O. L,. V. van de Vesten Goddelijk:e Diensten Het lief beeldeke van Onze Lieoe Vrouw Van de Vesten, vereerd in 't kapelhke nood zoekt troost Telken jare wordt de octaaf geoierd in St-Niklaaskerk, zij begint op 2 Juli. Mei ZONDAG 31Feestdag der H. Drievuldigheid. Onder de H. Mis van 7 u. zal de indrukwekkende ceremonie plaats hebben van de Plechtige Communie. Er ia ook Alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Te II 1/2 u., Zielmis voor Heer en Vrouw Huyghebaert-Verbaeghe, Janseniusstraat. 's Namiddags te 4 u., Sol. Vespers en plechtigheid voor onze Eere-Communicanten. Vandaag is er Gedurige Aanbidding in de kerk der EE. PP. Capucienen (Kruisstraat). Juni Viert de Junimaand, neemt deel can de oefeningen ter eere van het HHart var, Jcsus eiken dag, na de H. Mis, Akte van Toewijding onder het Lof, Litanie van het H. Hart en Akte van Eereboel. Op al de Vrijdagen der Junimaand, na de H. Mis van 7 u., wordt de zegen gegeven met het Allerheiligste. Maandag IFeest van O. L. Vrouw Middelares aller Genaden.Te 7 u.,H.Mis van dankzegging voor onze Eere-Communicanten. Te 10 u. wordt het H. Vormsel toegediend. Dinsdag 2. Te 7 u., Zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 4, H. Sacramentsdag. Generale Absolutie voor de Derde Ordelingen. Te 7 1/2 u., H. Mis met zang en eerste H. Communie der lieve kleintjes van de St-Michielsschool en van de Stadsmeisjes school (Rijsselstraat).Te 9 u., Hoogmis.'sAvonds te 7 u., Sol. Vespers en Heilig Uur». In St-Niklaaskerk gedurige aanbidding en opening van het Eucharistisch Triduum. Vrijdag 5. Te 7 u.. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus, en Akte van Toewijding. Alg. Communie voor de schoolkinderen. 's Avonds te 7 u., Plechtig Lof met Akte van Eereboet en kort sermoen. ZONDAG 7, Plechtigheid van H. Sacramentsdag. Te 7 u., H. Mis en Alg. Communie voor den H. Harte bond der mannen en jongelingen. Hoogmis te 9 u. Te 10 u., Plechtige Processie ter eere van het Aller-- heiligste Sacrament.Te 11 1/2 u., zielmis voor den Heer Albert Van Egroo, Cartonstraat. Maandag 8. [e 7 3/4 u., Zielmis voor den Heer Rosier Bomert, Dixmudestraat. Dinsdag 9. Te 10 u.. Sol. Huwelijksmis voor den Heer Denis Delvoldre en Juffr. Thérèse Ramault, Cartonstraat. Woensdag 10. Te 9 u., Sol. Huwelijksmis voor den Heer Michel Wollaert en Juffr. Maria De Bever, Kalf vaart. Donderdag II. 's Avonds te 6 1/2 u., bloemen hulde aan het H. Hart van Jesus, vanwege de school kinderen. Vrijdag 12, Feest van het H. Hart van Jesus. Gen. Absolutie voor de Derde Ordelingen.Te 7 u., H. Mis met zang en Alg. Communie, Akte van Toe wijding en zegen met het Allerheiligste. Te 9 u.. Plechtige Hoogmis voor het werk der H. Kindsheid, met toespraak door E. H. De Busschere, onderpastor St-Ni- klaas 's Avonds te 7 u.. Plechtig Lof met sermoen door E. H. De Bouveryleeraar aan Sint-Vincentiuscollege. ZONDAG 14. Te 7 u., H. Mis en Alg. Commu nie voor de Congreganisten. 's Namiddags, te 3 u., plechtig Lof.Te 3 1/2 u., wijding en inhuldiging van het orgel. Maandag 15. Te 9 u., Sol. Mis voor Juffr. Maria Devos, Lombaardstraat. Dinsdag 16. Te 7 u., Zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. ZONDAG 21.Te 7 u.,H.Mis en Alg. Commu nie voor de Plechtige Communicanten van 1930 en 1931 alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. ZONDAG 28. Onder de H. Mis van 6 en 7 u., Alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Na Vespers en Lof, is er Congregatie.Te 5 1/2 u. gaat de nieuwe Proces sie uit, ingericht door de EE. PP. Karmelieten, ter eere van het Goddelijk Kindeke Jesus van Praag. Maandag 29.Feestdag van de HH. Apostelen Pe trus en Paulus.Gen. Absolutie voor de Derde Orde lingen. In Sint Pieterskerk is er gedurige aanbidding. Juli Donderdag 2, Onze Lieve Vrouw Bezoeking Gen. Absolutie voor de Derde Ordelingen. Te 7 u., H. Mis met zang en Alg. Communie voor de Congre ganisten. 's Avonds te 7 u., godvruchtige oefening van het Heilig Uur Vrijdag 3. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus en Akte van Toewijding.'sAvonds te 7 u., Plechtig Lof met Akte van Eereboet en kort sermoen. ZONDAG 5. Te 7 u., H. Mis en Alg. Commu nie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 4 u., parochialè Processie op St-Pieters. Dinsdag 7. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Woensdag 8. Kwart vóór 8 u., zielmis voor den Heer Rosier Bomert, Dixmudestraat. ZONDAG 12.Onder de H. Mis van 7 u. alg., Communie voor de Congreganisten.'s Namiddags, na Vespers en Lof is er Congregatie.Te 4 u. parochiale Processie op St-Niklaas. Drukk. Wed. Temperman, Meenenstraat, Ypar

Tuinklokke (1930-1940) | 1931 | | pagina 5