Hulde aan de Belgische Brouwerij. VERGADERINGEN 162 Dagorde 1. De plaatselijke prijskamp n Verslag, uitbetaling der premies, enz. 2. Mededeelingen. Het hopseizoen loopt ten einde de pluk is gedaan, de verkoop is verre gevorderd en de laatste tentoonstellingen zijn voorbij. Een torugbhk over het afgeloopen hopjaar zal niet ongepast wezen. Vooreerst welt in ons hert een innig gevoel op van dank baarheid voor al dezen die, op do eene of de andere wijze, het hunne btfbrachten om de beweging te vorderen on de tentoonstellingen te doen lukken de bestuurleden en vooral de leidsmannen der plaalse lijke en gewestelijke hopbonden, de Jeden-tentoonstellers dezer bon den, hunne bescherm leden, het staatsbestuur, talrijke gemeentebe sturen. de juryleden, de voordrachtgevers, enkele handelaars enz. hebben dien bijval bewerkt zij ontvangen hier onzen hertelijksten dank en onze welgemeende gelukwenschen. De bevredigende uit slagen welke bekomen werden zijn aan hunne samenwerking, hunnen icver, hunne zelfopoffering, hunne verstandhouding en ondersteuning te danken. Er is nochtans een feil dat uitslcekt boven al de andere kentec- kens van bovengemelde campagne hel is bijzonder verheugend voor al de vooruitstrevende hopmannen en beteekenisvol voor de toekomst wij bedoelen de werkdndig-e ondersteuning- der brou- De leden van den Studiekring en de afgevaardigden uit het Brabantsch hopkwarlier gelieven de bijeenkomst bij te wonen te Ternalh bij M. Nevens, slatieplein, op zondag 12 November, om 3 uren. Zelfde dagorde als hierboven. N.-B. De proefnemers op ijzerdraad zjn verzocht een dezer bijeen komsten te willen bijwonen, voorzien van hun verslag en nota's. De afgevaardigden bij heilverbond der Aalstersche Vakvereonigingen worden vriendelijk verzocht de vergadering bij Ie wonen die zal gehouden worden te Aalst in liet lokaal der Keizerlijke Plaats, op zondag 5 Novem ber, om 3 uren namiddag.

De Hopboer (1904-1984) | 1905 | | pagina 4