Uit onze kerkregisters Goddelijk© Diensten Zielmissen Zondags Door het doopsel herboren 15 Aug., Raoul Depuydt, z. Marcel en Jeanne Bossaert, Neermarkt. 16 Aug., Marc Vanhaute, z. r. Joseph en Maria Pyck, Surmontstraat. 22 Aug., Guy Cardinael, z. v. Raymond en Yvonne Deloddere, Vanden Peereboomplaats. 28 Aug., Ingrid Lam or al, d.v. Herman en Marie- José Rommens, Dixmudesteenweg. Door het huwelijk verbonden 9 Aug., Maurice Dewulf (Moorseele) en Lncienne Berlamont, Dehaernestraat. 13 Aug., Jules Vandenbulcke fSl-Maartensj en Hélène Vandenbroucke, Paddevijverstraat. 27 Aug., Oscar Beernaert (St-Niklaas) en Alice Versteele, Groote Markt. 31 Aug., Albert Deplancke (St-Ja cobs) en Marg. Beele, Boterstraat. 10 Sept., Willy Debruyne (St-Maartens) en Gilberte Surgeon, Eiverdinghestraat. In den Heer ontslapen 10 Aug., Idonie Ghesquière (1878), echtg. van Gentri Vandeginste, voordien in de Surmontstraat. 3 Sept., Philomena Dael (1842), wed. van Theodoor Roose, Slachthuisstraat. Pas geboren en gedoopt, werd Guy Cardinael, zoontje van Raymond en Yvonne Deloddere, op 22 Augustus als een engeltje ten Hemel opgenomen. September ZONDAG 11. Te 7 u. H. Mis en alg. H. Com munie voor de Congreganisten. Te 11 1/2 u., ziel mis voor Vr. Pauwels-Legrand, Langemeersch. Na Vespers en Lof, vergadering der Congregatie. Maandag 12. Te 7 u. Sol. Zielmis voor Vrouw Idonie Vandeginste-Ghesquière. Woensdag 14. Te 7 u., sol. Zielmis voor Vr. Wed. Roose-Dael, Slachthuisstraat. Donderdag 15. Te 8 1/2 u.. Sol. Mister eere van God den H. Geest, voor onze schoolkinderen. Zaterdag 17. HH. Wondeteekenen van den H. Franciscu8 van Assisië (in 't jaar 1224) Gen. abso lutie aan de Derde-Ordelingen. ZONDAG 18. Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de plechtige Communiecanten van 1931 en 1932 alsook voor de kinderen der groote en kleine leering. In St-Pieterskerk wordt de plechtigheid gevierd van O. L. V. van de zeven Weeën volle aflaat, die meer malen op denzelfden dag kan verdiend worden gelijk de Portiuncula aflaat. In de Kapel der Arme Claren, vandaag begint de negendaagsche Plechtigheid ter eere van O. L. Vrouw van Salette eiken avond, te 7 u., Lof en Sermoen door Eerw. P. Paulus, Minderbroeder. Maandag 19. Te 10 u. Sol. Jubelmis voor de gouden bruiloft van de echtgenooten Alf. Poot en Marie- Louise Casier, Boomgaardstraat. Consecratie van St-Niklaas kerk en. drie autaren. Dinsdag 20. Te 7 u. Zielmis voor de Heeren Armand en Roger Perayn. Vandaag is er «gedurige aanbidding» in het Jongens-- weezenhu's. Woensdag 21alook Vrijdag 23 en Zaterdag 24 zijra quatertemperdagen geboden vasten en vleeschderving. ZONDAG 25.Onder de H. Mis van 6 u. en va» 7 u. alg. H. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. '8 Namiddags vergadering der Congregatie. In St-Jacobskerk begint de plechtige Octaaf ter eere van O. L. Vrouw van den H. Rozenkrans op alle week dagen, onder hef lof te 8u., sermoen door E. P. De Baets, Dominikaan. Dinsdag 27. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van den H. Pastoor van Ars. Octobe p ZONDAG 2. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te II 1/2 u. Zielmis voor Vr. Jonckheere-Boulanger. Te 4 u. gaat de Bedevaart van den H. Rozenkrans uit, op St-Jacobsparochie. Dinsdag 4. Feestdag van den H. Franciscus van Assisië. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. Zielmis voor de Heeren Arm. en R. Perayn. Donderdag 6. 's Avonds te 6 1/2 u. zegenrijke oefening van het Heilig Uur Vrijdag 7. Feestdag van O. L. Vrouw van den H. Rozenkrans. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus, met alg. Communie en Akte van toe wijding; *8 Avonds te 6 1 /2 u. plechtig lof en sermoen. ZONDAG 9. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Na Vespers en Lof, vergadering der Congregatie. In Sint-Pieters, te 8 I/2 a. 1 I Sept., voor Mr. Alfons Desramault. 18 Sept., v. Suz. en Lucienne Landerwijn. 25 Sept., v. Mr. Albert Boone. In Sint Niklaas. 1 I Sept., te 9 u. voor André Renet. 18 Sept., te 8 u. v. Mevr. Lsmcot. 25 Sept., te 9 u. v. Jeanne Coutrez, ecbtg. v. Hector Vandemariiere. 2 Oct., te 9 u. v. Theofiel Herreman. •9 Oct., te 8 u. v. Mr. Renè Delobel. Drukk. P. Boudry-Temperman, Meeneostraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1932 | | pagina 4