Goddelijke Dienster» MaHndintentie Zielmissen 'sZondags October Zondag 24. Algemeene Missiezondag: missicpreek ia al de kerken, en omhaling voor «de Voortplanting van 't Geloof Kw. vóór 4 u., verga- dei ing der Maria-Congregatie. Dinsdag 26 en Woensdag 27, is er Gene rale Berechtingvoor de zieken en kranken der pa rochie. Men gelieve een der Heeren Geestelijken te verwittigen. Zaterdag 30. Noch vasten, noch vleeschder- ving. Biechtgelegenheid van af 4 u., en heel den avond. Zondag 31.— Feest van Christus-Koning: alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Te iou., plechtige Hoogmis. Te 3 u., Rozenkrans en plechtig Lof met gelegenheidstoespraak. November Maandag 1, Hoogdag van Allerheiligen. Volle aflaat en Gen. Absolutie v. de Derde-Orde- lingen. De Goddelijke Diensten gelijk 's Zondags. De Hoogmis te 9 1/2 u- Sol. Vespers en Lof te 4 u. Plechtig officie der overledenen, te 6 u. Van heden af tot middernacht van Allerzielen, kun nen al de geloovigen, onder de gewone voorwaarden, een Vollen Aflaat verdienen, gelijk aan den Aflaat van Portiuncula bij ieder kerkbezoek. Uitsluitend toe passelijk aan de zieltjes van 't Vagevuur. Dinsdag 2, Allerzielendag. Vandaag mo gen al de priesters drie HH. Missen lezen. Te 7 u., zielmis v. de Heeren Armand en Roger Persyn. Te 9 u., Sol. Dienst voor onze afgestorven parochi anen aan de offerande worden gedachtenissen uit gedeeld, vermeldende al de parochianen die overleden zijn sedert Allerheiligen 1936. 's Avonds, te 5 u., plechtig Lof en Sol. Kruisweg ter i:.ten:ie van de zieltjes in 't Vagevuur. Woensdag 3. Kw. vóór 7 u., wordt het brood plechtig gewijd ter eere van S'Hubertus. Te 7 u., zielmis voor de afgestorven leden en weldoeners van het werk der Danten van Barmhartigheid. Donderdag 4. Te 7U., jaargetijde voor de overledene piiestirs en weldoeners van Kerk en Bisdom, 's Avonds, te 6 u., zegenrijke oefening van het «Hei lig Uur», met godvruchtige herdenking van onze lieve dooden. Vrijdag 5. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van het H.Hart van Jesus en a,kte tan toewijding. 's Avonds, te 5 u., pl. Lof en Kruisweg. Zondag 7. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie v. den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Maandag 8. Te 7 u., zielmis voor de afgestor ven leden van de Congregatie der Damen. Vandaag is er Gedu: ige aanbidding in de kapel van de H. Familie (de Stuersstraat Dinsdag 9. Te 7 u., zielmis voor de afgestor ven leden van het werk der arme kerken. Donderda g 11, feestdag van S1 Maarten, patroon onzer kerk en parochie. Te 7 u., Hoogmis. Te lou. Sol. Dienst voor onze gesneuvelde soldaten, van wege den Invaliedenbond. Kw. vóór 5 u., Sol. Vespers en Pl. Lof. Zondag 14. Te 7 u., H.Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Kw. vóór 4 u., vergade ring der Maria-Congregatie. Maandag 15. Te fi 1/2 u-> plechtig «Te Deum»,. ter gelegenheid van 's Konings naamfeest. Vrijdag 19, feestdag van de H.Elisabeth. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. VOOR HET APOSTOLAAT DES GEBEDS November. Alg. intentie opdat we beter zou den begrijpen hoe alle gedoopten, door genade en liefde, met Christus vereenigd zijn in de H. Kerk. Missie-intentie: opdat de Boeddisten van Chi na tot hel licht van het ware Geloof zouden komen. In Sl-Maarlens 24 Oct., te 8 1/0 u., v. dh. en Mevr. Leopold Pro- voost-Dcdiijver. Te til/ju., v. dh. Charles Barbez- Hoflack. 31 Oct, te 8 1/» u., v. Mevr. Hé'.ène Cnockaert-Lar- museau. Te 11 Vs u., v. dh. Theophiel Bories en zoon Achille. 1 Nov., te 8 1/2 v. dh. Gustaaf Wenes (V d. Peere. bocmplaats 7 Nov., te 8 1/2 u., v. dh. Sobry en de afgest. leden v. d. Kath. Kring. Te 11 '/»u., v. d. afgestorven leden v. h. Syndikaat der beenhouwers. 14 Nov, te 8 ijU., v. Mevr. Donck-Cardinael. Te 11 V2 u., v. de afgestorven leden van het Christen Volkshuis. In St-Pielers 24 Oct, te 8 i/j u., ziilmis v. Henri Descan en Irsvr. Euphia ie Santy. Dinsdag 26. te 8 u., v. Lucie Hullaert. 21 Oct., te 8 u., gez. Mis v. Emiel Santy. 1 Nov., te 8 1/2 u., gez. Mis v. Emile Ronse en zonen. Te lou, gez. Mis v. Anna Derudderehsvr. v. Isidore Dehaene. 2 Nov., te 8 1/2 u., z. Mis v. Louise Benoot, hsvr. J. Van Raes. Te 9 u., Dienst v. de overl. Parochianen. 7 Nov., te 8 '/gu., gez. Mis ter eere der vier gekroon- den. 14 Nov., te 8 t/j u., zielmis v. Charles Bertier. 21 Nov., te 8 i/g u., zielmis v. Louis I.ogier-Windels. In St-Jacoüt 24 Oct., te 7 t/i u., jaarmis v. Hubert Fiers. Te 8 i/2 u., Mis v. Alphons Mahieu. 1 Nov., te 8 i/j u., v. Leon Declerck. 14 Nov., te 71/2 u-. v. Achille en Camille Geldof, voor Emma Geldof, hw Callens. In Sl-Nicolante 9 u. 24 Oet., v. M' Henri Willekens, gewezen kantonnier en overl. dochter Leonie, echtge Potilius, Capucienestr. 31 Oct., v. Mr Honoré Vermeulen, Statiestraat. i Nov., te 8 u., v. Mr Leon Declercq, Dikebuschst. Te 9 u., v. de overl. familieleden van Heer en Vrouw Beke-Vanden Driessche. Drukk. Boekb. Boudry-Temperman, Yper, Tel. 247.

Tuinklokke (1930-1940) | 1937 | | pagina 4