ZAEILANBEK, WEIDEN, <rpvaren worden op de hofstede en landen gebruikt door Sr Carolus Leroy, gelegen langs de Vroedinghofstraete, komende in de Rapellestraeie, en van daer leidende op de calchiede by de plaetse van Brielen, lot de Verkooping der volgende schoone en zware BOOM EN te welen 1° In eene VVeide by de Hofstede van 1H. de Tliiebault de Boesinglie 35 zacbte liepen. 2° In eene Weide by de Hofstede van S'Leroy 7 harde lepen. 3° Op eene partie Land 1 Eik, dikke 2 ineters, 40 c', zeer schoon en zuiver. En 4" In eene ander Weide 8 zacbte lepen. De Verkooping zal geschieden met tyd van betaling mils slellende goede en welbe- kende medekoopers of borgen, en gereed vol doende den 10° penning en de bespreken. PASSCHEiMliELE, Van wege de Eigenaers slelt men met bel houden van 2 Zillingen openbaer te koop, de volgende ONROEKENDE GOE- DEKEN, te welen GEMEENTE PASSCHENDAEI.E, 1'° koop. Een lluis, onlangs nieuw gebouwd, afbankelykhedeu en areu cenliaren Erf, ouder bebouwden Grond en Hovenierbof, palende oosl den steenweg, zuid de herberg den llert, vvest en noord den beer Docby vader, tbans gebruikt, door Sr Ferdinand Debosscliere, mils fr. 70 19, boven de laslen, by de jare, met pachi tôt 1" Oclober 1804. 2 koop. Zuid west daer aen, den oostkant van een lluis, zynde iwee woonst, afhankelykheden en 7 aren 02 cenliaren Erf, onder bebouwden Grond en Hovenier- land, palende oosl den grond van den Notaris Christiaen koop 1 en de herberg den Ilcrt, zuid den heer De Grave, west den volgende koop en noord den heer Docby, vader, tbans gebruikt door Sr Louis Vol- ckaerl, mils fr. 00 00 boven de Tàsten by de jare, met regt van pacht tôt 1" Oclober 1864. 3 koop. Den west kant van bel zelve lluis en afhankelykheden en 10 aren 50 cenliaren Erf, onder bebouwden Grond en Hovenierland, palende oost den voorigen koop, zuid den heer De Grave, west en noord den heer Dochy vader, lhans gebruikt door S' Pieter Soenen, mits fr. 65 34, boven de lasten, by de jare, met regt van pacht tôt 1°° Oclober 1864. 4"° koop. West van daer, een Huis zynde den weslkant van meerder wooning, afhankelykheden en 1 are 72 cenliaren Erf, palende oost de herberg den luime laere, west de straet en noord den bebouw den grond van J" Cappelle, lhans gebruikt door Sr Isidorus De Grgse, mils fr. 50 00, boven de lasten, by de jare, met regt van pacht lot 1'° Me y 1865. 5°° koop. Zuid van den voorgaenden koop, een Huis ten dienste van winkel, afhankelykheden en 1 are 10 cenliaren j Erf, palende oost en noord de herberg en brouwery van den heer Dochy, zuid de plaets en west bel huis van S'Vandevoorde, thans gebruikt door S' Louis Vuylsteke, mils fr. 40 00, boven de laslen, by de jare, met regt van pacht lot 1"' Mey 1865. 6" koop. West van daer eene goede Weide, grool 26 aren 50 cenliaren, palende oost de paslory, zuid het land van den heer Pyssonnier, west de weide en hovenierbof van deu Notaris Christiaen en noord het land van den heer pasloor Van Gampelaere, lhans gebruikt door Sr Arnaud Brouckxou, mits eene evenredige pachtsom van fr. 60 00, boven de laslen, by de jare, met regt van pacht, lot 1" Oclober 1866. 7" koop. Noord van daer, eene parly Zaeiland, zynde den ooslkanl van meerder sluk, alhier grool 27 aren, palende oost en noord het land van den heer Bayart, zuid den processieweg en west op païen den volgenden koop. 8*° koop. West aen den voorgaenden koop, eene parly Zaeiland, groot 27 aren, palende oost op païen den voorigen koop, zuid den processie weg west op païen den volgenden koop en noord het land van den heer Bayart. 9 koop. West aen den voorgaenden koop, eene parly Zaeiland, groot 27 aren, palende oost op païen den voorigen koop, zuid den processie weg, west op païen den volgenden koop en noord het land van den heer Bayart en koop 11. 10'" koop. Eene parly Zaeiland ook grool 27 aren, palende oost op païen den voorigen koop, zuid den processie weg, west bel land van S' Joseph Dochy en noord den volgenden koop. De koopen 1, 8, 9 en 10 le zamen groot IL 1 08 00, in paclile gehouden door S' Francis Mollet en Petrus Calmeyn, mils fr. 228 00, begrepen de laslen, bg de jare, met regt tan paciit lot 1'° Oclober 1864, zutlen ook by zamenvoeging aengeboden worden. 11e" koop. Noord aen den voorgaenden koop, eene parly Zaeiland zynde den zuidkant van meerder stuk, alhier groot 26 aren 90 cenliaren, palende oost het land van den heer Bayarl, zuid den be bouwden grond van S' Joseph Dulhoy, west de slraet van de plaets naer de Mosselmarkl en noord op païen den vol genden koop. 12'" koop. Noord aen den voorigen koop, eene parly Zaeiland groot 26 aren 90 cenliaren, palende oost het land van den heer Bayarl, zuid op païen koop 11, west dilo slraet en noord den volgenden koop. 13'"koop. Noord aen den voorgaenden koop, eene party Zaeiland groot 26 aren 90 cenliaren, palende oost het land van den heer Bayart, zuid op païen koop 12, west dilo slraet en noord koop 14. 14"° koop. Noord aen den voorgaen den koop, eene party Zaeiland groot 26 aren 90 cenliaren, palende oosl het land van den heer Bayarl, zuid op païen koop 13, west dito straet en noord op païen koop 15. 15'" koop. Noord aen den voorgaen den koop, eene party Zaeiland ook groot 26 aren 90 cenliaren, palende oost het land van den heer Bayart, zuid op païen koop 14, west dilo straet en noord het land van Sr Augustin Dulhoy. De koopen 11, 12, 13, 14 en 15 le zamen groot in Erve IL 1 34 50 gebruikt door ver- scheide, ten gezamentlyken pryze van fr. 512 00 begrepen de lasten met regt van pacht tôt leo Oclober 1864, zullen ook by zamen- voeging opgeroepen worden. 16° koop. Noord oost van den voor- gaemlen koop, eene Grasweide, groot 57 aren 80 cenliaren, palende oost den sieen- weg naer Westroosebeke. zuid de herberg de Waudeling, west de weide van S' Au gustin Duthoy en noord op païen den vol genden koop. Om door den kooper aenstonds in het gebruik te Ireden. 17e" koop. Noord aen den voorgaen den koop, eene Weide groot 77 aren 60 cenliaren palende oost den sieenweg en den grond der herberg de Aruisstrael, zuid op païen koop 16, west de weide van Sr Augustin Dulhoy en noord de groole Kousselaerstraet. Om door den kooper met de geldlelling in het gebruikte komen. De koopen 16 e» 17 le zamen groot II. 1-54 40 C. zullen ook by zamenvoeging aen geboden vjorden. 18 koop. Eene parly goeden Meersch grool 1 hectare 27 aren 20 cenliaren, ge legen in de Havemeerschen, palendeoost en noord de Kavebeke daerover den meersch van M. Dohbelaer en dengenen der kinde- ren Develler, zuid en wesi den meersch en land van denzelven heer Dohbelaer, pog west het land van dilo Develler en nog noord de groole Kousselaerstraet, thans gebruikt door de gebroeders Dochy, mits de jaerlyksche pachlsom van fr. 150 00, boven de laslen, by de jare, mel regt van pacht toi l'"October 1878. 19 koop. De helft gemeene over de wederhellt met M' den dokloor Comyn, in eene parly Bosch, beslaen met wel was- sende Sparren en Larixen, in het geheele groot in Erve 24 aren 50 cenliaren, pa lende oost en noord den grond van M. Ilinderyck, zuid Mevrouw Vander Stichelè- de Maubus, en west het land van M' Huart- Sperwer. 20'" koop. Noord by den voorgaenden koop, de helft gemeene als vooren, in eene parly Bosch, zynde den ooslkant van meerder perceel beslaen met volwassende Sparren en Beuken Boomen, alhier groot 1 hectare 14 aren 55 cenliaren, pajende oost het sparrebosch van M. den baron Delafaillie, zuid den grond van M. Ilinde ryck, west op païen den volgenden koop en noord het bosch van M. Huart. 21" koop. West aen den voorgaenden koop, eene party Bosch, gemeene als voo ren, ook beslaen met welwassende Spar ren en Beuken groot 1 hectare 14 aren 55 cenliaren, palende oost op païen den voo rigen koop, zuid het land van M. Hinde- ryck, west het bosch van J" Carolina Declercq en noord helgeen van M. Huart- Sperwer. De koopen 20 en 21 te zamen groot H. 2 29 10 zullen ook by zamenvoeging aenge boden worden. De zitlingen voor de Verkooping zullen plaets hebben te Passchendaele in het dorp, te welen Den IiïSTEL op Woensdag 30° December 1863, ter herberg den Tuimelaere, bewpopd by S' Pauwels en de VOLSTBEKTE TOÊ- WYZESG Woensdag 15° January 1864, ter herberg het Gildhof bewoond by de wedu we Verhaverbeke, t'elkens ten 3 uren na- middag. De Titels en Voorwaerden berusten hy den Notaris (ÎIIIUSTIAEi>9 te Pas- I iTiogJiv/.N ii'^ocjillàidag Nota. De vergadering der liefhebbers ter hofstede Leroy. elk zegge het voorts. om git gemeenzaemiie1i) te scheiden. .■-&- OPENBARK VERKOOPING van op in het uorp. verre west van de kerk. verre oost van de kerk, wyk massakveld. instelpenninc-en te winnbn.

Le Propagateur (1818-1871) | 1863 | | pagina 3