Goddelijke Diensten Uit onze Kerkregisters Maandintentie Zielmissen 's Zondags Maart Zondag 3. Quinquagesima. Te 7u. H. Mis en alg Communie voor den H. Hartebond der man nen en jongelingen. Naar aanleiding van het «Veertig- uren-gebed», sol. Vespers en Lof. Vandaag, alsook Maandag en Dinsdag wordt het Allerh. Sacrament* van 's morgens 6 u. tot na het Lof ter aanbidding uitgesteld. Bougies zullen dankbaar aanvaard worden. Dinsdag 5.Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Fersyn. Woensdag 6. Assche n-W oensdag. Kwart vóór 7 u. plechtige wijding der Asch Asachen- kruiskens worden gegeven alle kwartier-uurs vanaf 6u. tot 8 i/ï u.Generale Absolutie voor de Derde- Ordelingen. Vrijdag 8.Na het Lof, oefening van den H, Kruisweg (eiken Vrijdag van de Vasten). Zondag 10Eerste Zondag van den Vasten. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor de Congrega- nisten 's Namiddags te 3 i/j u., Vespers en Lof. Te 4 u., eerste Passie-sermoen, door E.H. Socquet, Bestuurder der vakschool.Daarna oefeningen der Maria-Congregatie. Maandag 11.Vandaag begint onze Noveen ter eere van den H. Jozef. Woensdag 13, Vrijdag 15, en Zaterdag 16 Quatertemperdagen van den Vastentijdgeboden vasten en vleeschderving. Zondag 17.Tweede Zondag van de Vasten. On der de H. Mis van 7 u., alg. Communie voor de schoolkinderen. Dinsdag 19.Feestdag van den H. Jozef. Gen Absolutie voor de Derde-Ordehngen. Te 7 u., Sol. Mis (offerblok) en 's avonds te 5 u. pl. Lof. Zcndcg 24. Derde Zondag van de Va.->ten.Na. het Lof, oefeningen van de Congregatie. Maandag 25, Feestdag van O. L. Vrouw Bood schap. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 9 u. Hoogmis en Vespers. Te 5 u. pl. Lof Zondag 31.Vierde Zondag van de Vasten fHalf- Vastenj.Onder de H. Mis van 6 en 7 u., alg. Com munie voor den IJ. Hartebond der christene Vrouwen en jonge dochters. April Maandag 1.Te 10 u„ jaargetijde v.. M' Fra- 9ois Denis, Slachthuisstraat.— Van heden af het da- gelijksch Lot te 6 t/j u Dinsdag 2.Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 4. Te 61/2 u., in St-Maartens, god vruchtige oefening van het Heilig-Uur. Vrijdag 5.Te 7 u., SoL Mis ter eere van het H. Hart van Jezus.Te 6 1/2 u., plech. Lof en ge zamenlijke Kruisweg. 't Is kort dezen keer. Op 2 Febr., werd het H. Doopsel toegediend aan Xavier Devos, z. v. Gustaaf en Marie-Louise Cornelis, Groote Markt. Gedurende de maand Februari: noch huwelijk noch sterfgeval. voor het Apostolaat des Gebeds Alg. intentie voor Maart. Geweldig wordt het huwelijk ontheiligd vooral door ontrouw en door kinderbeperking. Kan de familie wel dieper ondermijnd worden Daarom noodigt de H. Kerk ons uit te bidden «voor het herstel der christelijke zeden in het huwelijksleven». Bijgevoegde Missie-intentie: De Armeniërs en de Assyriërs. De Armeniërs, die in den wereldoorlog een millioen menschen verloren, en de Assyriërs die tot uitwijken genoodzaakt zijn en zich verplicht zien elders een schuiloord te zeeken, zijn twee volksstammen die letterlijk door de Muzelmannen worden omsingeld en alleen nog dank zij den Volkenbond worden in het leven gehouden. Ontfermen wij ons over die volkeren, vermoeid en afgemat als schapen die geen Herder hebben In Si-Maartenskerk. 3 Maart, te 8 1/2 u v. dh. Frans Denys;Te 11 1/2 u. v. dh. Alfons Santy. 10 Maart, te 11 i/j u., v. dh. René Butein. 17 Maart, te 8 1/2 u v. dh. Achiel Covemackcr. Te 11I/2U., v. Vr. Gillis-Tanghe. 24 Maart, te 8'/ju, v. Juf. Marie en Madeleine Le- clercq.Te 11 u.> v. Vr. Clémence Faes-Debruvne. 31 Maart, te 11 1/2 u., v- dh. Edm. Cacnepeel. In Sl-Jacohskcrk. 3 Maart, te 7V2U., v. Vr.Wed. Coene en dh. Ch. Coene Te 8 V2 u-, v- Ignace Cauwelier echtg. Pinet. 10 'Maart, te 7 1/2 u., v. Camille, Achille en Emma Gheldof. 17 Maart te 7 1/2 u., v. de overledene fam. v. Gustave Diervck-Speybrouck. 24 Maart, te 7 1/2 u., v. M-Louise Burggraeve. hsv. Bourdeaux.Te 8 1/2 u., v. dh. Alfons Kcrrinckx, ge wezen koster. 31 Maart, te 7 1/2 u-> v- Marie Heughebaert. Te 8 1/2 u., v. Léontine Dethoor, hsv. Ossieur en v. Camille Ossieur. In St-PieterskerkIe 8 1/2 u. 3 Maart, v Isidore Louage. 10 Maart, v. Henri Desaegher, van wegens den Katholieken Kring. 17 Maart, v. Rosalie Simoen, hsv. Isid. Masschelein. 24 Maart, v. Dësiré Monnet. 31 Maart, v. Georgette Blomme. In St-Nicolaaskerk te 9u. 3 Maart, v. dh. August Barbier, Dickebuschsteenw. 17 Maart, v dh. Jules Perneel, Dickebuschsteenw. 31 Maart, v. dh. Jérome Depuydt en familie, Dicke- buschsteenweg. Drukk. Boekb. Boudry-Temperman, leper Tel. 247

Tuinklokke (1930-1940) | 1935 | | pagina 4