Maancilntentie Goddelijke Diensten Dit onze Kerkregisters Zielmissen 's Zondags voor het Apostolaat des Gebeds Alg. intentie voor Februari. In haar huidigen vorm werd de K. A. providentieel in het leven geroepen door Z. H. Paus Pius XI. Zij is de georganiseerde deelname van de leeken aan het hiërarchisch apostolaat van de Kerk. Zij wil Christus doen heerschen, d. i. de wereld veroveren voor Christus. Wie ziet echter niet in dat de K. A. haar bezieling en haar beste krachten moet ontvangen uit een vurig ge bedslevenuit het «Apostolaat van het Gebed» Bijgevoegde Missie-intentie: De Baltische en Scan dinavische Staten. Verleden maand hebben wij gebeden voor den terug keer van alie dwalenden tot de Katholieke Kerkdeze maand zullen we vooral bidden voor de 19 millioen Lutheranen die4 het Noorden van Europa bezetten: in deze Baltische en Scandinavische landen zijn er slechts 500 duizend Katholieken I STATISTIEK In 't jaar 1934, werden in onze kerk 48 kinderen ge- gedoopt, 50 parochianen geuitvaard meer doodkisten dan wiegt n!28 huwelijken ingezegend. In dc Parochiekerk 57 900 H. Communiën uitgedeeld Inde kapel van het O.L. Vrouw Hospitaal, 9.700. In de kapel van 't Belle Godshuis, 10.900. Februari ZONDAG 3. Te 7 u., H. Mis en alg. Com munie voor den H. Hartebond der mannen en jon gelingen. Dinsdag 5. Te 7 u., zielmis voor de Heeren Arm. en Roger Persyn. ZONDAG 10 Te 7 u., H. Mis en alg. Com munie voor de Congreganisten. Na de Hoogmis, «plechtig Te Deumvoor de i3de verjaring der Kroning van Z. H. Paus Pius XI. Kw. vóór 4u., vergadering der Congregatie. Maandag II. Feestdag der eerste verschijning van O. I.. Vrouw te Lourdes. Te 7 u., zielmis voor Jw. Augusta Beesau (f n Feb. 1934) vanwege de Congreganisten. ZONDAG 17. Septuagesima. Te 7 u., alg. Communie voor de schoolkinderen. De geloovigen worden uitgenoodigd de H. Mis te 7 u. bij te wonen en de H. Communie te ontvangen, tot nagedachtenis van onzen geliefden en betreurden Koning Albert tragisch overleden den 17 Februari 1934. Om den Jubelaflaat nog eens te verdienen, komen de geloovigen bijeen in St-Maartens te 3 u. en gaan in processie tweemaal de kerk der Paters Carmelieten en tweemaal de hoofdkerk bezoeken. Telkens zal men gezamenlijk de voorgeschreven gebeden luidop bid den. ZONDAG 24. Sexagesima. Onder de H, Mis van 6 en 7 u, alg. Communie voor den H. Har tebond der christene vrouwen en jonge dochters. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. Donderdag 28. 's Avonds te 6 1/2 u., wordtin St-Maartens het Heilig Uur» gehouden, in verband met de devotie tot den H. Jozef. Maart Vrijdag Eerste Vrijdag der maand. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van 't H. Hart van Jezus. 's Avonds te 5 u., plechtig Lof en Sol. Kruisweg. Door het doopsel herboren 23 Dec., Suzanne Chapelle, d. v. Maurice en Made leine Milleville, Veurnesteenweg13 Jan., Mariette Deswarte, d. v Joseph en Armandina Dandoy, Oude Konynstraat17 Jan., Louis van Renynghe de Voxvrie,. z. v Charles en Edith Barones van Zuylen van Nye- velt, Lange Thouroutstraat17 Jan Yvctte I.acante, d. v. Andró en Irène Declorcq, Rijse'straat22 Jan., Luc Vanhaute, z. v. Joseph en Maria Pyck, Slachthuis- straat 27 Jan., Cécile Ryckelynck d. v. Elias en Agnes Degraeve, Bruggesteenwcg. Door het huwelijk verbonden 5 Jan., Fernand Schmidt en Rosa Tamboreyn, Korte Thcuroutstr 5 Jan., Albert Catteeuw en Martha Van- neste, Boterstr.16 Jan., Achilie Kerckhnf (Stalhille) en Gcrmainr Syopn, voordezen te Clcmskerke. In den Heer ontslapen 28 Dec., Vr. Sidonie Talon-Verkouter 1864), Kie- kenmarkt7 Jan Eugenie Lava (1856), De Haerne straat; to Jan., Achilie Covemaeker-Lefebure (1857), Btruggesteenweg16 Jan., Emile Braem-Borra 1-1871 Pennestraat17 Jan., Henri Delaere-'Vanwynsberghe (1874), Korte Thouroutstraat. Op 23 Jan., werd, als een engelke. ten hemel opge nomen Willy Huyghebaert (7 Februari 1933). z. v. Odiel en Bertha Galiin, Blauwe lelie straat. In St-Maarlenskerk 3 Febr., te 8 1/2 u., v. dh. Léon Van Overberghe- Beun.Te 11 1/2 u., v. Vr. wed. Louis Dumortier. 10 Febr., Te 8 1/2 u., v. Vr. Emma Larnou-Rathcz. Te 11 1/2 u., v. Vr. wed. Victor Biejaeger. 17 Febr., te 8 1/2 u., v. dh. Achiel Covemacker. Te 11 1/2 u., v. dh. Jules Platevoet en dochéer Agnes. 24 Febr., Te 8 1/2 u., v. dh. Achiel Covemacker. Te 11 1/2 u., v. Mevr. Oscar Depuydt-Abeel. In St-Pieterskerk, te 8 112 uur 3 Febr., v. Emma Vandenbussche, wed. Pattyn. 10 Feb., v. Octavie Ladouceur, hsv. Depuydt. 17 Febr., v. Louis Logier-Windels, en zoon. 24 Febr., gez. zielmis v. Eugène Woets, zijne hsv. Sidonie Santy en zoon Henri. In St-Jacobskerk 10 Feb., te 7 1/2 u., v. Alois en Flavie Vanacker. 24 Feb., te 8 l/2u., v. Maria Beckers, hw. Mennens. In St-Nicolaaskerk. te 9 uur 10 Febr., v. Juffr. Rosanne Deroo, de Stuerstraat. 17 Febr., v. dh. Roger Deduytschaever, de Stuerstr. Drukk. Boekb. Boudry-Temperman, ieper Tel. 247

Tuinklokke (1930-1940) | 1935 | | pagina 4