Uit onze Kerkregisters Goddelijke Diensten Maandintentie Zielmissen 's Zondags Door het doopsel herboren 9 Sept., Jean De Pauw, z. v. Joseph en Antoinette Lamotte,Noordlaan23 Sept.,Guido Loyson, z.v. Paul en Maria Donck, Mondstraat 23 Sept., Roger Leupe, z.v. Leopold en Victorine Packet, Van de Peereboom- plaats 7 Oct., Simone Doutrelandt, d. v. Georges en Jeanne Bulckaen, Noordlaan 7 Oct., Laura Defever, d. v. Daniël en Maria Joos, Dixmudestraat. Door het huwelijk verbonden I 1 Sept., Michel Lecluyse (St-Jan-bij-leper) en Cle mentine Bollingier, Lange Thouroutstraat13 Sept., Urbain Delanote Westoutre) en Maria Vande Lanoitte, Dixmudestraat; 15 Sept., Firmin Van Steenkiste, (Ise- ghem) en Rosane Bagein. Rijselstraat15 Sept., Julien Pyckel en Alice Vantroyen, Brakkestraat; 29 Sept., Daniël Mulle en Blanche Therry, Janseniusstraat 10 Oct., Arthur Donck en Stephanie Carton, wed. v. Leon Geloen, Pennestraat. In den heer ontslapen 20 Sept., Désiré Deberdt (1869), echt. v. Louise Verbrugge, Plummerlaan 21 Sept., Edouard Vande- vyver 18791, Dixmudesteenweg, Kaai 4 Oct., Celina Deprez (1875), echtg. Eugène Coppens, Slachtbuisstr. October ZONDAG 14. Feestdag van den H. Donatianus, patroon van ons Bisdom. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor de congreganisten. Te 4 u., gaat de Bedevaart van den H. Rozenkrans uit, op St-Jacobs- parochie. ZONDAG 21. Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de schoolkinderen. AIgemeene MissiedagMissiepreek onder al de H. H. Missen en bijzondere omhaling voor deVoortplanting van het Geloof. Gedurige aanbidding in de kerk der Paters Carmelieten. ZONDAG 28. Feest van Christus Koning. Alg. Communie onder de H. Mis van 6 en 7 u. voor den H. Hartebond der chr. vrouwen en jonge dochters. Te 10 u., plechtige Hoogmis, met gelegenheidstoe spraak. 's Namiddags is er Congregatie. OpDinsdag30en Woensdag3l wordtOnzeLieveHeer thuis gedragen naar de zieken en kranken der parochie. Woensdag 31. Vigiliedag; geboden vasten en vleeschderving. Biechtgelegenheid van af 4 u. en heel den avond. November Donderdag I. Hoogdag van Allerheiligen. Volle aflaat en Gen. absolutie voor de Derde-Ordelin- gen.De Hoogmis te 9 1/2 u.Sol. Vespers en Lof te 4 u. Plechtig Officie der overledenen te 6 u. Vrijdag 2. Allerzielendag. Te 9 u.. Sol. Jaar getijde voor de overledenen der Parochie. Aan de offerande worden gedachtenissen uitgedeeld met vermel ding van al de parochianen die overleden zijn sedert Allerheiligen 1933; moge ieder huisgezin in dezen Dienst vertegenwoordigd zijn.'s Avonds te 6 1/2 u. plechtig Lof en oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag 3. Sint-Hubertusdag. Kw. v. 7 u.» plechtige zegening van het St-Hubertusbrood. ZONDAG 4.Te 7 u., H. Mis en algem. Commu nie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Dinsdag 6. Te 7 u.. Jaargetijde voor de overle dene priesters en weldoeners van Kerk en Bisdom. Donderdag 8. Gedurige aanbidding in de kapel van de H. Familie, (de Stuersstraat). voor het Apostolaat des Gebeds October: Voor de heilzame vernedering van de vijan den der Kerk. Bijgevoegde missie-intentievoor de uitbreiding der Missies bij de heidensche stammen van Zuid-Amerika. November: Voor degenen die door een onvoorzienen dood worden weggerukt. Bijgevoegde missie-intentie: Voor den vooruitgang der missies en den vrede van het verre Oosten. In St-Maartenslferkte II I j2 u. 14 Oct., v. d. h. Talon-Spilleboudt. 21 Oct., v. d. h.Georges Castel. 28 Oct., v. d. h. Herman Spilleboudt. I Nov., te 8 1/2 u., v. d. h. Jules Platleau. 4 Nov., te 8 1/2 u., v. d. h. Hector Lammeis. Te I I 1/2 u.,v. de afgestorven leden van het syndikaat der beenhouwers. In St-Pieterskerk, te 8 1/2 a. 14 Oct., v. Desaegher Henri en te 10 u. v. Troffaes Maria, moeder van E. H. Van Isackei, van wege de Turner8gilde. 21 Oct., v. Priem Maria, hsv Raes en te 10 u. v. Benoot Ludovica, hsv. Van Raes. 28 Oct., te 7 u., v. Troffaes Maria, moeder van E. H. Van Isacker, van wege den H. Hartebond der vrouwen en te 8 1/2 u. v. Wenes Gustaaf. 1 Nov., v. Aimé Ronse en zonen. 2 Nov., v, Benoot Ludovica, hsv. Van Raes. 4 Nov., v. Charles Bertier en te 10 u, v. Emma Van- denbussche, wed. Emile Pattyn. In St-Jacobskerk- 21 Oct., te 7 1/2 u., v. Leopold Acke. Te 8 1/2 u., v. Henri Salomé. 28 Oct., te 8 1/2 u., v. Jules Desodt en Eugenie Soenen, zijn huisvrouw. 1 Nov., te 7 1/2 u., v. Gustave Baillievier en huisvr. en v.Oscar en Ida Baillievier.Te 8 1/2 u.,v. de over leden familie Van Hulle-Pattyn. 4 Nov., te 7 1/2 u., v. Hubert Fiers.Te 8 l/2u. v. Vr. Devos-Dewanckel. In St-Nicolaaskerk- 14 Oct., v. dh. Henri Willekens 28 Oct., v. Leontine Destailleur, echtg. v. Hr Jules Debeuf. I Nov., te 8 u.. v. Hr en Vr. Alf. Latour-Baegen en zoon Te 9 u., v. Hr Jean Gounaert. 4 Nov., te 8 u., v, Mr Richard Dhondt en overle dene kinderen. Drnkk. en Boekbiad. P. Boodry-Temperman. Meeneaetreat. leper.

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4