Goddelijke Diensten iVla«ncIlntentie Zielmissen 'sZondags December. Zondag 19. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie v. de schoolkinderen. Dinsdag 21 en Woensdag 22 wordt Onze Lieve Heer thuis gedragen naar de zieken en kranken der parochie. Vrijdag 24. Vigilie of vooravond van Kerst dag geboden vasten en vleeschderving. Gelegenheid om te biechten vanaf 4 u. en heel den avond. Zaterdag 25, Hoogdag van Kerstdag. Gen. Ab solutie voor de Dcrde-Ordelingen. Er worden drie Solemneele Missen gezongen De Kerstmis te midder nacht kw. vóór 12 u., indrukwekkende plechtigheid van het aanbrengen van 't Kindeke Jesus in de kribbe). Te 7 u.. de Herdersmis; te lou, de plechtige Hoogmis. Onder de Middeinachtmis en de Hoogmis wordt de vierstemmige Mis van Goller door het gemengd zang koor van St Maartens uitgevoerd, met begeleiding van orgel en quintet. Gelezen LI. Missen te 6 u. en te 61/2 u.Su. en 8 1/2 u, g u. en 11V2 u- 's Namiddags, te 4 u., Sol. Vespers, pl Lof en uitvoering van mooie Kerstliederen. Zondag 26. Onder de H. Mis van 6 en 7 u., alg. Communie v. den H. Hartebond der chr. vrouwen en jonge dochters. Kw. vóór 4 u., Congregatie. Januari Zaterdag 1, Nieuwjaardag. Generale Absolutie v. de Derde-Ordelingen. Te 7 u., Sol. Mis met alg. Communie. Te 9 u., Hoogmis. Kw. vóór 5 u., Sol. Vespers en Lof. Zondag 2. Feestdag van den Zoeten Naam Te- sus. Te 7 u., alg. Communie v. den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Dinsdag 4. Te 7U., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Pe.-syn. Donderdag 6, Driekoningendag. Gen. Absolutie v. de Derde-Ordelingen. Te 9 u. Hoogmis. 's Avonds, te 6 1/2 u., in St Maartenskerk, «Heilig Uur», met uitstelling van het Allerheiligste. Iedereen wordt er toe uitgenoodigd, om door dat uur van liefdewake den zegen van Jesus' H. Hart over het jaar 1938 te bekomen. Zondag 9. feestdag v. de H. Familie. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie v. de Congrega- nisten. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. Zondag 16. Onder de H. Mis van 7 u., alg. Communie voor de schoolkinderen. Van Dinsdag 18 Januari, (feestdag van St Pe trus Stoel te Rome) tot 25 Januari (feestdag der Bekeering v. den H. Paulus wordt de «Internationale Bidweek gehouden, om van God af te smecken eenheid van geloof onder al de christenen. Zondag 23. Kw. vóór 4 u., Congregatie. V r ij d a g 28. Te 7U, Sol. Mis ter gelegenheid van het patroonfeest v. Z. E. H. Deken, die déze Mis zal opdragen tot geestelijk en tijdelijk welzijn zijner parochianen. VOOR HET APOSTOLAAT DES GEBEDS December. Alg. intentie: opdat er meer werklieden zouden zijn voor den zielenoogst. Missie-intentie: opdat de inwoners van het Japansch Keizerrijk de klaarheid van het eeuwig licht kennen. JanuariAlg. intentie: voor de algemeene en bijzondere inzichten van Onzen Heiligen Vader. Misie-intentie voor den terugkeer van alle christenen van Abessynië tot de eenheid der Kerk. In Sl-Maarleris 19 Dec., te 8 1/2 u., v. Mevr. Victor Desramault. Te 11 1/2 u. v. de afgestorven leden v. den bakkers en. pasteibakkersbond. 26 Dec., te 8 u., v. dh. Henri Roose en dochter Elisa, echtg. v. dh. Maurice Vanderghote. Te 11 1/2 u., v. dh. en Mevr. Jules Platevoet en dochter Agnes. 2 Jan.. te 11 1/2 u., v. de Gezusters Dcdulle en Mevr. Pinte Dedulle. 9 Jan., te 11 1/2 tl., v. dh. en Mevr. Aug. Gruwez- Loonis en Mevr. Irma Gruwez-Salomé. 16 Jan., te 11 i/2 u., v. Mevr. Dumorticr-Dewitte. 16 Jan., te 11 i/2 u, v. Mevr. Dumortier-Dewitte. In St-Pielern te S 1u. 19 Dec., gez. Mis v. Petrus Verschoore en hsvr. Sophie Ronse. Maandag 20, te 9 u., jaargetijde voor Z. E. H. Delae- re, gewezen pastor der parochie. 25 Dec., Kerstdag, gez. Mis v. Anna Derudder, hsvr. Isidore Dehaenra. 26 Dcc., zielmis v. Auguste Hoedt en hsvr. 1 Jan., Nieuwjaarsdag, te 9 u., zielmis v. Constant Baert. 2 Jan., zielmis v. Cesar en Silvèrc Ramboer. 6 Jan., Driekoningendag, te 9 u., zielmis v. Con stant Baert. 9 Jan., gez. Mis v. Hcnri Bailleul en zoon. 16 Jan., gez. Mis v. Canaille Hof. 23 Jan., zielmis v. Leopold I.alou en hsvr. In St-Jacol>S 19 Dec., te 7 1/0 u., v. Heer Henri Castcl. 25 Dcc., te 8 1/0 u., v. de overl. fam. v. René Peene en huisvrouw. 1 Jan., te 7 1/2 u., v. de overl. fam. van René Peene en huisvrouw. 2 Jan., te 8 i/2 u., v. Edward Beun en huisvrouw. 9 Jan., te 1'; u., v. Alois Louwagie. Te 8 '/s us v. de overl. ouders v. Arthur Wyckacrt en huisvrouw. 16 Jan., te 7 i/s u., v. de overl. fam. v. Auguste Berten en v. zijne huisvr. Marie Waterbley en v. Ma ria Berten. Te 8 i/2 u., v. Tauline Masschelein, hsvr. Volckaert 23 Jan., te 8 i/j u., v. Virginie Nuyttcn, hsvr. Hoor- naePC. In Sl-Nicolnns te 9 u. 25 Dcc., Kerstdag, v. Mr Camille Jolyt, de Stuersstr. 26 Dec., v. Mr Louis Deduytschaever, de Stuersstr. 2 Jan., v. Mr Jozef Duflou, Doorgangstraat. 23 Jan., v. Mr Jules Deltombe, Hommelhof. Drukk. Boekb. P. Boudry-Temperman, leper, Tel. 247.

Tuinklokke (1930-1940) | 1937 | | pagina 4