Goddelijk:© Diensten Dit onze Kerkregisters December Vrijdag 25, Hoogdag van Kerstdag. Zie eerste blad onze Kerstviering Kerstdag is geen onthoudingsdag iedereen is het toe gelaten vleesch te eten. Zaterdag 26, tweede Kerstdag.Te 9 u. Hoogmis Kw. vóór 5u.. Sol. Vespers en Lof. ZONDAG 27. Onder de H. Mis van 6 en van 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Te 1 I l/2u., zielmis voor V' Emilie Vierstraete-Bataille, Rijselstraat. 's Namiddags, vergadering der Congregatie. Maandag 28. Te 9 u., plechtige Rouwdienst tot zielelafenis van zijn Excellentie M81 Waffelaert, bisschop van Biugge. Aan de offerande zullen gedachtenissen uit gedeeld worden. Donderdag 31Te 7u. sol. Mis ter intentie der wel doeners van de Kerk. 's Avonds, te 6 1/2 u.. Heilig Uur, met uitstelling van het Allerheiligste iedereen wordt er toe uitgenoodigd, om door dat uur van liefdewake den ■zegen van Jesus H. Haitover het jaar 1932 te bekomen. Januari Vrijdag I. Nieuwjaardag. Eerste Vrijdag der maand. Generale Absolutie voor de Derde-Ordelin- gen. Te 7 u. sol. Mis, met alg. Communie, ter eere van 't H. Hart van Jesus. Te 9 u. Hoogmis. Kw. vóór 5 u, sol. Vespers en Lof, Op Nieuwjaardag is het iedereen toegelaten vleesch te eten. ZONDAG 3. Feestdag van den Zoeten Naam Jesus. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te I 1 1/2 u., zielmis voor den Heer Georges Vandenberghe, Stoffelstraat. Dinsdag 5. Zielmis voor de Heeren Armand en Roger PersyD. Te 9 1/2 u., sol. Huwelijksmis voor den Heer Pierre Souvage en Juffr. Martha Dury, Neermarkt. Woensdag 6, DriekoningendagGen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 9 u. Hoogmis. Kw. vóór 5 u. Sol. Vespers en Lof. ZONDAG 10, Feestdag van de H. Familie. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te II 1/2 u. Zielmis voor V' Louise Debusschere-De- brabander en familie.Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. ZONDAG 17. Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de plechtige Communicanten van 1930 en 1931alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. Te 11 1/2 u., zielmis voorde overleden bur gers van den oorlog, besteld door Burgerlijke Oorlogsin- valieden. Van Maandag 18 Januari (feestdag van St-Petrus' Stoel te Rome) tot 25 Januari (feestdag der Bekeering van den H. Paulus) wordt de Internationale Bidweek ge houden, om van God af te smeeken eenheid van ge loof onder al de christenen. ZONDAG 24, Septuagesima. Te 111/2 zielmis voor den Heer Achille Bories. Kw. vóór 4 u., verga dering der Congregatie. Donderdag 28. Te 7 u. sol. Mis, van wege de Congregatie, ter gelegenheid van het patroonfeest van den. Z. E. H. Deken. ZONDAG 31, Sexagesima. Onder de H. Mis- van 6 en 7 u. alg. Communie aoor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Te 11 1/2 it. zielmis voor Mr Julcs-Leon Vanoverberghe, Vanden Peereboomplaats. Februari Dinsdag 2, Onze LieVe Vrouw Lichtmis en Opdracht van Jesus in den Tempel. Gen. Absolutie voor de Derde-Oidelingen. Te 7 u. H. Mis voor de Congre ganisten. Kw. vóór 9u., plechtige Keerswijding en Processie te 9u., Hoogmis. Kw. vóór 5 u. Sol. Vespers en Lof. Woensdag 3, Te 7 u. Sol. Huwelijksmismet de plechtigheid van II I/2 u. voor den Heer René Phlypo en Juffr. Louise Dotbeis, Mondstiaat. Donderdag 4. 's Avonds te 6 112 u.. de zegenrijke- oefening van het «Heilig Uur». Vrijdag 5. Eerste Vrijdag der maand.Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus. 's Avonds te 6 1/2u. plechtig Lof en Sermoen. ZONDAG 7Quinquagesima.Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jorgelingen, Te 11 1/2 u. Zielmis voor den Heer Georges Cornette, R. Colaertplaats. Naar aanleiding van het Veertig uren gebed Ves pers en Lof te 5 u, waaronder sermoen door E. H. Bou- teca, bestuurder der Vakschool. Vandaag, alsook Maan dag en Dinsdag, wordt het Allerb. Sacrament, van 'smor- gens 6 u, tot na het Lof, ter aanbidding uitgesteld. Dinsdag 9. le 7 u. Zielmis voor de Heeren Ar mand en Roger Persyn. Woensdag 10, Asschen-Woensdag.Vóór de H. Mis van 7 u., plechtige wijding der asch. Asschenkruiskens worden gegeven alle kwartieruurs van af 6 tot 8 I 2 u. Op alle Zondagen 'van de Vasten, Vespers en Lof te 3 112 u., waaronder meditatie over het Bitter Lijden Van Onzen Qoddelijken Zaligmaker, door E. Pater Leclef, Jesuiet, Superior van de Residentie te Korhijk Drie kindertjes gedoopt 29 Nov., Jacqueline Pyck d. v. Daniel en Simone Desadeleire, Pennestraat. 3 Dec., Agnès Platteau d. v. Albert en Godelieve Balduck, Dixmudestraat. 13 Dec., Hugette Merckaert d. v. Robert en Elza Vanhevel, Korte Thouroutstraat. Zijn overleden 29 Nov.. Cesarine Gisquière (1892) echtg. van Mau rice Decadt, Bruggesteenweg. 6 Dec,, Marie-Virginie Verhaeghe (1857) echtg. van Henri Vlaemynck, Slachthuisstraat. 9 Dec., Céline Bryon (1860) echtg. van Rodoiphe Cardinael, Rijselstraat. Drukk. P. Boudry-Tempeiman, Meenenetraat, Yper

Tuinklokke (1930-1940) | 1931 | | pagina 4