Goddelijke Diensten Zielmissen Zondags Uit onze Kerkregisters April ZONDAG 16, Hoogdag van Paschen. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de kinderen. Onder de plechtige Hoogmis, te 10 u., zal de driestemmige Mis van Cesar Franck, alsook het wereldberoemd Alleluia uit den Messias van Handel, uitgevoerd worden door het gemengd koor van St-Maartens, met begeleiding van orgel en orkest. 's Namiddags, te 3 1/2 u. Sol. Vespers en plechtig Lof, waaronder feestpredikatie over de Verrijzenis des Heeren door E. Pater Xaverius, Carmeliet. Vandaag is er gedurige aanbidding in St-Jans-Gods huis (Godelieven). Maandag 7tweede Paaschdag. Te 9 u. Hoog mis. 's Avonds, kwart vóór 7 u. Sol. Vespers en plechtig Lof. Vandaag is er gedurige aanbidding in de Kapel der arme Klaren, de Stuerstraat. Woensdag 19. Te 10 u., plechtige Eeremis van E. Pater Herreman, Passionist, zoon van Heer en Vrouw Waerenborg (Rijselstraat), met korte gelegenheidstoe spraak door E. Pater Gerardus, overste te Kortrijk. ZONDAG 23, Beloken Paschen. Na Vespers en Lof, vergadering der Congregatie. Dinsdag 25, Sint-Marcusr'ag. Te 7 l/2u. kruis- processie, uit St-Maartens naar St- Pieters, alwaar de Sol. Mis gezongen wordt om 8 u. Vrijdag 28. Te 7 u. zielmis voor den Heer Santy. ZONDAG 30. Onder de H, Mis van 6 u. en 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Mei Maandag IOpening van de Meimaand oefe ningen ter eere van O. L. Vrouw. Dinsdag 2. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Ar- mand en Roger Persyn. Woensdag 3. Plechtigheid van den H. Jozef. Donderdag 4. Te 7 u. gez. Mis voor den Heer Adriaan Iweins (fundatie/. '8 Avonds, in St-Maartens, te 7 u. godvruchtige oefe ning van het Heilig Uur Vrijdag 5. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus en akte van toewijding. 's Avonds te 7 u., plechtig Lof met akte van Eereboet en kort sermoen. ZONDAG 7. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Maandag 8. Feestdag van het H. Bloed van Onzen Heer Jezus-Christus. H. Bloedprocessie te Brugge. Kwart vóór 8 u. zielmis voor Mr Rosier Bomert. Te I I u. Sol. Huwelijksmis voor den H. Omer-Jos. Allegaert (Roeselaere) en Juff. Godelieve Waerenborg, Rijselstraat. Woensdag 7. Te 7 u. Sol. Mis voor den Heer Louis Bouckenaere (fundatie). ZONDAG 14. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 4 u. vertrekt uit St- Maartens de Bedevaart der Congregatiën naar de Kapel van O. L. Vrouw van Thuyne, te Brielen- Watermeulen. In St-Maartenskerk, te 11 I/2 u. 16 April voor Alfons Claeys, Boterstraat. 22 April v. Alfons Santy, Bruggesteenweg. 30 April, te 8 1/2 u. Sol. Mis v. HoDoré Masure, zijn echtgenoote en zoon. 7 Mei, te II 112 u. zielmis (jaargetijde) v. Vrouw Eudoxie Phillippe-Vermeer8ch. In St-Pieterskerk, te 8 I j2 a. 17 April, te 9 u. gez. Mis voor de overledene familie van Cyrille Soubry en van zijne huisvrouw. 23 April, zielmis v. Leopold Lalou en dochter. 30 April, gez. Mis v. Henri Bailleul en zoon. 7 Mei gez. Mis v. Auguste Lemay. 14 Mei, gez. Mis v. Louise Delbaere, wed. Hipp. Vanbesien. In St-Jacobskerk- Paschen, te 7 1/2 u. voor GustaveBaillievier en huisvr. te 8 1 2 u. v. Louise Priem huisvr. Pyck. 23 April, te 7 1/2 u. v. Marie Delva huisvr. Donck. te 8 1/2 u. v. Henri Vanraes en zoon Marcel. 30 April, te 8 1/2 u. v. Henri L auwers en huisvr. en v. Zoë en Georges Lauwers. 7 Mei, te 7 1/2 u. v. Alois Var,acker en d. Flavie. te 8 1/2 u. v. Emiel Vanhee en huisvr. en over leden Familie. 14 Mei, te 7 1/2 u.v. Maria Delahoutre hvr. Malfait. te 8 I/2 u. v. Edw. Beun. In St-Nicolaaskerk,te 9 u. 16 April Paschen, voor Mevr. Elodie Elslander, wed. v. M' Henri D'hellem, Tuinwijk. 17 April 2de Paaschdag, v. Mevr. Rerilde Ler.oir echtg. v. J. René Debreuck. Dickebuschsteenweg. 23 April, v. H. en Vr. Deconick- Phlj po, Parnrn- huisstraat. 30 April, v. M' Emiel Lamaire, Elverdinghestra»t. 7 Mei, v. Mevr. Justine Fever echtg. van M' Frans Verschoore, Dickebuschsteerwev. 14 Mei, v. Mr E.miel L»maire, Elverdinghestraat. Door het doopsel herboren 19 Mavrt, André Lemahieu, z v. Sévère en Pauline Debarville, Veemarkt; 19 Maart, Maurice Thoor. z.v. wijlen Maurice en Agrès Var derberghe, A B C straat; 9 April, Gilbert Pollée, z.v. jules en Maria Leupe, Dixmudesteenweg 10 April, Marie-Jeanne Demoor, d.v. Pierreen Martha I ogghe, Boterst'aat; II April, Guido Van Bost, z.v. G-miel en Rarhel Schaballie, Rijselstraat; 12 April, Irene Pil d.v. Chartes en Maria Leclair, Lange Meerschstraat. Door het huwelijk verbonden 20 Maart, Maurice De Cadt, weduwnaar v. C. Gis- quière, en Marie-Louise Hollebeke, Dixmudesteenweg. in den Heer ontslapen 18 Maart, Alfons Claeys-Devos (1868); 21 Maart, Eugénie Joos-Defever (1876); 23 Maart, Henrietta van Batenburg (1910) 10 April, Emilie Depoorter (1850), V eurne8teenweg. Drukk. P. Beadry-Tamperman, Meenematraat, laper

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 4