Goddelijke Diensten 9 Febr., Pieter Deruyver, z. v. Marcel en Pauline De Koning, Surmontstraat. 16 Febr.Thérèse Snoeck, d.v. Paul en Esther Molle, Groote Markt. 23 Febr., Urbain Vandevivere, z. v. Omer en An toinette Alleman, Dixmudestraat. 24 Febr., Frans Deven, zoon van Achille Vanden- hende, Dixmudesteenweg (Kaai). Nieuwe parochiaantjes, welkom allemaal. Onze gehuwden Aan den voet van Gods altaar, in onze Sint-Maartens kerk, gingen het heilig verbond van bet huwelijk aan 7 Jan., Roger Demeere, van St-Jacobs, en Victorine Camerlynck, Veemarkt. 8 Jan., Jules Coussement, v. St-Maartens, en Rachel Vandevelde, Dixmudestraat. 15 Jan., Albert Vanhee, van Toufflers (Frankrijk) en Marg. Depuydt, Korte Thouroutstraat. 5 Febr., Urbain Norro, v. St-Anna te Brugge, en Alice George, Boesinghestraat. 22 Febr., Gerard Desmet, v. Poperinghe en Elvire Beernaert, Slachthuisstraat. Gods Voorzienigheid storte haar mildsten zegen op de nieuwgestichte huisgezinnen. Onze afgestorvenen Uit onze groote St-Maartensfamilie. hebben het tijdelijke met het eeuwige verwisseld 2 Jan.Pieter-FransMeul-DeCock( 1873) Slachthuisst. 17 Jan., Auguste De Grave (1858), wed. van Maria Vincent, Kalfvaart. 18 J an., Louisa Wyeland (1857), wed. van Charles- Louis Bagein Slachthuisstraat. 22 Jan., Melanie Coutrez-Van Eeckhout, (1847) Boesinghestraat. 25 Jan.,Heet. Lammers-D'Hulst( 1875)Bruggesteenw. 29 Jan., Octavie Desramaut, weduwe van Leopold Delahaie (1845), Slachthuisstraat. 30 Jan.Laurence-Léonie Ley 1845) wed. v. Edouard Mahieu, Hondstraat. I 1 Febr. Maria-Theresia Depuydt (1865), wed. van Arthur Messiaen, Kaai. 14 Febr., Emile Vancappel (1898) oorlogsinvalied, z. v. Arthur en Irma Debrock, Oude Houtmarktstraat. 22 Febr., Gabrielle Vandeburie-Mestdagh (1897), Oude Houtmarktstraat. Gedenkt ook in uwe gebeden de ziel van E. H. Van de Kerkhove (1851), pastor te Ouckene, aldaar godvruchtig overleden op 25 Februari. Gedurende lange jaren heeft hij voorbeeldig dienst gedaan, als geeste lijke koster op S' Maartens parochie. Onze Lieve Heer moge onze dierbare afgstorvenen in zijn genade ontvangen hebbenDat zij rusten in vrede Drie kindertjes hebben ouders en alles verlaten om heen te vliegen in Gods blijden hemel 4 Febr., Marguerite Lammers(l April 1929), doch tertje van wijlen Heet. en Leonie D'Hulst, Bruggesteenw. II Febr., Maria-Jozef Jans (22 Maart 1929), dochter tje van Antoon en Angela Proot, Surmontstaat. 14 Febr. Jantje Declerq (13 October 1929) zoontje van Robert en Maria Donche, Korte Meerschstraat. Ach, bidt voor ons, en blijft daarboven Den God van al dat goed is loven I OP ALLE WEEKDAGEN H. Mis te 6 u„ 6 1/2, 7 u. en 7 3/4. Het Lof, thans te 6 u. Den Donderdag, te 7 u., H. Sacramentsmis en zegen met het Allerheiligste. 's ZONDAGS H. mis te 6 u., 7 u., 8 1/2 u., te 10 u. Hoogmis voor de Parochianen en te 1 I 1/2 u. gelezen Mis. Vespers en Lof te 3 u. Hieronder vermelden wij enkele diensten en plechtig heden die reeds vastgesteld zijn. De volledige lijst wordt bij den ingang der kerk aangeplakt en 's zondags, onder de HH. Missen afgekondigd. ZONDAG 2 MAART, Quinquagesima.Te 7 u. H. Mis met Alg. Communie voor de leden van den H. Hartebond. Te 8 1/2 u. Zielmis voor Vr. Octavie Desramaut. Weduwe van L. Delahaie, Slachthuisstr. Vandaag begint het Veertig-uren-Gebed gedurende drie dagen, van 's morgens 6 u. tot na het Lof wordt het Allerheiligste Sacrament ter aanbidding uitgesteld. Zondag namiddag te 5 u.(bij uitzondering) Sol. Ves pers, Plechtig Lof en Sermoen door E. H. Bouteca, bestuurder van de Vakschool. Maandag en Dinsdag, te 7 u. Sol. Mis en 's avonds te 6 u. Plechtig Lof. Woensdag 5, Asschenwoensdag. Vóór de H. Mis van 7 u. plechtige wijding der Asch. Te 7 u. Sol Mis ter eere van den H. Jozef. Asschenkruiskes zullen gegeven worden na de H. Mis van 6 u., 6 I 2, 7 en 7 3 4. Donderdag 6,'s avonds te 6 u., godvruchtige oefening van het Heilig Uur, met uitstelling van het Allerheiligste Sacrament meditatie, gezangen en gebeden. Iedereen wordt ertoe uitgenoodigd. Vrijdag 7 Maart, eerste "vrijdag der maand. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus en Akte van Toewijding. Onder die H. Mis van 7 u., algemeene Communie voor de schoolkinderen. 's Avonds, te 7 u.. Plechtig Lol en Akte van Eere" boet. Daarna Sol. Kruisweg. ZONDAG 9, eerste zondag van de Vasten. T e 7 u H. Mis Alg. Communie voor de Congreganisten. Te 8 1/2 Zielmis voor Mr Jules Vlamynck, Boesinghestr. Te I I 1/2 u. H. Mis voor een bijzondere intentie. Dinsdag II, te 7 u. Zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn, Surmontstraat. Woensdag 12, Vrijdag 14 en Zaterdag 15, Quater temper-dagen van den Vastentijd geboden vasten en vleeschderving. ZONDAG 16, tweede zondag van de Vasten. Te 8 1/2 u., Zielmis voor den Heer Victor en zoon Jozef Ailaer, Surmontstraat. Woensdag 9feestdag van den H. Jozef. Te 7 u. Sol. Mis (offerblok) en te 6 u. plechtig Lof ter eere van Sint Jozef, met sermoen. ZONDAG 23, derde zondag van de Vasten. Te 8 1/2 Sol. Zielmis voor MrHenii Seghers, Slachthuisstr. Druk. Ch. Temperman, Meenenatraal, 23, Yper.

Tuinklokke (1930-1940) | 1930 | | pagina 5