Een paar berichten Zielmissen 's Zondags Prijs uitdeeling Wegwijzer De Jubelprocessie, zooals gezegd, zal gaan langs de volgende straten de Leet, Boterstraat, de Stuersstr., Maloulaan, El verdingestraat, Boesingestr., Surmontstr., Carton3tr., Lange en korte Thouroutstr., Groote Markt, S' Jacobsstr.S' Jacobsnieuwweg, Hondstr., Bukkerstr., Pateelstr., Rijselstr., Neermarkt en Leet. Penitenten Deze groep vrijwillige boetelingen beschikt over klee deren en kruisen voor 24 personen. We zouden gaarne den groep volledig zien, overtuigd dat het stichtende voorbeeld van godsdienstzin en inge togenheid gegeven door zulke penitenten meer zal strek ken tot Gods eer en die zijner heilige Moeder, dan welke andere groepen ook. We wachten op nog meer aanvragen. De Penitenten zullen hunne kleedij vinden in de St-Michielsschool (Elverdingestraat en Minneplein). Aanvragen bij Z. E. H. Deken en E. H. Faes, onder pastoor St-Jacob8. In St-Maartenskerk, te 11 I/2 u. 23 Juli, voor Jean-Baptiste Heughebaert en zijn echtg. Marie Folcke, Janseniusstraat. 30 Juli, te 8 1/2 u. gez. mis v. Lionel Therry. Slacht huisstraat. te II 1/2 u. v. Jules Platevoet en zijn dochter Agnes, Bruggesteenweg. 6 Aug., v. Leon Jonckheere, Elverdingestraat. 13 Aug., v. Henri Roose en zijne dochter Eliza, Dixmudestraat. 3 Sept., v. Leon Jonckheere, Elverdingestraat. In St'Pieterskerk, te 8 112 u. 23 Juli, v. Maria Pinte, echtg. Windels. 13 Aug., v. Labaere Gustaaf. Te 10 u. v. Alf. Vandenbulcke- Riem. 15 Aug., v. Lucie Busschaert en AdeleVerlez, huisvr. van Amand Deruyter. 20 Aug., v. Suz. en Lucienne Landerwijn. In St-Jacobskerk- 23 Juli, te 7 1/2 u. voor Marie Clinckemaille huisvr. Seeten. te 8 1/2 u.v. Madame Devos-Dewanckel. 30 Juli, te 8 1/2 u. v. de overleden Familie van Jules Verfaillie en Ida Borry. 6 Oogst, te 8 1 /2 u. v. Henri Dezuttere en overleden Familie. 13 Oogst, te 7 1/2 u. v. Madame Devos-Dewackel. te 8 1/2 u. v. Leonie Hoornaert en over leden Familie. 15 Oogst, te 7 1/2 u. v. Alois Vanacker en dochter Flavie. te 8 1/2 u. v. Victoor Dethoor en Julie Pannekoucke. 20 Oogst, te 8 1/2 u. v. Auguste Vermeersch. 27 Oogst, te 8 12 u. v. 1 vo Dervaux en Catharina Boudin. 3 Sept., te 8 1/2 u. v. Georges De Beek. In St-Nicolaaskerk 30 Juli, te 9u. voor Mr. Aimé Sierens, Elverdingestr. 6 Oogst, te 8 u. v. Mvr. Decruynaere, Capronstraat. 9 Oogst, te 8 u. v. Mvr. Lamoot, Tempelstraat. I 5 Oogst, te 9 u. v. Mr. Gustaf Desramault, Beluikstr. We komen aan 't einde van het lange schooljaar. Gelukkig de leerlingen, die vlijtig werkten en thans bekroond worden In onze vrije onderwijsgestichten is de plechtige prijs- uitdeeling vastgesteld als volgt Voor de jongens St. vlncentiuscollege, BoIIingstrna1. Donderdag 27 Juli, te 9 1/2 u., in de feestzaal van 't College, Bollingstraat. St. Aloysiusschool, Hondstraat. Maandag 31 Juli, te 2 1/2 u.t in de feestzaal van het Christen Volkshuis, St-Jacobsstraat. St. Michielsschool, Elverdingestraat. Dinsdag Augustus, te 2 1/2 u., in de feestzaal van het Christen Volkshuis, St-Jacobsstraat. Voor de meisjes In de H. Familie, de Stuersstraat. Dinsdag 25 Juli, te 9 u. voor al de klassen van 't ge sticht. - De jongere leerlingen gaan nog ter school tot den 3 Augustus. Bij de Rousbrugce Damen, Maloulaan. Dinsdag 25 Juli, te 2 1/2 u. voorde bewaarklassen. Woensdag 26 Juli, te 10 u., voor de middelbare en lagere afdeeling. Bij de Zusters Lamotte. Woensdag 2 Augustus te 2 u., voor de boogere klas sen der Mariaschool, de Beroepsschoel en Huish'oudklas in de feestzaal de Wennickstraat. Donderdag 3 Augustus, te 2 u.voor de lagere klassen der Mariaschool in de feestzaal der Wenninck3traat. Vrijdag 4 Augustus, te 9 u., voor de bewaarklassen der Mariaschool in de zaal van de St-Catharinestraat. Vrijdag 4 Augustus, te 2 u., voor al de leerlingen der H.HarteschoolfCapucienestr.Jin'tlokaal «Familiekring». Bij de Zusters van St. Jozef. Woensdag 2 Augustus, te 2 u., voor de bewaarklassen en l"e en 2de studiejaar van da Meenensteenweg, Potijze en Kalfvaart, in de zaal van de Meenensteenweg. Donderdag 3 Augustus, te 9u., voor de andere lagere- et> vierde graadklassen der St-Jozefschool, in de zaal van de Meenenstensteenweg. In O. L. V. van TuiNE, Beluikstraat. Donderdag 3 Augustus, te 9 u., voor de bewaarklas sen en lagere school. De klassen herbeginnen Op Maandag Sept., voor de lagere klassen van 't Colleee, alsook in St-Aloysiusschool en St-Michiels school, bij de Zusters Lamotte en O.L.V. van Thuyne'. Op Dinsdag 12 Sept., bij de Zusters van St-Jozef. Op Dinsdag 19 Sept., voor de humanioraklassen van 't College, alsook voor de leerlingen van de H. Familie en de Rousbrugge-Damen.

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 2