PAROCHIEBLAD VAN IEPER 1934 ZONDAG 27 MEI De Plechtige Communie De Jubelaflaat VIJFDE JAARGANG NUMMER 4 DE TUINKLOKKE DE TUINKLOKKE inzonderheid van Sint-Maartens ADMINISTRATIE Teruhijnt tienmaal jaar» Cartonstraat, 6 Postcheck. 279.230 Vaders en moeders, oudere broeders en zusters, vrienden en kennissen Met ontroering beziet gij die kinderen, in hun splinternagelr.ieuwe kleerrn, frisch en zuiverzco van buiten als van binnen... Ja. van binnen: mocht gij hun hartje zien, ge zoudt wsl zeggen dat het nog veel schooner is dan hun kleerkens I Ehwel, denkt eraan dat gij eenmaal uw eerste en Plechtige Communie gedaan hebt. Denkt eraan dat ook gij, op dien onvergettlijken dag. de beloften van uw H. Doopsel vernieuwd hebt, beloften van getrouwheid aan Onzen Lieven Heer en aan zijn H. Kerk. Vandaag, meer dan ooit, zullen uw kinderkers met hart en ziel voor u bidden I Hier volgen, in orde van a. b. c., de namen der Plechtige Communicanten. Onze jongens. 1. Andries Paul, Blauwe Leliestraat. 2. Beele Andrt, Oude Veurnestraat. 3. Beele Roger. Kaai. 4. Beernaert Jéröme, Slachthuisstraat. 5. Blanckaert Albert, Veurnesteenweg. 6. Braem Georges. Casselstraat. 7. Cherchee Frans, Noordlaan. 8. Cornillie Georges, Pennestraat. 9. Couture Georges. Kaai. 10. Damman Henri, Paddevijverstraat. I 1. Davis Lucien, Boterstraat. 12. Dejaegher Armand, Korte Thoroutstraat. 13. Dekaezemaker Jan, Minneplein. 14. Deruyter Cyriel. Veurnesteenweg. 15. Desmadryl Roger, Oude Veurnestraat. 16. Feys Robert, Boesinghestraat. 17. Flerackers Jan, Noordlaan. 18. Forster Jan. Korte Meerschstraat. 19. Garreyn Albert, Mondstraat. 20. Impens Camiel, Dixmudesteenweg. 21. Joo8 Gilbert, Dixmudesteenweg. 22. Lisy Roger. Dixmudesteenweg. 23. Loosveldt Daniel, Dixmudestraat. 24. Loosveldt Roger, Dixmudestraat. 25. Pyck Jules, Veurnesteenweg. 26. Pyck Lucien, Veurnesteenweg. 27. Robyn Etienne, Mondstraat. 28. Robyn Ignace, Mondstraat. 29. Ryckelinck Roger, Paddevyverstraat. 30. Ternier Willy, Rijselstraat. 31. Truwant Maurice, Dixmudesteenweg. 32. Vermast Antoon, Boesinghestraat. 33. Victoor Michel, Oude Veurnestraat. Onze meisjes. 1. Amandels Marie-Louise, Veurnesteenweg. 2. Baratto Marcelline, Boomgaardstraat. 3. Blootacker Bertha, Veemarkt. 4. Bouckaert Madeleine. Veema-kt. 5. Braem Alphonsine, Casselstraat. 6. Chailton Mary, Groote markt. 7. Chercheye Godelieve, Veurnesteenweg. 8. Debrou Denise, Dixmudestraat. 9. Defoort Agnes, Kloosterpoort. 10. Dekoker Rachel, V.D. Peereboomplaats. 11. Druez Antoinette. Cartonstraat. 12. Floor Micheline, Korte Meersch. 13. Gryson Denise, Dixmudesteenweg. 14. Hensmans Fernande, Pennestraat. 15. Holvoet Irène, Brugsche Steenweg. 16. Lantsheere Suzanne, Korte Thouroutstraat. 17. Mahieu Marie-Joseph, Mondstraat. 18. Parret Jeanne, Dixmudesteenweg. 19. Provoost Georgette, Kalfvaart. 20. Reynaert Angèle, Rijselstraat. 21. Sagaert Marie, Noordlaan. 22. Terryn Madeleine, Kaai W. 23. Truwant Agnes, Dixmudesteenweg. 24. Tyteca Raymonde, Veurnesteenweg. 25. Tyteca Wilfrieda, Veurnesteenweg. 26. Ureel Martha, Pilckemstraat. 27. Vanwambeke Hélène, Dixmudestraat. 28. Vandekerckhove Rachel, Kalfvaart. 29. Vandekerckhove Simone, Kalfvaart. 30. Vandermeersch Dorothea, Paddevijverstr. 31. Wyckaeit Maria, Vischmarkt. Het blijde nieuws werd onlangs verkondigd dat de Jubelaflaat van het Heilig Jaar der Verlossing nu door alle geloovigen, buiten Rcme, kan gewonnen worden. Door bijzondere vergunning van Onzen Heiligen Vader kan men zoo dikwijls den Jubelaflaat verdienen als men de gestelde voorwaarden vervult. Die voorwaarden zullen klaar en duidelijk uiteengezet worden in het volgende n' van de Tuinklokk*

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 1