n Goddelijke Diensten Zielmissen'» Zondags Juni ZONDAG 18, Plechtigheid Van H. Sacraments- Jag. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen, alsook voor de Congreganisten. Te 10 u. Plechtige Processie ter eere van het Aller heiligste Sacrament. Maandag 19. Kw. vóór 8u. zielmis voor den Heer Leon Jonckheere. Donderdag 22. 's Avonds te 6 u. Bloemenhulde aan het H. Hart van Jezus, vanwege de schoolkinderen. Vrijdag 23, Feestdag van het H. Hart van Jezus. Generale Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en alg. Communie, akte van toe wijding en zegen met het Allerheiligste. Te 9 u. Plechtige Hoogmis voor het werk der H. Kindsheid met toespraak door Eerw. Heer Verhaeghe, Principaal. *8 Avonds te 7 u. Plechtig Lof met sermoen door E. H. De Busschere, bestuurder v. de H. Familie. Vandaag is er gedurige aanbidding in 't Gesticht van het H. Hart. ZONDAG 25. Onder de H. Mis van 6 en 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. In St-Maarters, onder de Hoogmis, te IOu., door het zangkoor van St-Antoniuskerk te Roubaix, uitvoering van de driestemmige a missa secunda van Alf. Moortgataan 't offertorium O Sacrum convivium vierstemmig a capella van Viadana (16* eeuw); op het einde der Mis Jerusalem, acclame van Noyon. Kw. over twaalf, wijding en inhuldiging van een gedenk plaat ter nagedachtenis van de Fransche gesneuvelden. *8 Namiddags, vergadering der Congregatie. Donderdag 29, Feestdag van de H. H. Apostelen Petrus en Paulus. Generale Absolutie van de Derde- Ordelingen. Vandaag is er gedurige aanbidding in St-Pieterskerk. Juli ZONDAG 2, Feestdag van O.L. Vrouw Bezoeking. Generale Absolutie voor de Derde.Ordelingen. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie v. den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Vandaag is er gedurige aanbidding in de kapel van *t Nazareth-Ge8ticht. In St-Maartens, onder de Hoogmis te 10 u., wordt door het zangkoor St-Gregorius, van Moeskroen, de drie stemmige Mis in ré mineur van Dom Perosi uitgevoerd. Dinsdag 4. Te 7 u. zielmis v. de Heeren Armand en Roger Persyn. Woensdag 5. Te 7 u. (met de plechtigheid van 9 l/2u.)sol. huwelijksmis voorden H. Hector Gauquier en Juff. Eugenie Matthys, Rijsselstr. Te 9 1/2 u. Sol. huwelijksmis voor den Heer Adelson Deurinck (Lichtervelde) en Juff. Denyse Pannekoucke Boterstraat. Donderdag 6. 's Avonds te 7 u. godvruchtige oefening van het Heilig Uur Vrijdag 7. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus en akte van toewijding. Te 7 u. pi. Lof met akte van Eereboet en daarna Sol. Kruisweg. Zaterdag 8. Kw. vóór 8u. zielmis voor den Heer Rosier Bomert. ZONDAG 9. Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de Congreganisten. f. >1 V T y I* 's Namiddags vergadering der Congregatie. Maandag 10. H. Vormsel toegediend door Z. Excellentie Mgr Lamiroy. Dinsdag II. Kw. vóór 8u., gezongen Mis voor de helden van 1302 (fundatie Meersrman). Donderdag 13. Te 7 u. Sol. Mis voor Juff. Marie de Moucheron (fundatie). Zaterdag .15. Naamfeest van Z. Excellentie Mgr Henri Lamiroy, en verjaardag der plechtige Consecratie van St-Maartenskerk (in 1930). Te 7 u. Sol. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn der parochianen. ZONDAG 16. Te 7 u. alg. Communie voor de plechtige Communikanten van 1932 en 1933, alsook voor de kinderen der groote en kleine leering. Donderdag 19. Te 7 u. H. Mis ter eere van den H. Vincentius vanwege het werk der Damen van Berm- hertigheid. Vandaag is er gedurige aanbidding in de kapel van St-Vincentiuscollege. Vrijdag 21Te I 1 1/2 u. plechtige Te Deum ter gelegenheid van den Nationalen Feestdag. Vandaag is er gedurige aanbidding in de kapel der Eerw. Zusters Lamotte, Rijselstraat. In St-Maartenskerk, te 11 /2 u. 18 Juni, voor Juff. Maria Devos, Lombaardstraat. 25 Juni, v. den Heer Camiel Vandenberghe en zoon Georges, Stoffelstraat. 2 Juli, v. den Heer Leon Beddeleem-Dumez, Veur- nesteenweg. 9 Juli, v. den Heer Leon Jonckheere, Elverdingestr. 16 Juli, v. den Heer Charles Boutens en zijn echtg. Maria Gryson, Dixmudestraat. In St-Pieterskerk. 25 Juni, te 8 1/2 u.gez. Mis voor Henri Debusschere en zijne huisvrouw. 29 Juni, te 9 u. Hoogmis voor E. H. Neuville, gewe zen paster der parochie. In St-Jacobskcrk 25 Juni, te 8 l/2u. voor Leontine Dethoor huisvr. Ossieur en v. Camille Ossieur. 2 Juli, te 7 1/2 u. v. Hilaire Poize. te 8 1/2 u. v. Euphrasie Waterbley huisvr. Mouchamps. 9 Juli, te 7 1/2 u. v. Philomene Verkindt huisvr. Carrein. te 8 1/2 u. v. Henri Spotbeen. 1 6 Juli, te 7 1/2 u. v. Irma Peene. te 8 1/2 u. v. Bruno Soete. In St-Nicolaaskerk 18 Juni, te 9 u. voor Mevrouw Devolder-Haerts, Kruisstraat. 25 Juni, te 8 u. voor Mijnheer Aimé Sierens Elver- dinghestraat. 2 Juli, te 8 u. voor Mevrouw wed. Gontier, Capron- straat. Drukk. P. Bondry-Temperman, Meenenatraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 4