Goddelijke Diensten Zielmissen Zondags Goudkorreltjes Februari ZONDAG 5. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie ■voor den H. Hartebond der mannen en jorgelingen. Dinsdag 7. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Woensdag 8. Kw. vóór 8 u., zielmis voor den Heer Rosier Bomert. Zaterdag II, 75 8W verjaring der eeiste Verschining van O. L. Vrouw Onbevlekt te Lourdes. Te 7 u. Sol. Mis Ier eere van O. L. Vrouw. Te 3 u., op aanvraag van de vrienden van Lourdes plechug Lof met korte toespraak door E. Pater Athanaas, Capucien. ZONDAG 12, Septuagesima. Te 7 u. H. Mis cn alg. Communie voor de Congreganisten. Na de Hoogmis, plechtig «Te Deum als feestviering van de elfde verjaring der Kroning van Z. Heiligheid Pius XI, Paus en Koning. Kw. vóór 4u., vergadering der Congregatie. ZONDAG 19, Sexagesima. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de plechtige Communicanten van 1931 en 1932, alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. ZONDAG 26, Quinquagesima. Onder de H. Mis van 6 en 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der chiistene vrouwen en jonge dochters. Naar aanleiding van het «Veertig-uren gebed Ves pers en Lof te 5 uur, waaronder Sermoen door E. H. Bouteca, bestuurder der Vakschool. Vandaag, alsook Maandag en Dinsdag, wordt het Allerh. Sacrament van '8 morgens 6 u. tot na het Lof ter aanbidding uitgeste ld. Bougies zullen dankbaar aanveerd worden. Maandag 27. Van heden af, het dagelijlsch Lof ep de weekdagen te 6 u. Maart Woensdag IAsschen-Woensdag.Te 7 u., sol. Mis ▼oor den Heer Petius Denys.Vóór de H. M'.s plech tige wijding der Asch. Asschenkruiskens w orden ge geven alle kwartieiuurs van af 6 u. tot 8 I /2 u. In de kapel der Zwarte Zusteis» is er Gedurige aanb dding. Donderdag 2. 's Avonds te 6 1/2, «Heilig Uur». Vrijdag 3, Eerste Vrijdag der maand. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus. 's Avonds te 6 1/2 u. plechtig Lof en Kruisweg. ZONDAG 5, I" Zondag van de Vasten. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 3 1/2 u. Vespers en Lof, om 4 u., eerste Vasten-Sermoen door E. Pater De Clippele, S. J. Maandag 6, H. Coleta. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Dinsdag 7. Te 7 u. zielmis voorde Heeren Ar mand en Roger Persyn. Woensdag 8, Vrijdag 10 en Zaterdag Quatertem perdagen van den Vastentijd geboden vasten en ▼leeschderving. Woensdag 8. Kwart vóór 8 u. zielmis voor den Heer Rosier Bomert. Zaterdag II. Begin onzer Novene ter eere van den H. Jozef. In St-Maartenskerk- 5 Febr., te 8 1/2 u. gez. Mis vooi den Heer Henri Declercq, Rijselslraat. 12 Febr., te 8 1/2 u. gez. Mis v. Heer Henri Declerq; Te 11 l/2u. vcor den Heer Julien Haezebrouck en de overleden leden van de maatschappij «Veretnigde Holboiwliefbebbeis in 't Belfort. 19 Febr,te 8 1/2 u. gez. Mis voor den Heet Honoré Mssure van wege de Boldersgilde Dixmudestee nw Te II 1/2 u. (Jaargetijde) voor de Heeten Aimand en Roger Persyn. 26 Febr.. te 8 1/2 u. gez. Mis voor Jufvr. Marie en Madeleine Leclercq, Oude Veurnestraat. Te II I /2 u. v.Vr. Mar a Depuydt-Abeel, Suimontstr 5 Maart, te I 1 1/2 u. voor den Heer Charles-Louis Boutens-Gryson, Dixmudestraat. In St-Pieterskerk, te 8 1/2 u. 5 Febr., gez. Mis voor Louis l.ogier-Win dels. 12 Febr., gez. Mis voor Alex Pinte, huisvr. Wenes. 19 Febr., gez. Mis voor Zuster Fupheroia uit het Nazareth. 26 Febr., zielmis voor de overledene familie van Eugenie Verslype. 5 Maart, gez. Mis vcor Alpl orse Vardenbulcke. In St']acobskerk. 5 Febr., te 8 1/2 u. voor Jean Dutkoo en huisvr. 12 Febr.te 7 1 /2 u. voor Victor Delbecque en huisvr. te 8 1/2 voor Elisa Sambaeie, buisvr. Talon. 19 Febr., te 7 1/2 u. voor Irma Peene. te 8 1/2 u. v. Polydore Deconinck en zoon Leon. 26 Febr., te 8 1/2 u. voor Madame Menners. 5 Maart, te 7 1/2 u. voor Elisa Sambsere, huisvr. Talon, te 8 1/2 u. vcor ignace Cauwelier. In St-Nicolaaskerk. 5 Febr., te 8 u. vcor Mr Arthur Coene (Maloulaan). te 9 u. voor MrCbarhs Swirgecouw (Veurnestee n» weg) van wege de Peerdenverzekering. 1 2 Febr., te 9 u. voor Mr Roger Deduytschaever (do Stuersetraat). 19Febr., te 9 u. voor Mevr. We Rijckaert (schoon moeder van Mr Cyiiel 5cl midi) Maloulaan. 26 Febr., te 9 u. voor overledene ouders van Mr en Mevr. Ernest Tyleca-Gouwy. Aardestraat. 5 Maart, te 9 u. v. Mr Jules Den Exter (de Stuersstr.) y Van u zeiven zegt ge goed, van de anderen zegt ge kwaad. Verwissel van voorwerp en van boos wordt ge goed. Ik ben altijd, zei de H. Franciscus, in feeststemming: eiken dag, elk Uur vier ik het feest van den wil Gods. Zalig is 't voor den meester te denken wat al on gemak zijn gemak den mindere kost. Drukk. P. Boudry-Temperman, Meenenstraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 4