Uit onze Kerkregisters Goddelijke Diensten Door het doopsel herboren 25 Juni, Willy Santy, z. Eugène en Maiia Hoedt, Oude Houlmarktetiaat 26 Juni, Emiel Vanderdiies- sche, z.v. Mturice en Fstella Mestiaen, Bruggestee rw. 2 Juli, Arlette Merckaert, d. v. Robert en Maria Van hevel, Korte Thouroutstraat3 Juli, Irène Beun, d.v. Gaston en Marie Scrive, Janseniusstraat3 Juli, André Callens, z. v. Paul en Bertha Faes, Nooidlian 9 Juli, Huguette Debruyne, d. v. Willy en Gilberte Surgeon, Elverdmgestraat 9 Juli, Daniel Dezwarte, z.v. Joseph en Armandine Dandoy, Oude Korijnstraat16 Juli, Rolande Ollevier, d.v. Hippoliet en Magdalena Michiel, Janseniusstraüt 18 Juli, Emile Pblypo, z. v. René en Ludovica Dobbels, Dixmudestraat. Door het huwelijk verbonden 5 Juli, Adelson Deurinck en Denyse Parnekoucke, Boterstraat6 Juli, Hector Gauquier en Eugenie Matlhys, Rijselstraat 22 Juli, Valère Talon, wed. van Elisa Sambaere, en Bertha Pium,Veemarkt. In den Heer ontslapen 2 Juli, Henri Duthieuw (1874), echtg. van Marie- Louise Pauwels, Dehaernestraat 12 Juli, Bertha De- zutter (1882), echtg. van Edmond Caenepeel, Slacht huisstraat; 16 Juli, Angèle Del< bel (1869), rchtg. van Jean Dambre, Boterstraat17 Juli, Jean Migcm (1858), echtg. v. Celina Lesage, Minneplein. Werd aan de liefde van 2ijn ouders ontrukt, op 1 5 Juli, Paulatje Lamaire (II December 1927), d. v. Leon en Bertha Struyve, Casselstraat. Juli ZONDAG 23. Na Vespers en Lof, vergadering van de Congregatie. Woensdag 26. Te 7 u. met de plechtigheid van 1 1 u. Sol. huwelijksmis voor den Heer Raph. Coulier (Boesinghe) en Juff. Simone Jonckheere, Elverdinghestr. Te 9 u. H. Mis ter eere van de H. Moeder Anna vanwege 't werk der christene moeders met gelegen heidstoespraak. Zaterdag 29. Van af 4 u. en heel den avond, tot 8 u., gelegenheid om te biechten. ZONDAG 30. Groote voorbereidingsdag tot de plechtigheden van Tuindag: algemeene Communie voor al de christen menachen van leper (zie ons artikel Oproep) Augustus Dinsdag I. Dezen namiddag en Woensdag heel den dag, aflaat van Portiuncula te verdienen onder de gewone voorwaarden, telkenmale men St-MaarteDskerk bezoekt en daar bidt volgens de intentiën va'n Z. Heilig heid den Paus 6 maal Onze Vader, Wees Gegroet en Glorie zij den Vader. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Dinsdag en Woensdag 2, wordt O. L. Heer thuis gedragen naar de zieken en kranken der parochie. Donderdag 3. 's Avonds te 7 u. zegenrijke oefening van het «Heilig Uur», in de Sacrakapel van St-Maartens. Vrijdag 4. Ter eere van het H. Hart van Jezus te 7 u. Sol. Mis met akte van Toewijding en 's avonds te 7 u. plechtig Lof en gemeenschappelijke Kruisweg. Zaterdag 5.s Avonds, kw. vóóröu. openingsplech tigheid der Jubelfeesten ter eere van O. L. Vr. van Tuine. ZONDAG 6. Toewijding der stad leper aan het H. Hart van Jezus en Jubelfeesten ter eere van O. L. V.vanTuine. In St-Maartens worden de eersteH. Missen gelezen te 4 en 5 u., de Pontificale Hoogmis gezongen te 9 I/2 u. door Z. Hoogw. Excellentie M" Lamiroy. Maandag 7. Te 9 u. Sol. Jaargetijde voor de overledene parochianen. Gedurende veertien dagen, plechtig Lof te 7 u. ter eere van O. L. Vrouw van Tuine. Dinsdag 8. Te 9 u. Sol. jaargetijde voor de ge sneuvelde Iepersche soldaten vanwege den Vlaam- schen Oud-strijdersbond met omhaling ten voordeele der Fundatie. Woensdag 9. Te 7 1/2 u. Sol. Jubelmis voor de gouden bruiloft van de echtgenooten Joseph Moulaeit en Petroniile Martin, Korte Meerschstraat. Zaterdag 12. Feestdag van de H. Clara. Gen. absolutie voor de Derde-Crdeliugen. ZONDAG 13. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten, alsook voor de leden der C ilde van O. L. Vrouw van Tuine. 's Namiddags, verga dering der Congregatie. Vandaag,gedurigeaanbiddingin hetO.L.V. Hospitaal. Maandag 14. Vigilie van O. L. Vrouw Hemel vaart geboden vasten en vleeschderving. Dinsdag 15. Feestdag van O. L. Vrouw Hemel vaart. Al de Goddelijke Diensten gelijk 's Zondags. Gen. Abso'utie voor de Derde-Ordelingen. ZONDAG 20. Alg. Communie voor de plechtige Communiecanten van 1932 en 1933, alsook voor de kinderen der groote en kleine leering. Maandag 21. Gedurige aanbidding in St-Maar- tenskerk heel den dag wordt het Allerheiligste ter aan bidding uitgesteld.Te9u. Hoogmis. Te 6 u. plechtig Lof. Van heden af, het dagelijksch Lof te 6 u. Dinsdag 22. Feestdag der zeven Vreugden van O. L. Vrouw Gen. Absolutie voor de leden der Derde-Orde. Donderdag 24. Te 7 u. gez. Mis voor den Heer Karei Phlypo (fundatie). Vrijdag 25. Feestdag van den H. Ludovicus Gen. Absolutie voor de leden der Derde-Orde. ZONDAG 27. Onder de H. Mis van 6 en van 7 u., alg. H. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Maandag 27. Gedurige aanbidding in de kapel der Rousbrugge Damen. Donderdag 31Te 1 1 u. Sol. Jaargetijde voor den Heer André Vergracht. 's Avonds te 6 1/2 u. wordt de godvruchtige oefening van het Heilig Uur gehouden. September Vrijdag IDe gewone oefeningen van den eersten Vrijdag ter eere van 't H. Hart van Jezus. ZONDAG 3. Alg. Communie voor den H. Harte bond der mannen en jongelingen. Dinsdag 5. Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Vrijdag 8, Feestdag van O. L. Vrouw Geboorte. Gen. Absolutie voorde Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 9 u. Hoogmis. Kwart vóór 6 u. Sol. Vespers en plechtig Lof. Drukk. P. Boudry-Temperman, Meenenatraat. leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 8