Burgerstand van: Lezers Kinkhoest Abdijsiroop In 't Binnenland. Caisse Commerciale de Kouiers Van alles wat OPENBAREN ONDERSTAND Invalidenbond FISSOUW MOLLE VELLEN Verwoeste Gewesten Overdekte Pers - Poperinghe in be Engelsen stad Bradford g^pjin de Fransche Kamer e«u vreeselijk ongeluk plaats. Een electrieke tram bolde een sterke belling af en de wattman, door den mist misleid, deed te laat zijn remmen werken de wielen slierden op de riggels, raakten in een draai uit het spoor en het tramrij tuig liep een hotel binnen. De schok was zoo geweldig, dat heel de gevel van het hotel ingebeukt werd en dat de tram hoop en al nog aan een tas verwrongen ijzer geleek. De wattman en de ontvanger, de eenige personen die zich in den tram be vonden werden dood van onder de puinen gehaald. IN het ziekenhuis te Lempo, inDuitscb- land, is een vreeselijk ongeluk gebeurd. In eene kamer naast de slaapzaal van de zieke kinderen werden briketten ge stookt. Het giftig gas is door de open deur in de slaapzaal gedreven en zeven kinderen, van 1 tot 3 jaar werden er door verstikt. Niettegenstaande de spoedige en krachtdadige hulp is het niet gelukt de levensgeesten terug op te wekken. Dit vreeselijk voorval heeft in heel de streek eene onbeschrijflijke opschudding ver wekt. DE echtgenooten Boucher-Leger van Rosny-sous-Bois (Frankrijk), onderschei den jk 29 en 30 jaar oud, kwamen sedert eenigen tijd slechts overeen. Twisten was hun dagelijksch brood geworden eu heeft op den duur aanleiding gegeven tot een drama. De man, omdat hij geen gelijk kon krijgen, greep een mes en bracht zijn vrouw twee steken toe in den schouder. De vrouw haalde een revolver uit de kas en loste een schot op haren man. Deze werd itf volle borst getroffen en viel dood op den grond. De moordenaarster begaf zich seffens naar hetpoliciekommissariaat van Noisy, waar zij verhaalde wat er ge beurd was en opgesloten werd. TE NEU-ISENBURG bij Offenbach a/M, is in een vuurwerkfabriek, brand uitge broken. Het vuur greep zoo snel om zich heen,dat drie jeugdige fabrieksarbeidsters in de vlammen omkwamen, terwijl een groot aantal arbeiders en arbeidsters brandwonden opliepen. IN' EEN wagon van een reizigerstrein gaande van Messina naar Palermo (Italië) kregen de vier inzittenden twist ondereen Weldra knalden revolverschoten en toen de trein in de naaste statie stil hield, kon de w achter vast stellen dat drie twisters gedood waren en de vierde zoo erg ge kwetst was, dat er weinig of geen hoop meer was op redding. TE Pont de Briques, Fransch Noorden, heeft zich Maandag een vreeselijk onge luk voorgedaan. Het 8-jarig dochtertje Andrée van den zinkbewerker M. M&me lin begaf zich ter school en stapte over den overweg der spoorbaan,aan de statie. De bareel was gesloten doch het kind zal waarschijnlijk gedacht hebben dat het nog kon overloopen. Het werd gevat door een rijtuig, draisine genaamd, dienende voor het vervoer der ingeuieurs en spe cialisten. Het arme schaapje werd beide beenen afgereden en gekwetst aan het hoofd, en is korten lijd nadien bezweken in het gasthuis Saint-Louis te Boulogne, waar men het in allerhaast heengevoerd bad. GEWAPENDE helden drongen te Du- blijn^een bank binnen en onder bedreiging van het personeel met hun revolvers eeD bedrag van 1400 pond sterling in handen te krijgen, en daarmede ongehinderd het gebouw te verlaten. Tot heden toe is geen spoor van hen gevonden. IN DE Fransche gemeente Dordogneis er een schrikkelijk ongeluk gebeurd. De kantouniers Antoine Bandon en Felix Yiala waren op dienstronde langs den Chemin des Sorges, waar zij een houwit ser ontdekten. Met bet moordtuig te willen wegdragen, deden zij bet ontploffen. Bei de mannen werden ijselijk verhakkeld. enmm Twee financieels wetsontwerpen Het gouvernement heeft iu de Kamer twee wetsontwerpen ingediend.Het eerste is bestemd: 1 om bet volle evenwicht van de begrooting te vezekeren 2', om aan de Schatkist de onmiddelijk noodige hulpmiddelen te verschaffen. De ontvangsten van de eerste categorie worden op 5 milliard BOO millioen ge raamd, met inbegrip van 3 milliard, uit de verbooging van de inkomstenbelasting 1 milliard uit de verhooging van het zegel recht op de roerende waarden, verzeke ringen, het zakencijfer, eoz. 400 millioen uit de onrechtstreeksche belastingen (al- kohol, automobielen, enz.)600 millioen uit de verhooging van de rechten op de tabak 600 millioen uit de verhooging van de post- en telegraaf tarieven. De ontvangsten van de tweede catego rie worden geraamd ^op 2 milliard 250 millioen, en bestaan slechts in uitzonder lijke belastingen op het reeds in bezit zijnde vermogen. Het tweede ontwerp voorziet de oprich ting van een autonome amortisatie-kas der Openbare Schuld de verschillende hulpbronnen en de weikingvan die kas worden tot in de nauwste bijzonderheden aangegeven. De invaliden eene tent van het Albert- foods bewonende, zijn vriendelijk uitge- n »digd zich zoo mogelijk bij den Voor zitter of Sekretaris aan te bieden. <1cn Zondag voormiddag tusschen 12 uren in ons lokaal. Zij moeten drager zijn van d hunner tent. I iefst 0 en De Begrooting derVereenigde-Staten Voor 7 milliard frank bezuinigingen De uitgaven van de begrooting der Ver- eenigde Staten voor bet jaar 1923 wor den geraamd op 3.896.208.000 dollar, 't zij eene vermeerdering van 160.083.000 frank in vergelijking met dit jaar. Het grootste deel dier vermeerdering gaat naar den postdienst en het Bureel der Ve teranen, tengevolge de verhooging der tegemoetkomingen. Voor het leger en de vloot worden dezelfde uitgaven voorzien als 't vorig jaar, zijnde onderscheidelijk 335.042.000 dollar en 322.869.000 dollar doch het budjet der luchtvaart wordt ver hoogd voor een nieuwe uitrusting. President Coolidge, sprekende over de Tax-bill welke is vastgesteld gew or den door ene kommissie van het Kon gres, verklaarde dat deze wel iets verder is gegaan in zake verminderingen en uit zonderingen dan hij had voorzien, doch hij prees het onbaatzuchtig karakter van dit werk. Voor wat de luchtvaartpolitiek betreft achtte M. Coolidge 42.447.001 dollar voor de vereenigde diensten vol staan om het beoogde doel te bereiken en namelijk de nationale luchtvaarlnijverheid te doen leven. Do Kamer heeft aan t hoofd harer dag orde een wetsvoorstel geplaats dat voor het komend fiskaal jaar eene verminde ring van het budjet met meer dan 323 mil lioen dollar beoogt, 't zij meer dan zeven milliard fraak aan den huidigen wissel koers. Stadsnieuws. Zondagrust. Alle Apotheken open tot middag heden Zondag nanoen alleen M VANDKPLAS Alle Apotheken zijn gesloten van 12^ tot i ure, en na 8 ure 's avonds. - Daar sign er nog die aan hoofdpijn Migraine, Rhmatiek, en aan Grippe willen ijden, wij hebben hun nochtans genoeg de MONO POEDERS aanbevolen. Te koop bij H. Notredame, Groote Markt, operinghe, in doozen van 2.00 fr. en van 3.50 frank. VROEGER BANK VAN POPERINGHE Voorbeen G. DE LAERE A O, aangesloten bij de BANQUE DE BRUXELLES Kapitaal 200.900.000 Keserven 55.650.000 Vrijdagmarkt en Zwijnemarkt Ter gelegenheid der feestdagen van Kerst dag en Nieuw jaar, die beide op een vrij dag vallen, zullen die twee Marktdagen tè Poperinghe gehouden worden daags te voren, hetzij de Donderdagen 24 en 31 December. De Markt voor Jonge Zwijnen die pp l Jauuari zou moeten plaats hebbep, wordt eveneens gehouden op Donderdig 31 December. Het Stadsbestuur./ ic nummert Luisterrijk Avondfeest Op Zatardag 26 December tweede Kerstdag om 7 uren in Pa;a e Theater, luisterlijk avondfeest ren ten voor- d e!e van den invaliden Bond van Pope ringhe. A'zameene ingang 5 frank. Men gelieve z :ne plaats op voorband te bespreken in het Palace Theater. Militie. - 1926 - Vervroegde op roeping. Jongelingen, geboren in 1907 of 1908, en die begeeren bunnen dienst te doen met deklas 1926, kunnen, tot 16 Januari aanstaande, hunne aan vraag daartoe indienen, bij aangeteeken den brief, gericht aan den Minister van Binnenlandsche Zaken. De aanvraag moet vermelden geboor- eplaats- en datum van den aanvrager, de gemeente waar hij voor de militie inge schreven werd, alsook de redenen waar om hij thans vervroegde oproeping vraagt Militie. Lichting 1926. Bericht. De militianen van Poperinghe der lich ting 1928, zullen op een der volgende 1 datums voor bet Wervingsbureel te Kort rijk moeten verschijnen Woensdag. 6 Januari 1926 Donderdag, 7 Januari 1926 Aankoop van aan de hoogste prijzen. G. Battheu-Ghesqulère, YpePSlP. 13-15, Pop. Lijdt U aan de maag, beproef eens Apotheker Vermandere's Wars MAAGPILLEK, verkocht bij Apotheker H. NOTREDAMK Groote Markt, Poperinghe. Militie 1926. - Kens van wapens en Garnizoen. De militianen der lichting 1926 worden dringend verzocht naar het Sekretariaat te komen, of iemand hunner familie te zenden, met het trouw boekje hunner ouders om de huidige sa menstelling hunner familie aan te geven. Prijskamp voor het Kampioen schap der Trtibolders. lu de Wan- deliDg», bij Rene Cappoen. Op Zondag 20 December, om 2 u. stipt te beginnen Er zullen 4 Eeremetalen te winnen zijn De inleg is bepaald op 5 fr. per Peloton. De partijen spelen op 8 punten, elk met 2 bollen. Ieder peloton moet ingeschreven worden vóór Donderdag 17 December, om deel te nemen aan de loting welke alsdan zal plaats hebben om 7 u. 's avonds De uitslag wordt gespeeld op Kerstdag, om 2 ure slipt. Het Bestuur. Pompierskorps. Naar wi zooeven komen te vernemon, zouden verscheidene leden van ons stedelijk pompierskorps een eereteeken komen te ontvangen voor lange jaren getrouwen dieDst. Zoohaast het nieuws officieel is zullen wij onze lezers daarover meer uitleg geven. WYTSCH AETE Omer Knockaert, oud 25 jaar, gehuwd en huisvader was naar gewoonte uitge gaan om ijzer te rapen. Wat er gebeurde kan men gissen. Eene ontploffing volgde en de ongelukkige was de rechter hand afgerukt en aan hals eu beenen gekwetst Denzelfden Woensdag avond werd hij naar het hospitaal van Yper gebracht. Wanneer zal die zwarte lijst gesloten zijn MEENEN Op de nieuwe laan, dicht bij het ge hucht Nieuw Dorp is men voor Cle ment Mestdagh een huis aan het bouwen Het metselwerk is bijna voltooid, en de immerlieden waren de planken vloeren aan het leggen. Reeds drie kamers waren voltooid. Toen Woendag morgend de werklieden in het huis kwamen vonden zij de deur open en al het hout was ver dwenen. Zelfs hadden de dieven de plan ken der vloering uitgebroken. Om deze >eneden te laten hadden zij een gat in de zoldering gemaakt. Zij moeten met ver- scheidenen geweest zijn. De gendarmen kwamen ter plaats een onderzoek instellen ROESELARE Maandag namiddag kwam Emiel 4er- >eke. per auto gereden in de Zuidstraat. In dezen auto was gezeten M. Nander- stichele. van Rurobeke. Op den boek der Yper- en Zuidstraat kwam de auto van den militairen begrafenisdienst uit de Yperstraat de Zuidstraat ingereden, en trotste op hel achterwiel van den auto waarnaast Yanderstichele gezeten was Zoo werd het achterwiel verbrijzeld en den rechterkant van den auto ingedrukt. Joor den schok stuikte Yanderstichele met het hoofd in de vensterruit en werd erg gekwetst in bet aangezicht. Na de zor gen van een geneesheer ontvangen te heb ben is bij per auto naar zijne woning te Rnmbeke overgebracht. DEERLIJK De 43-jarige handelaar Jules Vermoere was Zondag avond aan het spelen met een kind toen hij plots van zijn stoel ten gronde viel. Hij is enkelen tijd nadien ge storven zonder nog een woord te uiten. De dood zou aan eene hartkwaal toe te schrijven zijn, WAEREGHEM Dezer dagen werd de genaamde Maur. Santens, 24 jaar, werkende in eene fa briek alhier, gehucht Biest, met de hand in het scbaafmachien gevat, eenen vin ger afgerukt en de andere vingeren erg gekwetst. BISSEGHEM Dees dagen werd een houten barak staande langs den steenweg van Bisse- gbem naar Gulleghem de prooi der vlam men. De bewoners die te bed waren, moesten in der haast de vlucht nemen, alles achterlatende. Meubelen, kleederen, huisraad, enz. werden vernield. Dank het moedig optreden der pompiers werden de dicht bijstaande barakken en die zeer be dreigd waren gevrijwaard. KORTRIJK De foorreiziger Sylvere Bossuwe wo nendo Veemarkt, had Woensdag namid dag van een vriend zijn rijwiel in leening ontvangen om eenige boodschappen te doen, Houd 9 1/4 ure ging hij in een win kei, hoek der Wijngaardstraat. Toen hij wat later buiten zwam was het rijwiel dat hij aan de deur gezet had verdwenen. Klacht is ingediend. Dinsdagnacht rond 12 uur bemerkte eeu politieman van dienst langs de Gent- sche steenweg, te Kortrijk, eenen slordi gen kerel die langs de Gentsche baan de richting wilde nemen naar Gent. Hij werd aangesproken en zijne papieren gevraagd waarop hij gokond was voor zekeren Gor ris Henri, timmermansgast, 20 jaar, af komstig van Turnhout, laatst gehuisvest te Burgerhout. De jongen, die zonder middelen van bestaan was, werd naar het politiebureel geleid ter beschikking der overheid. Camille Coignée, loodgieter, wonende St-Denysstraat, plaatste Maandag namid dag zijn rijwiel aan de deur eener herberg hoek der Pieter Tachlaan en Aelbekesteen weg. Toen hij eenige minuten nadien bui ten kwam was de velo gaan vliegen. HULSTE Dieven brachten andermaal een bezoek bij den landbouwer Gustave Labeeuw, wijk Bazcnhoek, en stolen er thans een jonge vechtershaan. Sinds enkelen tijd stelde de landbouwer vast dat hem pltiim- gedierle ontbrak en dit is nu het achttien de stuk hoender dat hem ontstolen wrordt De gerobberde dieren hebben eene globa le waarde van 300 fr. De politie heeft de zaak in handen. MOESKROEN De 23 jarige Achiel Vandeputte, werk zaam in eene lekkerkoekfabriek is er Donderdag onder den arbeid zoo nood lottig op een open mes gevallen dat hij eene diepe wonde opliep tusschen de vierde linkkerrib en de longen. De ge kwetste werd naar eene kliniek gebracht. ZEDELGHEM Door een inwoner onzer gemeente, de genaamde Decloedt, is hier een vos neer geschoten die. verdreven door de sneeuw- iawienea, hier ronddwaalde en reeds menig hoenderhok had aangesproken. BRUGGE Gerard Hoevenacghel.die in het sckrik- kelijk automobielongeluk van Waerdam- me erg gekwetst werd. en naar bet Sint Janshrspitaal alhier werd overgebracht, is aan de beterhand. De geneesheeren ver klaren dat hij thans buiten gevaar is. M. Jules Willems, eigenaar-geleider van den auto, en die gedood werd, is Woensdag begraven. Geheel de keel lag open door, een stuk ijzer. De stukken van den ver brijzelden auto zijn naar het justiciepaleis te Brugge overgebracht. In de Regeering Ministerwisseling Men weet dat M. Tschoffen, minister van justieie den Koning zijn ontslag heeft aangeboden. De Koning heeft het ontslag aanvaard. Het is om gezondheidsredenen dat M. Tschoffen uit de regeering treedt, daar de geneesheeren hem volledige rust hebben voorgeschreven. Het ontslag werd Dinsdag officieel afgekondigd, evenals de benoeming van M. de Liedekerke, katho liek volksvertegenwoordiger van Hoei- Borgworm, die minister van ekonomische wordt, terwijl M. Poullet naar de juclicie overgaat. M. de Liedekerke heeft Zaterdag be zoeken afgelegd bij MM. Poullet en Tschof fen. Dinsdag voormiddag heeft M. de Liedekerke in het paleis van Brussel den eed afgelegd in de handen des Konings, zoodat in de Kamerzitting van Dinsdag namiddag de regeering weer voltallig was De Nlinisterkrisis'iiTHolland Koningin Wilhelmina heeft volksverte genwoordiger Dr Devisser, overste der christelijk-historischen gelast met de sa menstelling vaneen parlementair ministe rie. M. Devisser heeft verklaard dat hij die zending op zich nam. liet zinken der Lusitania De schadevergoeding Binst den oorlog deden de Duitsche duikbooten het Araerikaansch schip Lu sitania zinken. De Duitsch-Amerikaan- sche kommissie, gelast met de regeling der schadevergoeding aan de families der slachtoffers, heeft het geval der Lusita nia onderzocht en bepaald, dat de ver goeding 2.149.413 dollar (meer dan 45 millioen frank) moet bedragen. M Vandervelde gedekoreerd M. Herbette, gezant van Frankrijk, te Brussel, heeft Dinsdag aan den Belgi schen minister van buitenlandsche zaken in naam van den President der Fransche Republiek, de onderscheidingsteekens van het Eerelegioen overhandigd. M. Strauss M. Strauss, ouderdomsdeken van de Kamer, die eene reis in Japan gedaan heeft, is Maandag avond te Brussel aan gekomen en vandaar naar Antwerpen, waar hij woont,verder gereisd. M.Strauss is, ondanks zijnen hoogen ouderdom, nog heel flink en schijnt niet het minst geleden le hebben van de vermoeinissen van een zoo verren tocht. De Huishuurwet De Kamerkommissie gelast met het onderzoek van het wetsvoorstel voor de verlenging der huishuurwet, heeft den tekst van de regeering goedgekeurd met 10 stemmen tegen 1 en 2 onthoudingen MM. Poncelet en Dewinde hebben zich onthouden. M. Pierco, liberaal, stemde legen. Verscheidene wijzigingen door M. Poncelet voorgesteld, werden verworpen. Het Schoolschip Het schoolschip l'Avenir verliet Zaterdag 1.1. Dakar met bestemming voor Zuid-Australië. In den Winter Is het altijd René LIETAERT, die de hoogste prijzen geeft voor alle slach van VELLEN Bijzondere prijzen voor Mollen, Fis- sowwen en Flouine Vellen. René LIÉTAERT, De pachters van het Armbestuur en van de Burgerlijke Godshuizen worden verwit tigd dat zij voortaan hunne pachten moe ten betalen aan den Ontvanger van het Nieuw Bestuur Mijnheer REXE VER- SCHEE RE, Noord straat, 3. Donderdag morgend ten 10 ure had in de Nationale Bank te Brussel de 43® trek king plaats der leening 5 t. h. 1922 van oorlogschade. De uitslag is De andere nummers dezer drie series en al de nummers van series 181,700 zijn met 300 fr. uit te betalen. Al de winnende nummers zijn verbocht te Brussel. POPERiNGHE, van 4 tot 11 December 1925 Geboorten 284 Dewulf Andrea, d. v. Marcel en Aiida Debruyne 285 Gesquiere Gerard, z. v. Heron en Louise Vandaele 286 Noppe Norbert, z. v. Emmerie en Irma Dequidt 287 Theite Jeanne, d. v. Jerome en Gerarda Worm 288 Dumelie Julien, z. v. Arthur en Irma Techei 289 Louwagie Bertha, d. v. Leon en Lvdie Noppe. Overlijdens 219 De Coker Rosalie, 84j.,z. b., wed. v. Petrus Recq, Sint- Michielstr. Huwelijken 93 Duponselle Charles, 25 j werktuigk., en Pareyn Antoinette, 21 j., z. b., b. v. Pop. Beloften: 147 Couttenier Joseph, tim merman, v. Pop. en Verhaeghe Marguerite z. b., v. Kortrijk. RENIKGHELST, van 1 Nov. tot 1 Dec. 1925 Geboorten Senechal Helena, d. v. Marcel en Maiia Coevoet Deconinck Lucien, z. v. Jules en Maria Wydein Soenen Simonne, d. v. Firmin en Maria Vynckier. Overlijdens Vienne Camille, 57 j., wijk Ouderdom Bryon Charles, 77 j., echtg. v. Octavie Cossey, Poperinghestr. Vandenberghe Alois, 85 j., wed. v. Euphrasie Watelle. Huwelijken Debruyne Germain en Cordonnier Martha, b. v. Ren. Decrock Julien en Doise Martha, b. v. Ren. Bafcop Julien enVangheluwe Rachel, b. v. Ren. Cleenewerck Andre en De Caestecker Bertina.b.v. Ren. Cuvelier Camille en Defrancq Martha, b. v. Pop. Café JAN', Priesterstraat, 23. ZONDAG 13 DECEMBER, om 1 3)4 ure Groote Schieting van 1000 fr. Inleg 11 fr. terug 10 fr. MAANDAG 14DECEMBER, om 1 3)4 ure, Groote schieting van 1500 fr. Inleg 16 fr. terug 15 fr. ZONDAG 20 DECEMBER van 10^ u. tot 12 1)4 groote schieting van 1000 fr. Inleg 11 fr. terug 10 fr. Van 1 3)4 u. Groote buitengewone KALKOEN en WILDSc/iIeting 9 kalkoens, 2 hazen, 6 wilde konijnen en 4 hanen. Daarbij nog een tiental surprisen. Verdeeld als volgtOppervogel 25 fr. en een zware kalkoen 2 zijdvogels elk een zware kalkoen 2 kallen elk een zware kalkoen 4 geprimeerde vogels in 't kot elk een zware kalkoen 4 gepri meerde vogels in 't kot elk een zwaren haan Voorlaatste afgeschoten vogel een zwaren haas Laatste afgeschoten vogel een zwaren haas den 15», 30», 45*, 60», 75* en 90® afgeschoten vogel, elk een zwaar wild konijn. 70 kleine vogels van 10 fr. elk. Eenigen inleg 13.75 fr. De Inrichter, Jean Roevkens. Doe bij voorkeur uwe bestellingen bij de leve ranciers welke reklaam maken in DeGazet van Poperinghe. Wilt ge weten of het waar is dat chicorei TALPE de beste is. Proeft ze. HALF.MAANDELIJKSCHE HEKENINOEN tijdperk var» -8 Doc. 1925 tot 11 Jan. 1926 5,00 o Rekeningen 6 maanden 5,25 o o Rekeningen 1 jaar 5,50 o o Einde seizoen Groote afslag op fourruren p sen) en aankoop van fischouwen mol- en flouinevellen, bij Camille Battbeu - Ghesquiére. Yperstraat, 13-13, Poperinghe v. Al de verbruikers der chicorei TALPE bekomen een Almanak. Ontploffing Diefstal Botsing Schielijke dood Werkongeval Brand Velodief Landlooper Velodief. Diefstal Ongeval Vos geschoten Auto-ongeval m NI. Devisser kabinetsvormer Meessenstraat, 52, Poperinghe. TREKKING DER Trekking van 10 December 5 t. h. 1922 Serie 185.329 Nr 14 wint 500.000 fr. Serie 110.505 Nr 18 en 185.329 N. 20 winnen elk 100.000. Altijd zooveel vogel* als schutters hoogvogels inbegrepen. He! aangeduide middel om de vreeselijke benauwdheden te ver zachten en te voorkomen is Akker'* Abdijsiroop. Deze bezit ongeëven aarde slijmoplossendeeigenschap- pen, bevat geen verdoovende be- standdeeten en is dus onschadelijk voor kinderen en volwassenen bij aandoeningen van borst en keel. AKKER's Atit Apethtltn. Pet FUstA 230 v ft. 6.50 -t 550 f ft. 14.LiUrftttichen ft. 20. De poolt fetteSen lijn Jut ooetittlitt'. Eitcfif ontt hanjieettnirtL. AKKER.

De Gazet van Poperinghe (1921-1940) | 1925 | | pagina 2