DE HOPBOER Kostelooze raadplegingen. Maart 1910 6* Jaargang De Opstelraad bestaat uit vertegenwoordigers van ai onze hopsireken. i BERICHT 2. Wij herinneren insgelijks dat alle aanvragen tot bekomen van toelagen moeten voor le“ Maart ingediend worden. Omzendbrief van 15 Februari 1908 INHOUD Berichten. Kostelooze raadgevingen. Proefvelden. De groote nationale hopoxpositie te Brussel. Over verkoop contracten in den landbouw. Vijanden en ziekten der hop. Mededeelingen. Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabantsche en Aalstersche Hopbonden. 1 o 3 4 5 6 BERICHT 1Aan de wettig erkende hopbonden wordt herinnerd dat hunne staten en rekeningen moeten ingevuld, goedge keurd en geteekend naar de bevoegde overheid gestuurd worden vóór 1 Meert van ieder jaar. De noodige formulen zullen hun toege zonden worden ten einde de wenschelijke inlichtingen te bekomen, mogen de bonden zich wenden tot hunne respectieve verbonden en, desnoods, tol den opstelraad van De Ilopboer Schriftelijke raadplegingen. De hoptelers uit Braband en Oost- Vlaanderen mogen zich te allen tijde schriftelijk richten tot de Heeren Staatslandbouwkundigen hunner omschrijving, en voor hel Aals- tersch-Brabantsch hopkwartier, tot M. Miserez, Staatslandbouw kundigen te Aalst, ten einde alle inlichtingen te bekomen betrek kelijk die teelt. Mondelingsche raadplegingen. Alle Zaterdagen, in het lokaal van het hopvcrbond, te Aalst, houdt de Heer Miserez zich ter beschikking der hoptelers van 8 1/2 tot 9 1/2 ure voormiddag.

De Hopboer (1904-1984) | 1910 | | pagina 7