DE HOPBOER Kostelooze Raadplegingen. Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabantsche en Aalstersche Hopbonden. 1 November 1905. Jaargang al onze hopstreken. Alle briefwisselingen betrekkelijk liet Maandschrift moeten gezonden worden aan den Hoofdopsteller van De Hopboqr Keizerlijke Plaats, le Aalst. Adres van den bijzonderen Staatslandbouwkundige voor de hopteelt in 't land van Aalst. M. MISEREZ, Vrijheidstraat, 12, te Aalst. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1-u, Schriftelijke raadplegingenDe hoplelers mogen zich te allen tijde schriftelijk richten tot de Heeren Staalslandbouwkundigen hunner omschiijving ofwel tot den bijzonderen Staatslandbouwkundige voor de hopteelt, M. MISEREZ, te Aalst, ten einde alle inlichtingen te bekomen betrekkelijk die teelt. Mondelingsche raadplegingen. Alle zaterdagen, in het lokaal van het hopverbond. te Aalst, houdt de Heer Miserez zich ter beschikking der hoplelers, van 8 1/2 tot 9 1/2 uren 's voormiddags. Poperingsche hopbond. E. H. De Jaegher. leeraar aan’t collegie te Poperinge en proost van den Hopbond, stelt zich bereidwillig ten dienste der hopboeren om hun alle inlichtingen te verschaffen. Hij is best sprekelijk 's vrijdags on 's zondags voormiddag. INHOUD. Kostelooze raadplegingen. Voordrachten. Vergaderingen. Hulde aan de Belgische Brouwerij. Offlciëele uitslag der hoptento nstelling te Luik. Uit het verslag der hopbeurs te Gent. De gewestelijke tentoonstelling te Poperinghe. De plaatselijke prijskamp te Strijlhem. De hoppeoogst van 1905 De winterbemesting dor hoppelanden. Marklhei ichten. De Opste/raad bestaat uit vertegenwoordigers van Bericht. Te beginnen met Zondag, 3 September, wordt het wekelijksch marktbericht naar al de vakverenigingen gestuurd. Deze berich ten moeten ’s zondags afgekondigd en uitgeplakt worden.

De Hopboer (1904-1984) | 1905 | | pagina 3