbovetje daermede gaende, palende den volgenden en den eersten koophet huis van Jacobus Deweerdt en den steenweg Gebruikt door Francis Sohier zonder regt van pacht ad 4o francs 's jaers. i6a K00P. Een Huis met Hoveken daer mede palende den volgendeo, den eersten en den voorgaenden koop en den steeuweg. Gebruikt door Franciscus Hessel ad 4o francs 's jaers zonder regt van pacht. De Huizen onder de 15 'en 16e koopen schei- den vp half steenen meur en zullen ook in masse gepresenleerd worclen. 17" Koop. Een Huis met Hovetje, palende den eersten en den voorgaende koop en den steen weg. Gebruikt door Franciscus Logie ten pryze van 55 francs's jaers zonder regt van pacht. i8° Koop. Eeu Huis met Erve, palende den eersten koop en den steenweg. Gebruikt door Jacobus Syxzonder regt van pacht, ad 5o francs 's jaers. 1 g" Koop. Een Huis met Hovekenpalende den volgenden koop, den steenweg, het Commère- wegeltje daerover M. De Longin en den derdeu koop. Gebruikt door de weduvve Carel Creupe- landt ten pryze van 60 francs 's jaers, zonder regt van pacht. 20" Koop.Een Huis met Hoveken, palende 't buis van de weduwe sieur Eugenius Gerste, den steenweg, den voorgaenden en den derden koop. Gebruikt door Livinus Sohier ten pryze van 60 francs 's jaers, zonder regt van gebruik. 2in Koop.Een Huis en Erve, abouterende den volgenden koop den steenweg, het huis be woond door vidua sieur Gerste en den derden koop. Gebruikt door Karel Deprez aen 45 francs 's jaers, zonder regt van pacht. 22° Koop. Een Huis met Grondaboute rende den derden en den volgenden koop, de cal syde en den voorgaenden koop. Gebruikt door Jean-Baptiste Coussement zonder regt van pacht, ad 60 francs 's jaers. 25° Koop.Een Huis met Hovenierhoveken en Grond waerop hetzelve is staendeabouterende den derden en den volgenden koop, den steenweg en den voorgaenden koop. Gebruikt zonder regt vau pacht door Karel Verstraete ten pryze van zestig francs's jaers. 24" Koop. Een Huis en Erve met een Ho veken, palende aen een perceelken grond bebouwd met een kapelleken toebehoorende aen vidua sieur Gerste, den steenweg, den voorgaenden en den derden koop. De Huizen begrepen onder den 19n tôt en met den 24" koop separeren respeclivelyk op half steenen meuren en zullen ook by accumu lalie aengeboden worden. 25° Koop. Een partieken Bosch met de Taillie gescholen van een jaer, Boomen, Plant- soenen, dobbel en enkel zaden daeropstaende, ook in Brielen, groot volgens cadaster sectie A N° 29, 22 aren 70 centiaren, palende de bosschen sieur Pieter Donck en het bosch van het armgesticht te Boesinghe. POPERINGIIE. 26° Koop. Een behuisd en beplant Hofste- deken, wanof de gebouwen zyn toebehoorende aen de pachtersal t'eenen blokke groot 1 hectare 62 aren 81 centiaren,bestaende in bebouwden Grond, Hoveuierhof, Gars en Zaeiland, gelegen te Pope- ringbe in den Eeckhouk abouterende den heer Vautour en sieur Lebbe, de heer Courtois, de Gapaertstraethet zaeiland der heeren Courtois en Delaveleye. Gebruikt door Anlonius De Cae met regt tôt eersten October 1855, ten pryze van i4o francs 's jaers boven de contributien. De kooper zal van zyne koopprys in banden blyven behouden eene soin van 2,000 francs ten intreste van 2 ten honderden, verschuldigd aen M. den graef De Foresta-De Bullyte Marseilles, en eiscbbaer ten alleu tyde aenzogt zynde. DICKEBISCII. 27" Koop. Een behuisd en beplant Hofste- deken, groot onder Hofplaels, Lochting, Gars en Zaeiland 4 hectaren 4i aren, gelegen te Dicke- busch, abouterende de strate leidende van Dicke- busch naer de herberg het Millekapellekenhet land en bosch M. Terrierhet land sieur Baelde te Belle en het zaeiland van Coustantin Leuridan. In pacht gebouden door Jacobus Pyck ten pryze van 35o francs 's jaers, boven de lasten, met regt tôt eersten October 1848. WESTVLETEREN. 28° Koop.Eene partie Zaeiland en Bosch gelegen in Westvleteren by d'herberg de Rust- plaets, groot volgens tytels 67 aren 07 centiaren, abouterende den behuisden grond Engel Du Gar- din aen het armbesteur van Westvleteren het bosch M. Walweyn-Devos en de Loostrate. In gebruik gebouden door Franciscus Fieu ten pryze van fr. 56-25 c. per jaer met regt tôt eersten October i853, ter uitzondering van een drie- houkje Plantsoen Bosch liggende van noord oosten die niet verpacht is en biermede verkogt word. 29" Koop. Eene partie Zaeiland neven de voorgaende, groot by tytel 53 aren 3o centiaren, abouterende de voormelde strate, het zaeiland M. Wallete Poperinghe en het zaeiland vidua Pieter Fieu. Gebruikt door Engel Du Gardin en Carel Vandevoorde ad fr. 33—75 's jaers, met regt tôt eersten October 1853. De twee laetstbeschreven koopen uitmakende in Lande volgens tytel 1 hectare 20 aren cenliaren en volgens cadaster 1 hectare 8 aren 90 cenliaren, zullen ook by accumulalie le koo pen gesteld worden. CROMBEKE. 3o" Koop. Eene partie Zaeiland groot 32 aren, gelegen op Crombeke, sectie B, N° 379, palende den eigendom der kerk en disch van Crombeke, het zaeiland vidua Deschryver en den volgenden koop. In gebruik gehouden door Louis Deschrevel ad 25 francs 's jaers met regt tôt eer sten October 185o. 3i° En laetsten Koop. D'helft van eene partie Bosch met het Houtgewas daerop staende, gemeene tôt de wederhelft met het armgesticht van Crombeke, gelegen terzelver gemeente, sectie B, N' 38o in het geheele groot 63 aren 60 cen tiaren, palende het zaeiland der kerk en disch van Crombeke, den voorgaenden koop, het zaeiland vidua Deschryver, M. Savage te Brugge en het zaeiland jufv. vidua \I. Jan Ghelein te Poperinghe. Den 5on en den 3in koop zyn by zamenvoe ging te koop aengeboden. Den INSTEL is bepaeld op WOENSDAG 7" JUI.IUS i847, en'den DEFINITIFEN OFEBSLAG op YVOENSDAG 21" derzelve maend JUL1US, telkens ten drie uren namiddag, ter herberg de Zwane bewoond door Louis Pattou ter dorpplaels van Brielen onder voorwaerden be- rustende ter studie van gemelden Notaris TITECA te Boesinghe alwaer al de eigendoms tytelen ook t'elks inzage gedeposeerd zyn. (1) Dat men het rugtbare make. van schoone WOENSDAG 7e" JULY 1847, 'en 2 uren namiddag, zal den Notaris DELAV1Etôt Lan- gemarck ter plaets van Poelcappelle residerende, op de hofstede landen gebruikt door sieur Louis Muyssen, binnen de gemeente Langemarck, op weinigen afstand van den Treurtniet Molen voortsvaeren tôt de openbare Verkooping van de naschreven schoone Veldgewassente weten 10 1 hectare 76 aren (4 gem.) VLAS. En 2° 3 idem 5o id. (8 gem.) MAEIGRAS. Al verdéelt in koopen t'elks gerieve. De vergadering 1er hofplaels van genoemden Muyssen. De Venditie zal geburen met gewoonen tyd van betaling mits stellende begoede en bekende borgen en de bespreken gereed voldoende. (2) Elk zegge het voorts. niRCHi: in i'rkn. nu 3 juillet. HATliRE Prix PAR DES GRAINS, LEGUMES, VIANDES s g MOïEN. Livre. ET PAIN. s FK. C. FK. C. Froment, par rosière *46 4* 00 18 3o 80 i5 60 Avoine, par idem Pommes de terre, par idem. 4» i3 75 o 10 80 Id. hlanche 6 10 80 a Beurre frais, le kiloq. I 61 -saler, par idem. I 90 I 10 i o5 1 10 1 ot> Painpar idem t) I 00 M 36 Ypres, Imprimerie-Librairie de Désiré Xamliin-Wortler, éditeur-propriétaire, rue de Lille10près la Grand'place.

Le Propagateur (1818-1871) | 1847 | | pagina 4