Zenuwkoortsen CACHET GeMpiaatsiip aan 8 en 9 0)0 Burgerstand van: Caisse Uommerciale tie Kouiers öinnenlanö an alles Vat Pa face Theater QA T' LA COUPE St. Niklaas en Nieuwjaar Halte Iè Drinkt "MAS-CAR" bier MEUBELEN I)e Fransche Schuld Ouderdomspensioenen - DE CIRKUSWEES Mijn Broeder Jack Een woordje over onzen verdier.stvollen renner DANIËL V ANCAYSEELE Door de plaats mij in De Gazet van Popariogbe verleend is het me moge lijk hier eenige woorden te wijden aan omen stedelijken renner Daniel Vancay- ieêie, om zijn prachtig optreden tijdens bet verloopen seizoen Seffens raoet ik bekennen dat hij ten volle aa-i ou/. verwachtingen heeft be antwoord. Dank zij den heer Versavel, fabrikant der zoo gunstig gekende rijwielen Gou den Hand welke Daniël een rijwiel en het noodige materiaal ter hand stelde, werd hij in de mogelijkheid gesteld zijne kans naar behooren te verdedigen en te laten zien waartoe bij werkelijk in staat is. Dat hij ons niet te veel overwinningen medebracht, geef ik gemakkelijk toe, niettemin spreken zijne uitslagen van groote regelmatigheid. Meerderen onder de lezers weten dat Daniël, op gebied vau gaven, wel be deeld is, benevens het treinloopen waar in hij zelden of nooit gelost wordt, bezit hij een machtige sprint, 't geen hem me nige schoone uitslagen bijbracht, en om kop te loopen kan hij goed zijn deel me despreken. Daarbij wordt Daniël aanzien als een stillen en taktiek volle renner, welke zich nooit brutaal aanstelt, noch zijne tegen strevers tracht te hinderen, 't geen hem dan ook al hunne achting schonk. Velen beweren ook dat Vancayseele een gesloten karakter heeft, en dat weet hij zelf waardoor bet komt dat hij een ster keren wil aan den dag ligt. Hieronder geef ik de lijst zijner uilsla gen, welke hem op 66 betwiste koersen 55 prijzen toekent Hel zijn wel is waar niet allen ovtr- wianiogec, doch vele zijn er eene waard, en het loont wel de moeite zulke uitslagen te lezen, daar deze waarlijk aantoonen hoe regelmatig hij dit seizoen optrad. Toch worden er nog steeds kritiekers gevonden, die iets tegen Vancayseele we ten in te brengendie beweren dat hij slechts tot zulke of gene dinges is be kwaam. maar wie beter dan hij voelt tot wat hij in staat is, en zijne bekomene uit slagen, wijzen die genoeg dat deze kriti- keis ongelijk hebben zijne «aarde le misprijzan Daarom geen moed verloren. Dani I. en i eens goed uitgerust Na dezen w inter een regelmatig leven te hebben gesleten, kunt ga met nieuwen moed de oefening aan ratten om later in het seizoen, in het bezit eener sterks forme naar de katego- rie onafhankelijken te kunnen overgaan, waar ge niet min goed figuur zult maken j Me dunkt dat Daniël bij de juniors heeft voldaan en dat hij gerust een trap- ken hooger mag klimmen, 't is hetgeen hij ook zinnens is te doen. Indien, na zijne eerste koersen bij de juniors te hebben betwist, dezes uitslagen op een goede form wijzen, zal hij wel best weten wat er hem te doen staat. We wachten u dus opnieuw aan het werk. D. L. VROEGER BANK VAN POPERINGHE Voorheen G. DE LAEKK 4 G» Het aangenaamste geschenk dat ge met St. Niklaas of Nieuwjaar, uwe kinderen kunt aanbieden, is voorzeker wel een KINDERVELO of een VELOTROTINETTE waarvan ge de volledigste en schoonste keus zult vinden bij MAURICE ÜEVOS io alle modellen en aan genadige prijzen \4 r\ Het nuttigste dat ge met zelfde gelegenheid,aan de vrouw kunt biedenis eene schoone en gemakkelij ke NAAIMACHIEN waarvan ge bij M. DE VOS insgelijks de grootste keus in modellen en merken, zult vinden. Ga&t zien en doet er uw keus. M. Palmade, gelast met verslag uit te brengen over de begrooting van hel Fransch ministerie van financies, is met zijn werk klaar en geeft een omstandige uiteenzetting der versohillende elementen van de Fransche openbare schuld en van den toestand der Schatkist. De schuld bedraagt ia hoofdsom 506.234.227.000 't zij 286.546.369.000 voor de binnen- landsche en 219.777.858.000 frank voor de buitenl&ndsche schuld, gerekend aan 150 frank het pond sterling. De jaarlijk- sche last der interesten, erbij gevoegd het achterstellige der renteschuld, be loopt op 21.535.165.201 fr., of meer dan de helft van het totaal der in de be grooting van 1927 geschrevene kredie ten. Stadsnieuws. Zondagrust. Alle Apotheken open tot middag heden Zondag nanoen alleen M. KESTELYN. Alle Apotheken zijn gesloten van 12)1 tot 1 ure. en na 8 ure 's avonds. Velo gestolen Maandag namid dag werd aan de garage Allaeys, Hond straat, een velo gestolen door een per soon van rond de 35 jaar oud met kaki broek aan. Het was een velo met rechten guidon in 't geel geschilderd. Een streng onderzoek is door de poli tie ingesteld. Daar zyn er nog die aan hoofdpijn Migraine, Rhmatick, en aan Grippe willen lijden, wij hebben hun nochtans genoeg de MONO POEDERS aanbevolen. Te koop bij H Notradame, Groote Markt, Poperinghe, in doozen van 4 50 fr. en van 8.00 frank Paard en gespan teruggevonden Zooals wij verleden week meldden werd ter afspanning Vercruysse, Boescheep- straat. het paard en gespan van heer Pr Vercruysse gestolen. Zaterdag werd de dief, zekere Saveyn Martial van Rous- brugge. aangehouden te Bixschoole. Hij had reeds het gespan verkocht voor de som van 800 fr. en het geld naar huis gedregen. De man verklaarde groote tegenkomsten geleden te hebben en be- kloeg zich rechtzinnig over zijne daad, hij zegde nit nood gehandeld te hebben. Na onderhooring en proces verbaal op gemaakt te bebben, w erd de man in vrij heid gesteld. Zondag morgend ging heer Vercruysse het paard en gespan naar Bixschoole terugbalen. Lichting 1921 De miliciens der lichting 1927. die verlangen hun beroep voort uit te oefenen bij het leger, moeten daartoe hunne aanvraag doen ten laatste op 5 Februari 1927. (Nadere inlichtingen te verkrijgen op het «tadssekretariaat. Al wie inlichtingen begeert over de Nieuwe Pensioenwet, wende zich tot de BANQUE DE BKLXELLE8 Kapitaal 206.000.000 Reservefonds 94.440.000 HALPMAANDELIJKSCHE RBKBN1NQBN tijdperk: van IO tot 27 Deuemb. 1926 5,75 o/o 'a jaara ■mm MMK CECILIAFEESTEH 1926 POELCAPELLE Botsing Een motorijder kwam Zon dag uit de richting van Langemarck ge reden. Aan het standbeeld kwam een rijtuig uit de Wallemolenstraat. Beiden botsten op elkander zoodanig dat de moto en de man onder het paard terecht kwa men. Het motorijwiel was gedeeltelijk verbrijzeld, terwijl de man opgenomen werd klagende over inwendige pijnen. HERSEEUW Botsing Een autokamion der firma Molle-Bossut, van Itoebaais, kwam be mand met werklieden die zicb naar deu arbeid begaven, langs de baan van Dot- tenys naar Herseeuw op weg naar Frank rijk gereden. Op ongeveer een kilometer der statie van Herseeuw, botste de auto kamion op een wagen, bespannen met een paard en behooreud aan den genaam de August Decoster, houlkoopman te Estaimpuis. en die uit de andere richting kwam. Het paard werd erg gekwetst en moest afgemaakt worden. Hqt gebruike lijk onderzoek werd door de gendarmen van Herseeuw gedaan. WAAROM is bet dat LIETAERT (bij den travers van den Yzerweg) de hoogste prijzen geeft voor alle slach van MOL- FISOUW- FOUINEVELLEN evenals voor wilde vellen Otters, enz. OMDAT hij in handel is met de groot ste magazijnen vau Holland en Frankrijk waar de vellen worden afgewerkt. Concurentie onmogelijk. Elk zegge 't voort. ROESELARE Aftruggelaar- De genaamde C. 1). die een specialiteit bezit om de menschen geld af te persen en allerhande koopwa ren af te truggelen,komt door de ageateu Declercq en Coussemenl alhier aangehou den te worden. Gezien de talrijke klacht* n tegen hem ingespannen is hij ter beschik king van den heer l'rokureur des Konings naar Kortrijk overgebracht en er na on dervraging in het gevang opgesloten. OOSTCAPPEL Broedermoord De Belg Victor Vandenberghe, 33 jaar, hoeven werk man te Oostcappel, in het kanton Hondschoote heeft zijn 30 jarigen broeder Leonard me een geweerschot gedood. Leonard, een luiaard en dronkaard, had zijn broeder bedreigd en deze nagezet terwijl hi vluchtte. Victor was zijn woonst binnen geloopen en had zijn geweer gegrepen. Toen zijn broeder niet staan bleef op zijn aanmaning, schoot hij hem neer. De moordenaar, die de algemeene ach ting geniet, heeft zich gevangen gegeveD Men heeft hem in 't gevang van Duin kerke opgesloten. MEENEN KORTRIJK Twist Dinsdag avond rond 8'% ure ontstond er twist in eene herberg der DoornijklaanEenige dronken vrouwen zochten twist tegen de andere verbrui kers. Men wierp met bierglazen naar malkander. De policie kwam ter plaats maar bij het zien der agenten namen de hellevegen de vlucht. Een onderzoek is ingesteld. DOTTEN1JS ROESELARE LOO Maatschappij Zorgen voor Morgen in.neste, gesmolten ijzer op den voet gekre- Oos Huis den Vrijdag avond van 8 gen hetgeen eene diepe brandwonde ver tot 9 ure, en dea Zondag van ft tot 12 u. oorzaakt heeft. M. Justin Lacage, die onlangs uit ge zondheidsredens ontslag nam als burg meester van Lourdes, is iu ouderdom van 67 jaar overleden. Hij was algemeenji aadsbeer van 't kan ton van Lourdes en sedert 1906 onafge broken burgmeester der stad. M. Lacage heeft steeds de belangen der stede behar tigd en de groote bedevaarten naar de grot van Massabielle in de hand gewerkt De aflijvige was kommandeur der pause lijke orde v&a St-Gregorius-den-Groote. Op voorstel van den gouverneur werd de naam Astrida gegeven aan de hoofdstad der grondgebieden Ruanda en L'randi. Aanderzijds heeft de regeering besloten dat de haven Kebo, aanvangsta tie van den spoorweg van Neder-Congo □aar Katanga, voortaan «Port-Francqui» zal heeten. De soldaten der tweede lichting van de klas 1923, die op 30 December recht heb ben op onbepaald verlof, zullen den 29 December naar hunne haarsteden terug gezonden worden. fn de zitting van den gemeenteraad van St-Joost-ten-Noode werd Woensdag avond lezing gegeven van een brief, van M. den burgemeester Frick.die verklaart zijn ambt voor gezondheidsredens neer te leggen. Zenuwkoortsen zijn onuit staanbaar, zij storen Uw slaap en hitsen Uw zenuwen aan; verdedig U daartegen door nog hedenavond een te nemen. Hun onovertroffen doelmatigheid zal Uw pijnen overwinnen en gij zult een weldoenden en herstellenden slaap genieten. VERLOREN TE PACHTEN Kaarten zijn op voorhand te bekomen, voor de leden en de vrouwspersonen van hun huisgezin en met hen wonende, bij M. Arthur Denut, Yperstraat, tegen twee frank per voorbehoudene plaats voor de Beschermde leden en één frank voor de andere. Ia de driukzaal zijn de plaat sen kosteloos. jjkt Bestuur. Overdekte staande PERS «Café Jan» Priesterstraat,23,Poperinghe. Rumbeke en Roeselare. Om f uur 3)4 Groote buitengewone Kalkoen en Wildschieting inleg 15.50 Oppervogel zware kalkoen en 25 fr. 2 Zijd vogels elk een zware kalkoen. 3 Kallen elk een zware kalkoen. Voorlaatste vogel een haas. Laatste vogel een zwareu haas. 10 primes elk een konijn en 5 fr. of eea kieken. 110 kleine vogels van 10 fr. Boven de 150 schutters een vogel van 10 fr. meer. Gewone voorwaarden. De kalkoens zullen alleszins verscho ten worden. WOENSDAG 8 DECEMB. (O.L.Vr.dag) om 2 uur Groote schieting van 1500 fr. inleg 16 fr. 2 kalkoens. DONDERDAG 9 DECEMBER, om 2 uur Groote buitengewone schieting. De Inrichter, Jan Roeykens. allen waarborg. Vertrouwelijke zaak. Adres ten bureele van 't Blad. Alle DRUKWERKEN ten bureele dezer. JjM. BUITENGEWOON PROGRAMMA Groot drama uitgegeven door Le Petit Journal Op het doek gebracht door Georges Lannes bewerker van De kleine Jaak vertolkt door ANDRE NOX BERTHE JALABERT ZURY VERNON SAN GERMAN en de gekende artist uit De Kinderen vaD Parijs Een booswicht ontneemt een lieflijk klein kind aan de teederheid van den grootvader die het opbrengt wijl de grootmoeder alle gevaren en moeilijkhe den trotst om haar kleinzoon terug te vinden. Zooals in het leven, wisselt de lach de vreugde afeen leerling-defectief ont ketend den algemeenen lachlust door zijn persoonlijke manieren van handeleD, en de ongehoorde weelde van zijn transfor matiemiddelen. Indien zijn eerste pogin gen hem ernstig op de proef stellen, behaalt hij nochtans een schitterenden bijval dank zijn fligmatieken wil. Eindelijk dank aan hem, dank aan den clown dank ook aan den hond Lily, zal de wees het geluk terugvinden in den schoot van een nieuwe familie, zal de jonge dagbladschrijver de blonde en lieve dochter van den cirkusbesiuurderhuwen. - Groot modern stuk in 6 deelen - met DOLLY DAVIS POPERIHGHE, van 26 Nov. tot 3 Dec. 1926 Geboorten 273 Vandewynckel Pierre z. v. Marcelen Anna(Juaghebeur 274 Debruyne Camille.z.v. Joseph en Gabrielle Tally 275 Lermyle Bertha, d. v. Rene en Maria Couture 276 Pattyn Maria,d. v. Henri en Julia Lauwers 277 Morlion Anna, d. v. Omer en Maria Leuridan. Overlijdens 225 Cappoen Julienne, 20 j., werkster, ongeh., Gasthuisstr. 226 Debaecker Rene, 76 jz. b., wed. v. Aurelia Farez, Boescheepstr. 227 Dewijze Julie, 77 j., huishoudster wed. v. Philippe Yandaele, Gasthuisstr. Huwelijken: 103 Goemaere Henri, 39 j., landwerker, v. Westouter en Pollet Celina, 25 j., huish., v. Pop. 104 Taiüy, Jerome, 24 j., autogeleider, v. Proven en Maerten Elisa, 23j.,z. b., v. Pop. Kantoor vau Deurwaarder 11AXNEBOU Ir, Poperin he Maandag 6 December 1920 ten 1 ure stipt namiddag, in de feest zaal ter herberg «De Vlaamsche Duif», bij Heer Camille Merlevede, Rekhofstraat Poperinghe, openbare verkooping van volgende mobilaire voorwerpen 2 commoden, keukenkas, bed met res sort, ijzeren bed met ressort, lavabo, nachttafel, eiken pupiter, geschilderde pupiter, 2 jachtstoven (nickel), salonsto- ven, stoelen, toog, 2 sellen (staantjes), 2 lustre's, Bascule met gewichten (draag vermogen 500 kilos). Gramophone met platen, wafelijzers, spiegels, enz. enz. Alles is zichtbaar in voornoemde feest zaal den dag der verkooping van 's mor gens ten 9 ure. Gewone voorwaarden en gereed geld. qfcw- r - it it—tt-'irihbbmbsm VER MA KE LIJK HE 1) EN. de Kerk), met 1 gemet land. Goed-i koope pacht, voor inlichtingen zich wen-1 den brouwerij ZwijDland. PoperiDghe. een buitengewoon werk van HAROLD LLOYD Onafgebroken schaterlach van 't begin tot 't einde. De naam van den artist alleen is reeds een ware bijval. De roekelooste daden gepaard met een echte vroolijkheid zijn een waarborg van een zeker succes. Aanstaande week QUO V A D l S Zondag 5 December 1926 «In den Wegwijzer», bij Schmidt Aehil- le, Reninghelststeenweg. «In den Watermolen», bij Evarist Iloe- venaeghel, Veurnestraat. «In het Wit Konijn», bij Ferdinand Louis, Yperstraat. «In de Violette», bij Camille Decorte, Keer van den Ommegang. «In den Achterwegel», bij Jules Top, Trommelaarstraat. «In de Faizant», bij Jules Couwet, Noordstraat. «In den Welkom», bij Theophile Samyn Statieplein. «A la Yille de Dunkerque», bij Gaston Houwen, Noordstraat, om 5 uren. Accor deonisten en Jazz-Band. «In Westvlaanderen», bij Omer Melis, Noordstraat, der duiven van Gaston Van Bruwaene, van 9 tot 12 uren. «Au Casino»,bij Gustave Silvert,Groote Markt, der duiven van Achille Descamps en Maurice Debyser, van 9 tot 12 uren. «In de Vlaamsche Duif», bij Camille Merlevede, Rekhofstraat, der duiven van Maurice Vandermarliere en Marin Yan- dermarliere, van 9 tot 12 uren. «fn de Nieuwe Stad Veurne», bij Remi Dewiekere-Lietaert, Veurnestraat. 200 fr. prijzen. - 70-50-40-20-10. - 10 fr. voor de grootste serie in de eerste ronde - In schrijving tot 3 ure in bovengemelde herberg. Inleg 3 00 fr. per speler, tak inbegrepen. Verdere gewone voorwaar den. N. B. Al dezen die begeeren deel te nemen aan de Prijskamp en naar de Football-match willen gaan zien, worden vriendelijk verzocht zich te laten inschrij ven vóór 2 ure, ze zullen alsdan medege- lot worden. Wegens plaatsgebrek kan de Maande- lijksche Schieting, op de Liggende Pers, bij Emile Decrock, Statie, geen plaats hebben. Zondag 12 December 1926 «A la Tète d'Argent», bij Em. Decrock Statie. 100 fr. prijzen. 30-22-48-1 o-lO-o nleg I fr. Begin om 4 ure. Bekorting om 8 ure. Gewone voorwaarden. De Commissie Oswrald Gruwez.Alidore Clabau, August Bouve, Emile Decrock. In April den 4 le Thourout, 75 km. 48 vertrek kers, tl pr.den 5 te Rosselare, 76 km <8 vertr. 2 pr. den {8 te Lauwe, Kamp. van Zuid Vlaand. 104 km. 54 vertr. 6 ex-wuquo. In Mei, den 3, Brugge-Gent (Trophéa Peugeot) 125 km. HG vertr. 18 pr.den 23 te Poperinghe, 65 km. 1(1 vertr 4 pr. den 24 te Wouiuen, 60 km. 17 vertr. 5 pr.; In Juni, den 6 te Geerardsbergen, 120 km. 36 vertr. 13 pr.den 7 te Adinkerke, 75 km. 26 vertr. 3 pr.den 13 te Gheiuwe, 50 km. 8 vertr 1 pr.den 14 te Belcele, 70 km. 31 vertr. 10 pr. den 20 te Poperinghe, 75 km. 24 vertr. 5 pr.den 21 te Sweveieele, 65 km. 26 vertr. 6 pr.den 2t te Erembodeghem, 120 km. 84 vert. 7 pr. den 27 te Komen, 105 km. 38 vertr. 4 pr. den 28 le 8t. .Niklaas, 55 km. 21 vertr. 7 pr. - In J"H» den 1 te St. Niklaas, 70 km. 42 vertr. 7 pr. den 2 te St. Niklaas, 110 km. 44 vertr. 6 pr.den 5 t« Moeskroen, 100 km. 34 vertr. 6 pr. den II, Gr Pr. Gheiuwe, 100 km. 20 vertr. 3 pr.den 12 te Poperinghe, 70 km. 20 vertr. 1 pr.den 15 te Ghistel, 70 km. 33 vertr. 4 pr.den 21 te Lauwe 85 km. 19 vertr. 3 pr.den 25 Gr. Pr. Deerlijk 128 km. 25 vertr. 4 pr. den 27 te Veurae. 60 km 25 vertr. 5 pr. In Oogst den 1 te Sweveghem 100 km. 18 vertr. 4 pr. den 2, Gr. Pr. 4 per. 100 km. 35 vertr. 5pr den 4, Pr. Viel, Moorslede. 100 km. 56 vertr. 7 pr.den 8 te Poperinghe. 75 km. 25 vertr. 3 pr.den 13 Breda-Mechelen en terug [in 2 ritten) 140 km. 63 vert. 2 pr. den 16 ts Antwerpen-W'est 100 km. 39 vertr. 7 pr.den 22 te Thourout, 83 km. 23 vertr. 3 pr.den 23 le Staveie, 75 km. 19 vertr. 1 pr. 10 min vooruil den 25, Gr. Pr. Hooger op Thourout, 125 km. 51 vertr. 3 pr.den 31 te Lendclede,90km. 26 vertr. 5 pr. In September den 1, Gr. Pr. H. Martin Roeselare, 100 km. 32 vertr. 6 pr.den 3 Nieu marktprijs te Roeselare. 73 km. 34 vertr. 3 pr. den 8 te Staden. 50 km. 15 vertr. 4 pr.den 9 te Iseghem. 55 km 26 vertr. 4 pr.den 12 te Pope ringhe, 55 km. 15 vertr. 4 pr.den 14. Gr. Pr Desselghem, 100 km 18 vertr. 9pr.den 16 te Oost-Vleteren, 50 km. 19 vertr. 2 pr.den 19 te Staden, 75 km. 12 vertr. 1 pr. 5 min- vooruit^ den 21 te Biankenberghe. 85 km. 39 vertr. 5 pr. den 23 te Adinkerke, 55 km. 55 vertr. 1 pr-den 26 Kam v. Vlaanderen. 100 km. 24 vertr. 6 pr ex-aequo den 27 te Poperinghe. 75 km 5 vertr 1 pr. 1 min vooruit) den 28 te Gheluvelt. <>0 km. 15 vertr. 2 pr. den Gr. Pr. Thielt. to"1 km. 46 vertr. 9 pr. In Oktober 3 te Lange- marrk, 50 km. 10 vertr. 1 pr. (1 min- vooruit den 4 te Beoelaere. 40 km. 9 vertr. 3 pr (plat tegen de aankomst den a te Lauwe. 5 km. 13 vertr. 9 pr. (plat in de laatste ronde den 6 Pr. J. Van Hevel. Ichteghem, 100 km. 13 vertr. 3 pr. den 7 te Zarren, 60 km. 13 vertr. 1 pr. den 10 te Rnmb^ke. O km. 16 vertr. 4 pr den 18. Si iitingsprijs Lier. 110 km 47 vertr. 3pr. Dus 55 prijitr; waarvan 8 eerste 3 tve de 11 derde 9 vierde 6 vijfde 7 re« levende 3negende 1 tiende 1 dertiendeen 1 achttiende plaats. Yperstraat, 9, Poperinghe Ze bedraagt 506 miljard Koninklijke Muziekmaatschappij "DE PHILHARMON1 E René, 52, Meessenstraat, Poperinghe, Konijnendieven. Woensdag nach hebben dieven vijf schoone konijnen ge stolen ten nadeele van J.Werbrouck, wo nende steenweg Daar Ardoye. Om de diefle te plegen zijn de dieven binnen ge drongen in een henneopark en hebben ui een houten kot dat in het park staat, en dat slechts gesloten is met een wervel, de konijnen gerobberd. Omgeworpen Woensdag morgend rond 9 ure, kwam de genaamde Sidonie Vanhee, 65 jaar oud. wonende Labora toriumstraat, te Halewijn, naar Meenen. In de Kortrijkstraat werd zij verras door een aulo en ten gronde geworpen. Zij kwam er met lichte kneuzingen vao af. De auto stopte onmiddelijk en voerde het vrouwtje naar huis Werkongeval Bij het Wérk heeft de 29-jarige metaalbewerker Maur. Van- Rijwielen gestolen Maandag na middag werd Alfred EDgels, wonende Krekelstraat, aan het postkantoor zijn rijwiel ontstolen. Een ander persoon, Marcel Villey wonende Ardoyesteenweg, geraakte ook zijn velo kwijt aan een winkel in de Ooststraat. Gestolen Dinsdag morgend, tijdens de wekelijksche markt werd Marie Wit- touck, echtgenoote van Gamiel (Juaghe- beur, wonende gehucht Yossetuolen te Rutnbeke, hare brieventesch inhou dende ongeveer 325 fr. ontstolen. Inhuldiging - De plechtige iuhuldi- ging van den nieuwen pastoor der paro chie zal den Woensdag, 8 December a. g. plaats hebben Een schoone stoet zal voor deze gelegenheid ingericht worden, en de stad zal schoon versierd zijn. Benoeming M. Vander Gucht, het nieuw gekozen gemeenteraadslid, komt benoemd te worden tot Ridder in de Leo poldsorde. Hartelijk proficiat. Dood van den Burgmeester van Lourdes Astrid en Fr&nqui De klas 1925 Aftreding van den burgmeester van Sint Joes-ten-Noode In alle apotheken. Eén cachet o fr.6o, 6 cachetten 3 fr.5o ZtliA* fabrieken al» AKKER"» AWi;'»ircop Auto-wiel met band 820-120. tegen belooning terugbrengen ten bureele dezer Herberg De Faisant», Pottestraat. Zich wenden bij Madame Masschelein. Gemeente WOESTEN J^Jerberg de Wildeman (recht Over Maandag 6 en Dinsdag 7 December Groot Tooneelkundig Avondfeest Kampioenschap zullen schieten op ZONDAG 5 DECEMBER oin 10 ure 4 vogels in 't kot elk een zware kal koen. Zat. om 8 ui e, Zondag om 4 en 8 u T R A M E L DE CIRKUSWEES Maandag 6,en Woensdag 8 December telkens om 8 ure OPENBARE VERKOOPING VAN Herbergkermissen Muziek-avond DUIVEN-TENTOONSTELLING Groote Biljart-Prijskamp Uitgestelde Scbieting Groeten PRIJSKAMP in 't BIEDEN

De Gazet van Poperinghe (1921-1940) | 1926 | | pagina 2