DE HOPBOER Kostelooze raadplegingen. Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabandsche en Aalstersche Hopbonden. Januari-Februari 1908. 4" Jaargang al onze hopstreken. Schriftelijke raadplegingen. INHOUD Berichten. Kostelooze raadplegingen. Vergaderingen. Voordrachten. De Brouwerijpremien aan de meest verzorgde hoppen. De Ilopwapg te Poperinge. De Waardebepaling der hop. Mededeelingen. 1 2 3 4 5 Bericht 1Aan de wettig erkende hopbonden wordt herinnerd dat hunne stalen en rekeningen moeten ingevuld, goedgekeurd, geteekend en naar de bevoegde overheid gestuurd worden vóór 1 Meert van ieder jaar. De noodige formulen zullen hun toegezonden worden om de wensche- lijke inlichtingen te bekomen mogen do bonden zich wenden tot hunne respectieve verbonden en, desnoods, tot den opstelraad van - De Hopboer”. Bericht 2. Dringend verzoek aan het Bestuur der hopbonden ons te willen inlichten in geval er veranderingen moeten gebracht worden wegens het verzenden van De Hopboer aan hunne leden. Van ver- schilligo kanten bericht men ons dat er bonden bestaan dewelke geen 50 inschrijvingen bijeenkrijgen zij vragen ons wal er hun te doen staat. Ziehier de schikkingen genomen door den drukker-uitgever van ons blad. 1. Voor een minimum van 50 inschrijvingen op - De Hopboer - betaalt men, zooals vroeger, 0,50 l'r. meer 0,i5 voor de verzendingskosten te helpen dekken. Deze voorwaarden zijn alleen toepasselijk voor de leden van eenen en denzotfden bond. 2. Komt de hopbond niet tot zijn getal van 50 abonnenten zoo kunnen log dezelfde voordeelen verleend worden, op voorwaarde dat de hopbond, uil dc kas. of dc leden, elk afzonderlijk, zouden opleggen lot het bedrag van 25+7.50 32,50 fr. 3. De inschrijvers van eenen hopbond die minstens (en gelalle van 25 zouden zijn, kunnen het maandschrift bekomen aan den prijs van een frank. 4. Afzonderlijke abonnenten betalen twee frank. De Opstelraad bestaat uit vertegenwoordigers van Alle briefwisselingen betrekkelijk hel Maandschrift moeten gezonden worden aan den Hoofdopsteller van De Hopboer Keizerlijke Plaats, te Aalst. De Opstelraad van De Hopboer is niet verantwoordelijk voor den vorm of den inhoud der annoncen. Schriftelijke raadplegingen. Do hoptelers uit Braband en Oost- Vlaanderen mogen zich te allen tijde schriftelijk richten tot de Hoeren

De Hopboer (1904-1984) | 1908 | | pagina 7