Goddelijke Diensten Zielmissen 's Zondags Augustus Zaterdag 4. In St-Maartens, kw. vóór 7 u., over brenging van het kostbaar beeld van O. L. Vrouw van Tuine, naar het versierde rustaltaar in den kruisbeuk (transept). Te 7 u., plechtig Lof. ZONDAG 5. Plechtigheid van O. L. Vrouw van Tuine, Patrones der stad leper. Te 7 u., Mis en algemeene Communie voorden H. Hartebond der Man nen en Jongelingen. Zie ons artikel «Ter eere van O. L. Vrouw van Tuine Binst de twee weken na Tuindag wordt dagelijks een Sol. Mis te 7 u. gecelebreerd ter eere van O. L. Vrouw van Tuine, vanwege de verschillende wijken der parochie, voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van die huisgezinnen. Eiken avond, te 6 1/2 u., plechtig Lof ter eere van O. L. Vrouw van Tuine. Maandag 6. Te 9 u.. Sol. Jaargetijde voor de overledene parochianen. Dinsdag 7. Te 9 u.. Sol. Jaargetijde voor de ge sneuvelde lepersche Soldaten vanwege den Vlaamschen Oud-Strijdersbond, met omhaling ten voordeele van de fundatie. Vrijdag 10. Feestdag van de H. Clara. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. ZONDAG 12. Te 7 u., H. Mis en alg. Commu nie voor de Congreganisten, alsook voor de leden der Gilde van O. L. Vrouw van Tuine. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. Gedurige aanbidding in het O. L. Vrouw Hospitaal. Maandag 13. Te 10 u., in St-Maartens, plechtige Jubelmis naar aanleiding van het honderdjarig bestaan van St-Vincentiu8Coliege met pontificale assistentie van Z. Exc. Mgr. Lamiroy, Bisschop van Brugge. Dinsdag 14. Vigiliedag: geboden vasten en vleesch- derving.O. Lieve Heer wordt thuis gedragen naar de zieken en kranken der parochie. Woensdag 15. Feestdag van O. L. Vrouw Hemel vaart: al de Goddelijke diensten als 's Zondags. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 10 u., plecht. Hoogmis, met uitvoering der Sle Ceciliamis van Ch. Gounod. Te4u., gaat de parochiale processie uit van St-Jacobs. ZONDAG 19. Onder de H. Mis van 7 u. alge meene Communie voor de schoolkinderen. Dinsdag 21Gedurige aanbidding in St-Maartens- kerk: heel den dag wordt het H. Sacrament ter aanbid ding uitgesteld. Te9u., Hoogmis. Te 6 1/2 u., plechtig Lof waaronder sermoen. Woensdag 22. Feestdag der zeven vreugden van O.L.Vrouw.Gen. absolutie v. de Derde-Ordelingen. Zaterdag 25 Feestdag van den H. Ludovicus. Gen. absolutie voor de leden der Derde-Orde. ZONDAG 26. Onder de H. Mis van 6 en 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der christ. Vrou wen en jonge Dochters.Kw. vóór 4 u.. Congregatie. Dinsdag 28. Gedurige aanbidding in de kapel der Rousbrugge Damen. Donderdag 30.Te 11 u.. Sol. Jaargetijde voor den Heer André Vergracht, Dixmudesteenw. September ZONDAG 2.Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der Mannen en Jongelingen. Dinsdag 4. Te 7u.zielmis voor deheeien Aimand en Roger Persyn. Donderdag 6. 's Avonds te 6 I /2 u.in St-Maartrns de rijkgezegende oefening van het «Heilig Uur». Gedurige aanbidding in Belle-Godshuis. Vrijdag 7. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van 't Heilig Hart van Jezus en akt van Toewijding. 's Avonds te 6 1/2 u., plechtig Lof en Kruisweg. Zaterdag 8. Feestdag van O. L. Vrouw Geboorte. Gen. absolutie aan de Derde-Ordelingen. Te 7 u., Mis en algemeene Communie voor de Congrega nisten. Te 9 u.. Hoogmis. Te 6 I /4 u., Sol. Ves pers en te 6 1/2 u., plechtig Lof. In St-Maartcnskerk, te II 112 u. 5 Aug., v. dh. Alfons Morel. 12 Aug., v. dh. Henri Roose n dochter Eliza. 15 Aug., v. Juff. Henriette Van Batenburg. 19 Aug., v. dh. Emile Hollebeke. 26 Aug., v. H. en Vr. Emile Durnez. 2 Sept. v. Vr. Marie Baekelandt. In St-Pieterskerk, te 8 112 a. 5 Aug., gez. mis v. Corniliie Clara. 12 Aug., gez. mis v. Vandenbulcke Alphonse. 15 Aug., gez. mis v. Busschaert Lucie en Verlez Adèle, huisvr. Deruyter. 19 Aug.. gez. mis v. Mahieu Octavie. wed. Claas. 29 Aug., gez. mis. v. Priem Maria, hsv. Raes. 2 Sept., gez. mis v. Benoot Ludovica, hsv. Van Raes. 9 Sept gez. mis v. Benoot Ludovica. hsv. Van Raes. In St-Jacobskerk. 5 Aug., te 7 l/2u., v. Henri Deruttereen overleden fam. 12 Aug.te 7 1/2 u., v. Philomene, Julienne en Omer Verkindt. te 8 1/2 u., v. Karei Deraedt. 15 Aug., te 8 1/2 u., v. Bruno Dervaux en Catherine Boudin, zijn huisvrouw. 19 Aug., te 7 1/2 u., Jaarmis v. Jules Taveirne. 2 Sept., te 7 1/2 u., v. Henri Callens. In St-Nico laas kerk. 5 Aug., te 7 u., v. Mr. Charles Debuigne, Eigen Heerdstr. te 9 u„ v. Mr. Ach. Verbeke, Dickebuschstw. 12 Aug., te 8 u., v. Mr Charles Debuigne en overle dene dochter Marie en Marie-Louise, Eigen Heerd- straat. te9u.,v. Mevr. Lamoot-Pannecoucke, Tem pelstraat. 19 Aug., te 9 u., v. Mevr. Debouvere, Pannenhuisstr. 26 Aug., 9 u., v. Mr Arthur Dedeurwaarder, Eigen Heerdstraat. 2 Sept te 9 u.,v. M. Charles Swingedouw, Maar schalk Haiglaan. Drnkk. en Ëoekbird. P. Boudry-Tempetman, Meeneastraat,leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4