Adressen Aandenken Maandinteritie Qoddeiijke Diensten Zielmissen 's Zondags Hierbij wordt een dringende oproep gedaan tot den lezer dat hij elke mogelijke inlichting zou bezorgen no pens het tegenwoordig verblijf van oud-leerlingen van leper's College aan Z. E. H. Principaal, die ze met dankbaarheid en vreugde zal vernemen. Door den oorlog werden én het archief van 't College vernietigd én de oud-leerlingen overal verspreid, zoodat tot op heden vele adresser, spijts langdurig opzoeken, niet konden worden achterhaald. Van de kerkwijding van St-Jacobs (28 Mei) werden interessante fotos gemaakt. Wie er begeert kan ze ver krijgen bij de Zusterkes van de Goddelijke Voorzienig heid, die ze verkoopen tot het dekken der onkosten van 't noodzakelijk geworden vergrooten van hun klooster. Men kan ook b. v. 15 fr. storten op hunne postcheck- rekening (Zusters van de Goddelijke Voorzienigheid, Guido Gezelleplaats, leper n' 411262) en men zal 20 van de schoonste fotos in een boekje verzameld t'huis franco ontvangen. voor het Apostolaat des Gebeds Julimaand«Opdat de wereld aan onze naastenliefde erkenne dat wij Christus leerlingen zijn». Bijgevoegde Missie-intentieopdat de inboorlingen en de ongenaakbaren in Indië zich spoedig tot Christus mogen bekeeren. Juli. ZONDAG I. Te 7 u. H. Mis en algemeene Communie voor den H. Hariebond der Mannen en Jon gelingen. Te 4 u. parochiale Processie op St-Pieters. Maandag 2. O. L. Vrouw Bezoeking. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en alg. Communie voor de Congreganisten. Dinsdag 3. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 5. 's Avonds te 6 1/2 u. godvruchtige oefening van het «Heilig Uur». Vrijdag 6. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus en akte van toewijding. 's Avonds te 7 u. plechtig Lof en Kruisweg. ZONDAG 8 Te 7 u. H, Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 4 u. parochiale Proces sie op St-Niklaas. Woensdag II. Kw. vóór 8 u, gez. zielmis voor de helden van 1302 (fundatie Meerseman). ZONDAG 15. Te 7 u. alg. Communie voor de schoolkinderen.Naamfeest van Z.Fxc. Mgr Lamiroy en verjaardag der plechtige consecratie van St-Maaitens- kerk. Donderdag 19. Te 7 u. H. Mis ter eere van den H. Vincentius vanwege 't werk der Damen van Berm- hertigheid». Gedurige aanbidding in de kapel van St-Vincentiuscollege. Zaterdag 21Te I 1 1/2 u. plechtige «Te Deum» ter gelegenheid van den Nationalen Feestdag. Gedu rige aanbidding in de kapel der Eerw. Zusters Lamotte, Rijselstraat. ZONDAG 22. Kw. vóór 4 u. vergadering der Congregatie. Woensdag 25. Feestdag van den H. Jacobus apos tel. Gedurige aanbidding in de St-Jacobskeik. Donderdag 26. Feestdag van de H. Anna, Moe der van O. L. Vrouw. Te 9 u. H. Mis ter eere tan de H. Moeder Anna vanwege «*t werk der christene moe ders», met gelegenheidstoespraak. ZONDAG 29 Onder de H. Mis van 6 en 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der Vrouwen en jonge Dochters. Te 9 I /2 u. in St-Maartens pontificale Hoocmis door Z. Exc. Mgr Lamiroy, bisschop van Brugge. Uitvoering der vierstemmige mis van Rheinberger door ons gemengd zangkoor onder leiding van den H. Maurice Baert, kapel meester. In den namiddag, bezoek der Kathedraal door Hun Maj. den Koning en de Koningin. Augustus. Woensdag I. Dezen namiddag en Donderdag heel den dag, aflaat van Portiuncula te verdienen onder de ge wone voorwaarden, telkenmale men St-Maartenskerk bezoekt en daar bidt, volgers de intrntiën VBn Z. Heilig heid den Paus: 6 maal Onze Vader, Wees Gegroet en Glorie zij den Vader. Donderdag 2's Avonds te 6 1/2 u. zegenrijke oefening van het «Heilig Uur» in de Sacrakapel van van St-Maarters Vrijdag 3 Ter eere van het H. Hart van Jezus: te 7 u. Sol. Mis met akte van Toewijdingen 's avonds te 7 u. plechtig Lof en gemeenschappelijke Kruisweg. In St-Maartenskerk 1 Juli, te 8 1/2 u. v. Vr. Varsteenkiste-Callens. te II 1/2 u. v. Hr. Leon Beddelrm, Frchlaan. 8 Juli, te 1 I 1/2 u. v. Hr. en Vr. Charles Boutens, Dixmude8iraat. 15 Juli, te II 1/2 u. v. Hr. René Butein, Dixmudestr. 29 Juli, te II 1/2 u. v. Vr. Wed. Julie Ferrand, Lange Thouroutstraat. In St-Pieterskerk, te 8 112 u. 1 Juli, v. Marie Delbecque. 8 Juli, gez. Mis v. Julien Holvoet en Steph. Aernoudt. 15 Juli, gez. Misv.Silv. Vandermeerachwed. Debruyne. 22 Juli, v, Julie Liefhooge, hsv. A. Mahieu en dochter. 29 Juli, v. Octavie Dejaeger, hsv. Degroote. In St-Jacobskerk- I Juli te 7 1/2 u. v. Jules Taveirne, huisvr. en dochter Madeleine. 8 1 /2 u. v. Euphrasie Waterbley, huisvrouw Mouchamps. 8 Juli. te 8 1/2 u. v. Maria Lorrain, huisvr. Arthur Burggraeve. 15 Juli, te 7 1/2 u. v. Juff. Marie Aelbroucq. 29 Juli, te 8 1/2 u. v. Mr. De Beek. In St-Nicolaaskerk, te 9 u. 1 Juli, v. H. enVr. Heughebaert-Verhaeghe, deStuersstr. 8 Juli,v. H.en Vr. Isidore Dewilde-Vandaele.Tempelstr. 15 Juli, v. Vr. Philomène Debusschere, echtg. v. M. Pattijn, M. Fochlaan. 29 Juli, v. Jufvr. Ivonne Laire, de Stuersstraat. Drnkk. en Boekbind. P. Bondry-Temperman. Meenenelraat.leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4