Goddelijke Diensten In St^NIcolaas Zielmissen 's Zondags Juni Zondag 16, feestdag der H. Drievuldig heid.Gen. Absolutie voor de Derde Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en Plechtige Communie. Te io u. uitvoering der driestemmige Mis van Peter Benoit, door het zangkoor van Avelghem.Te 4 u. plechtige vernieuwing der Doopbeloften, opdracht aan O. L. Vrouw en zegen met het Allerheiligste. Maandag 17.Te 7'/j u. H. Mis van dank zegging voor onze Eere-Communicanten.Te io'/j u., plechtige Eeremis van E. H. Michiel Boedts. Dinsdag 18 11. Vormsel, toegediend door Z. Exc. Mgr. Lamiroy, bisschop van Brugge. Donderdag 20 H. Sacramentsdag.Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen.Te 7 u. H. Mis. met zang en Eerste H. Communie der lieve kleintjes van de St Michielsschool en van de Stadsmeisjesschool der Rijselstraat.Te 9 u. Hoogmis.Kw over 6 u. Sol. Vespers met uitstelling van het H. Sacrament en plechtig Lof. Zondag 23, Plechtigheid van H. Sacra mentsdag.— Te 9 u. Hoogmis.Te 10 u H. Sacramentsprocessie.Kw. vóór 4 u. Congregatie. Donderdag 27.Vooravond van den feestdag van 't H. Hart. Biechtgelegenheid van 5 tot u. Te 6 u. optocht der schoolkinderen die hun lieve bloemenhulde aan het H. Hart van Jezus gaan aan bieden in St Maartenskerk. V r ij d a g 28, feestdag van 't H. Hart van Jezus: de huizen bevlaggen a. u.b. Christus-Koning ter eere Gen. Absolutie voer de Derde-Ordelingen.Te 7 u. H. Mis met zang en alg. Communie.Te 9 u. Hoog mis.Te 6 i u plechtig Lof, met sermoen en toewij ding der huisgezinnen aan het H. Hart Zaterdag 29, feestdag van de H.H. Apostelen Petrus en Paulus. Gen. Absolutie voor de Derde- Ordelingen. In St-Pl^tcrskerk is er Gedurige Aan bidding. Zondag 30.Alg. Communie voor den H. Harte- bond der ehristene vrouwen en jonge dochters.Te 4 u. parochiale processie op St-Pieters. Juli. Dinsdag 2 Feestdag van O. L. Vrouw Bezoeking.Gen Absolutie voor de Derde-Or delingen.Te 7 u. alg. Communie voor de Congre- ganisten— en zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 4.'s Avonds te 61/2 u. in de Sacrakapel van St-Maartens, zegenrijke oefening van het Heilig Uur. Vrijdag 5 eerste Vrijdag der maand. Te 7 u. Sol Mis ter eere van het H. Hart 's Avonds te 6 1/4 u. pl. Lof en Kruisweg. Zondag 7. Te 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Donderdag 11, Kw. vóór 8 u. zielmis voor de helden van 1302 (fundatie Meerseman). Zondag 14. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten.Kw. vóór 4U vergadering der Congregatie. Maandag 15.Naamfeest van Z. Exc. Mgr. Lamiroy, en verjaardag van de plechtige consecratie onzer kerk in 1930. Te 7 u. Sol. Mis voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn der parochianen. Vrijdag 19. Tc 7 u., H. Mis ter ec-re van den H. Vincentius, vanwege 't werk der Damen van Barmhartigheid. Eeuwenoude plechtigheden die op St-Nicolaasparo- chie gevierd worden 1. Veresr.'ng der Goddelijke Voorzienigheid op Maandag na H. Drievuldigheidszondag17 Juni aan staande 's morgens te 9 u. Hoogmis;'s avonds te 7 u. Rozenkrans Sermoen en Lof. Men kan, mits gewone voorwaarden, een vollen aflaat verdienen. 2. Vereering van O L Vrouw van de Vesten» of van 't kapelleken Nood zoekt trcost St. Nicolaasstraat. De octaaf ervan begint op Maandag 1 Juli te 8 u. 's avonds, en eindigt op Maandag 8 Juli. Eiken morgen, na de Mis van 6 u. is er eene korte onderrichting en 's avonds, te 8 u., groot sermoen, gepredikt door Eerw. Pater Andries Redemptorist. In St-M aar lenste 1111% u. ió Juni, v dh. en Vr. Edm. Caenepeel 23 Juni, v. dh. Camiel Vandenberghe en zoon. 30 Juni, te 8 u. v. dh. en Vr. Honoró Masure- Baelcr, en zoon Amedée.Te tl i/8 u. v. dh. Emict Buyle. 7 Juli, v. clh. Alph. Delvoye-Arrvpen. In St-Pieters te 81/2 u. 16 Juni, zielmis v. Octacie Dejaegher, hsvr. Degroote. 23 Juni, zielmis v. Octacie Dejaegher, hsvr. Degroote. 30 Juni, gez. mis v. Sohier Charles, en zijne hsvr. Horlense Deconinck en hun zoon. Te 10 u. Mis v. Eerw H. Neuville, gewezen pastor der parochie. 7 Juli, zielmis v. Jan Vollebout. Tc ro u. v. Prosper Verhaeghe. 14 Juli, zielmis v. Jean Vollebout. In Sl-Jacobs 23 Juni, te 8 t/g u. v.hsvr. Salomé Felicie Doom en overleden kinders. 30 Juni, te 81/0 u. v. de overleden familie v. Paul Bol, en Alice Ostyn. 7 Juli, te 7 1/5 u. v. Leonard Masschelein en Ste phanie Carissimo.Tc 8 Va u v- Euphrasie Waterbley, huisvr. Mouchamps. 14 Juli, te 8 V» u. v. Henri Callens. In St-Nicolaas 23 Juni, te 9 u. v. Mr Aimé Sierens, Elverdingestr. 14 Juli, te 9 u. voor Irma Coene echtg. v. Henri Craeye. 21 Juli, te 9 u. v. Vr. Thilomène Dehusschere, echtg. v Bruno Pattvn. ;gn Lh-ukk. Boekb. Boudry-Temperman, leper Tel. 247

Tuinklokke (1930-1940) | 1935 | | pagina 4