Goddelijke Diensten Oproep OP ALLE WEEKDAGEN H.Miste6u.,6 1/2, 7 en 7 3/4' u. «Het Lof thans te 6 u. Al de Woensdagen van Maart, te 7 u., Sol. Mis ter eere van den H. Jozef, ter intentie van de weldoeners. Den Donderdag, te 7 u., H. Sacramentsmis en zegen met het Allerheiligste. Al de Vrijdagen van de Vasten, na het Lof Solemneele Kruisweg. Den Zaterdag, te 7 3/4 u. H. Mis ter intentie der offeraars aan den offerblok van O. L. Vrouwkapel op Brielen - Watermeulen. •S ZONDAGS H. Mis te 6 u„ 7, 8 1/2, 10 u. (Hoogmis) en 1 1 1/2 u. Vespers en Lof te 3 u. Maart ZONDAG 1tweeden Zondag Van de Vasten. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 8 I /2 u. sol. zielmis voor den Heer Henri Seghers, Slachthuisstraat. Te I I 1/2 n. zielmis voor den Heer Pieter Lerbeirghe-Delaere, Dixmudesteenweg. Dinsdag 3. Te 7 u. gezongen Mis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 5. Avonds te 6 u. wordt de schoone oefening van het Heilig Uur gehouden, met uitstel ling van het Allerheiligste. Vrijdag 6, eerste Vrijdag der maand. Gen. Absolutie ▼oor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. Sol. Mis ter eere *an het H. Hart van Jesus. 's Avonds te 7 u. plech tig Lof en Sol. Kruisweg. ZONDAG 8, derden Zondag van de Vasten. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 8 1/2 u. sol. zielmis voor Juffrouwen Maria en Madeleine Leclercq, Oude Veurnestr. Te II 1/'2 u. zielmis voor Heer en Vrouw Arthur Messiaen-Depuydt, Bruggesteenweg. Na Vespers en Lof is er Congregatie. Dinsdag 10. Begin onzer Novene ter eere van den H. Jozef. ZONDAG 15, vierden Zondag Van de Vasten. Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de plech tige Communicanten van 1930, alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. Te 8 1/2 u. zielmis voor den Heer Victor Allaer en zoon Jozef, Surmontstr. Te 11 1/2 u. zielmis voor een overledene. Dinsdag 17. Te 7 u. gezongen Mis voorde Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 19, feestdag Van den H. Jozef. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. Sol. Mis (offerblok) en 'avonds te 6 u. plechtig Lof ter eere van Sint Jozef. ZONDAG 22, Passiezondag. Te 8 1/2 u. sol. zielmis voor Vrouw Euphrasie Masure-Baelen, Dixmude steenweg. Te 1 1 1/2 u. zielmis voor den Heer Leon- Jules Van Overberghe, Vanden Peereboomplaats, van wege de maatschappij der Duivenliefhebbers. Na Vespers en Lof is er Congregatie. Dinsdag 24 en Woensdag 25 is er gen. Berechting voor de zieken en kranken der parochie. Men gelieve een der Heeren Geestelijken te verwittigen. Woensdag 25, feestdag van O. L. V. Boodschap. Gen. Absolutie voorde Derde-Ordelingen. Te 9 u. Hoogmis. 's Avonds, kwart vóór 6 u.. Sol. Vespers en daarna plechtig Lof. Donderdag 26. Onder de H. Mis van 7 u. Paasch Communie voor de kinderen van Sint-Michielsschool en van de Stadmeisjesschool. Vrijdag 27, feestdag van O. L. Vrouw der zeven Weeën. Zaterdag 28. Biechtgelegenheid 's nammiddags van af 3 u. en heel den avond. ZONDAG 29, Palmzondag. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der chris- tene vrouwen en jorge dochters.Te 9 u. plechtige Palmwijding in St-Pieterskerk, met uitdeeling der gewijde palmtakken. Te 9 I/2 u. vertrekt de Palmprocessie waartoe ieder uitgenoodigd wordt, uit St-Pieterskerk en houdt statie vóór het zuidportaal (rechtover de Halle) van de Kathedraal. Te 10 u. wordt daar de Hoogmis gezongen. 's Namiddags, te 3 u., Vespers en Lof, waaronder Passiesermoen We richten dien oproep tot gansch de Ypersche bevolking tot u, mannen en jongelingen tot u, vrouwen en jonge dochters. Als voorbereiding tot den groote Paaschplicht, zal een dubbele reeks GEESTELIJKE VOORDRACHTEN gehouden worden op Woensdag 25" Maart, Donderdag 26" Maart, en Vrijdag 27" Maart. 's Avonds, te 6 u., is het voor de vrouwen en jonge dochters. Een boeiend onderwerp zal behandeld worden DE VROUW in haar godsdienstig leven in haar moederschap in haar dienende liefde. En 's avonds te 8 u., nagels met koppen, voor de mannen en jongelingen WEEST MANNEN in uw eigen zieleleven in uw huiselijk leven in uw openbaar leven. Eiken avond, op 25", 26™ en 27" Maart, moet de groote Sint-Maartenskerk tweemaal vol loopen, te 6 u. en te 8 u. Voor die driedaagsche plechtigheid hebben wij een predikant van eerste gehalte E. H. Ghyssaert, leeraar in godsdienst aan het Koninklijk Athenaeum te Brugge. Zijn machtig talent zal voorzeker met Gods genade, heel uw christelijk leven wakkerschudden en hooger op voeren. Gaat allen, dierbare parochianen, naar die schoone deugddoende predikatie. Geen thuisblijvers a. u. b. Drukk. Ch. Temperman, Meenenstraat, 23, Yper.

Tuinklokke (1930-1940) | 1931 | | pagina 4