DE HOPBOER I Dood van Z. M. Inning Leopold II Belangrijk Bericht. 6‘ Jaargang Januari 1910 Van af heden te beginnen is de inschrijvingsprijs van DE HOPB0ER van 0,65 fr. op I frank gebracht voor de leden der hopbonden, welk ook het getal inschrijvers zij. Het te betalen verplichtend minimum van 50 abonnenten per bond is dus af geschaft. Voor wat de vermeerdering van den inschrijvings prijs aangaat, de Opsteiraad van het Blad is in onderh-'nde» ling met de Gewestelijke Verbonden, ten einde dezer tusschen» komst te verkrijgen en alzoo de vroegere bijdrage der leden abonnenten te kunnen behouden. Het Land werd diep getroffen door het overlijden van zijnen groolen Vorst... De deelneming van het volk is al gemeen. De Verecnigde Hopplanters willen Hem ook eene laatste gedenkenis gunnen en sluiten zich uit ganscher herte aan bij den algemeenen rouw der Natie. Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabantsche en Aalstersche Hopbonden. In het Februarinummer doen wij den uitslag kennen tot op dit oogenblik is er voor niemand cenige verbintenis. De Opsteiraad verhoopt dat al de in 1910 te versehijnen nummers zullen geïllustreerd wezen. De Opsteiraad bestaat uit vertegenwoordigers van al onze hopstreken. Alle briefwisselingen betrekkelijk het Maandschrift moeten gezonden worden aan den Hoofdopsteller van De Hopboer Keizerlijke Plaats, te Aalst. De Opsteiraad van De Hopboer is niet verantwoordelijk voor den vorm of den inhoud der annoncen. Overleden in het Paleis te Laeken, op Vrijdag 17 December i9o9.

De Hopboer (1904-1984) | 1910 | | pagina 7