DE TUINKLOKKE PAROCHIEBLAD VAN YPER ZONDAG 31 MEI Plechtige Communie TWEEDE JAARGANG 1931 NUMMER 5 inzonderheid van Sint-Maartens Nu of nooit moet het plechtig gaan in onze kerk,op Zondag 31 Mei.'tls immers de groote, de langgewenschte dag der Plechtige Communie. Plechtige Communie voor onze 61 kinderen. En die krijgen dan ook een eereplaats ons schitterend koor wordt hun voorbehouden en Onzen Lieven Heer gaan zij ontvangen, niet aan den gewonen Communie bank, maar wel aan het hoogaltaar, en opgeleid door een rei van engelen... Niet minder indrukwekkend is de ceremonie van 's na middags, welke den dag der Plechtige Communie tot zijn volle beteekenis opvoert na de sol. Vespers, die te 4 u. gezongen worden, zullen onze kinderen de heilige verbin tenissen aangegaan bij hun Doopsel plechtig vernieuwen zij zullen getrouwheid beloven, de hand op het H. Evan gelie, aan Onzen Heer Jesus-Christus en aan Onze Moeder de H. Kerk. Om te sluiten, opdracht aan'Onze Lieve Vrouw, «Te Deum en zegen met het Allerheiligste. Hier volgen de ramen onzer 61 Eere-Communicanten, in orde van a. b. c. Onze jongens 1Georges Beauprez, Kleine Pennestraat 2. André Beirnaert, Slachthuisstraat 3. Abel Coffijn, Oude Houtmarktstraat 4. Raymond Debruyne, Veurnesteenweg 5. Emile Decadt, Viamertinghe 6. Camiel Delhem, Stoffelstraat 7. Daniel Demey, Groote Markt 8. Jean Derycke, Bruggesteenweg 9. Georges Faes, Groote Markt lO- Norbert Fierens, Zonnebeke 1 IPierre Goemaerè, Bruggesteenweg 12. Lionel Laheye, Hondstraat 13. Pieter Maerten. Dixmudestraat 14. Ulysse Meyfroodt, Kalfvaart 15. Albert Moerman, Bonduellestraat 16. Denis Reeder, Slachthuisstraat 17. Aimé Segers, Oude Houtmarktstraat 18. Alfons Sonck, Veurnesteenweg 19. Edwin Tester, Voormezeele 20. Maurice Tester, Voormezeele 21. Julien Therry, Slachthuisstraat 22. Latsi Ulack, Veufnesteenweg 23. Georges Vandenbroucke, Paddevyverstraat 24. Roger Vannieuwenhuyze, Surmontstraat 25. Gerard Van Suypeene, Rijsselstraat 26. Gustaaf Verheye, Brugge steenweg 27. Camiel Vuylsteker, Pennestraat 28. Thomas Wood, Korte T houroutstraat Onze meisjes 1Rachel Albrecht, Elverdinghestraat 2. Maria Beaud, Veurnesteenweg 3. Lydie Berghman, Minneplein 4. Irène Bruenin, Surmontstraat 5. Bertha Bulckaen, Kiekenmarkt 6. Julia Bulckaen, Kiekenmarkt 7. Marie-Rose Callens, Leet 8. Estella Claeys, Pilkemstraat 9. Simone Debergh, Noordlaan 10. Jenny Debrabandere, Kalfvaart I IMaria Debrabandere, Kalfvaart 12. Marie-Thérèse Decadt, Neerstad 13. Marguerite Degryse, Slachthuisstraat 14. Suzanne Dubois, Pennestraat 15. Alice Flips, Boomgaardstraat 16. Agripinne Jacques, Boterstraat 17. Madeleine Leupe, Dixmudesteenweg 18. Paula Masquelier, Rijsselstraat 19. Maria Moerman, Pennestraat 20. Julienne Parez, Dixmudestraat 21Georgette Poot, Oude Houtmarktstraat 22. Blanche Schoonheere, Pennestraat 23. Godelieve Six, Pennestraat 24. Jrène Six, Paddevijverstraat 25. Blanche Staessens, Pennestraat 26. Juliette Tieberghem, Veurnesteenweg 27. Hortense Vandenplassche, Bruggesteenweg 28. Henriette Vandermeulen, Elverdinghestraat 29. Denise Van Eename, Korte Meersch 30. Leonie Vanoverbeke, Dixmudestraat 31. Anna Wyckaert, Minneplein 32. Paula Wyckaert, Minneplein 33. Marie-Louise Victoor, Bruggesteenweg Bij dit nummer komt een Bijblad, met foto oan om prachtig orgel. In ons volgend nummer geven wij de foto van de sierlijke gedenkplaat opgericht in de Kathedraal, 26 Mei 11., ter gedachtenis van de Britische soldaten gesneuveld in den grooten krijS 1914-1918.

Tuinklokke (1930-1940) | 1931 | | pagina 1