Goddelijke Diensten Maandintentie Zielmissen 's Zondags Zondags: De H. Missen te 6u., 7 u., 8 1/2 u., 10 u. Hoogmis en I 1 1 /2 u. Vespers en Lof te 3 u. In de week De H. Missen te 6 u., 6 1/2 u.p 7 u. en 7 3/4 u. Het Lof te 7 u. Mei ZONDAG 27. Feestdag der H. Drievuldigheid. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en luisterrijke ceremonie der Plechtige Communie. Te 4 u. plechtige hernieuwing der doop beloften, opdracht aan O. L. Vrouw en zegen met het Allerheiligste. Maandag 28. Te 7 1/2 u., H. Mis v. dankzeg ging voor onze eere-communicanten.Om 8 l/2u. Con secratie v. St-Jacobskerk. door Z. Exc. Mgr. Lamiroy, bisschop van Brugge. Te 5 u., vertrekt uit St-Niklaaskerk de bedevaart der Congregaties van leper naar de kerk der E.E. P.P. Capucienen, alwaar O.L. Vrouw Middelares aller genaden bijzonder vereerd wordt. Dinsdag 29. Te 9 1/2 u. pl. Jaardienst tot ziele- lafenis v. H. en Vr. Leon Jonckheere-Boulanger. Donderdag 31H. Sacramentsdag. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en Eerste H. Communie der lieve kleintjes v. de St- Michielsschool (Elverdinghestraat) en v. de Stadsmeis jesschool (Rijselstraat). Te 9 u. Hoogmis. *8 Avonds te 6 1/2 u., Heilig Uur en sluiting van de Meimand. Vandaag is er Gedurige Aanbidding in de kerk der E.E. P.P. Capucienen. Juni Viert de Junimaand, neemt deel aan de oefeningen ter eere an het H. Hart van Jezus eiken dag, na de H. Mis van 7 u. akte van toewijding onder het Lof, litanie van het H. Hart en akte van eereboet. Op al de Vrijdagen der Junimaand, na de H. Mis van 7 u. wordt de zegen gegeven met het Allerheiligste. Vrijdag I, Eerste Vrijdag der maand. Te 7 u. Sol. Mis ter eere v het H. Hart van Jezus 's Avonds te 7 u. plechtig Lof en kruisweg. ZONDAG 3, Plechtigheid van H. Sacramentsdag. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Harte- bond der Mannen en Jongelingen. Hoogmis te 9 u. Te 10 u. vertrekt uit St-Maartens de plechtige H. Sa cramentsprocessie. Maandag 4.Gedurige aanbidding in St-Niklaaskerk. Dinsdag 5. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 7. 's Avonds te 6 u', optocht der schoolkinderen die hun lieve bloemenhulde aan het H. Hart van Jezus gaan aanbieden in St-Maartenskerk. Vrijdag 8. Feest van het H. Hart van Jezus. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en alg. Communie, akte van toewijding en zegen met het Allerheiligste. 's Avonds te 7 u. plechtig Lof met Sermoen. Zaterdag 9. Feest van O. L. Vrouw Middelares aller Geraden. ZONDAG 10. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. ZONDAG 17. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen. ZONDAG 24. Onder de H. Mis van 6 en 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der Vrouwen en jonge Dochters. Kw. vóór 4 u., vergadering der congregatie Vrijdag 29. Feestdag van de H. H. Apostelen Petrus en Paulus. Gen. absolutie voor de Derde- Ordelingen. In St-Pieterskerk, gedurige aanbidding. Op Zondag Juli, om 4 u. gaat de parochiale Processie uit op St-Pieters. voor onze H. Hartebonden Juni: Opdat wij het H. Hart van Jezus in zijn altijd durende voorspraak zouden navolgen. MissieintentieOpdat het Evangelie in Mesopotamie, Persië en Centraal Azië vrij moge gepredikt worden. In St'Maartenskerkte 11 12 u. 27 Mei, vr. Romanie Bloothacker-Vandevoorde, Vee markt. 3 Juni, v. dh. Gaston Deconinck en dochter Jeanne, Lange Thouroutstraat. 10 Juni, v. dh. Jules Platteau, Kloosterpoort. 17 Juni, v. dh. Camille Vandenberghe en zoon Georges, Stiffelstraat. 24 Juni, te 8 1/2 u. v. dh. Jules Platevoet en dochter Agnes, Brugge8teenweg. te I I I /2 u. v. Hr. en Vr. Leopold Huyghebaert- VerhaegheenHr. en Vr. J.B. Huyghebaert-Foleke, Janseniusstraat. I Juli, v. dh. Leon Beddeleem, Fochlaan. In St-Pieterskerk, te 8 I j2 u. 27 Mei, gez. mis voor Leon Deknudt. 3 Juni, gez. mis v. de familie van Cyrille Derudder» Durnez. 10 Juni, gez. mis v. Silvie Vandermeersch, wed. DeBiuyne. 17 Juni, gez. mis v. Leon Deknudt. 24 Juni, gez. mis v. Valere Morel. In St-Jacobskerk- 27 Mei, te 8 1/2 u. v. Gustaaf Verkouter, hvr. en zoon Michel. 3 Juni, te 7 1/2 u. v. Alois Vanacker en dochter Flavie. te 8 1/2 u. v. Elie Vandermeersch. 10 Juni, te 7 1 /2 u. v. Henri Maes en Justine Tourlouse, zijne huisvr. te 8 1/2 u. v. Vrouw Zulma Baelen. 17 Juni, te 7 1/2 u. v. Alois Verfaillie huisvr. en dochter Maria. te 8 1/2 u. v. Mr. Leclercq en dochter Maria. I Juli, te 7 1/2 u. v. Jules Taveirne, huisvr. en dochter Madeleine. te 8 1/2 u. v. Euphrasie Waterbley, huisvr. Marchamps. Dirnkk. en Boekbind. P. Bondrj-Temperman, Meenenalraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4