-153 - Lagae-Bekaert, Ed., brouwer, te Henle, bij de Aalstsche Hopcommissie, Schatbewaarder M. Journée, Constant, Staatslandbouwkun- dige, Namen. Leden MM. Kortrijk. Maenhaut, Julius, lid van de Kamer der Volksvertegenwoor digers, voorzitter van den Landbouwbond van Oost-Vlaan- dren, lid van liet booger beschermings-comiteit, te Lemberge. Peiffer, Alfons, Staatslandbouwkundige, te Dendermonde. Poulain, Léon, tabakshandelaar, lid van den hoogeren raad van handel en nijverheid, lid van het hooger beschermings- comiteit, te Bergen. R eyniers, Jan, secretaris van het landbouwcomicc te Aalst. MM. Vander Linden, Arthur, voorzitter van het landbouw- comiee te Goefferdingen-bij-Geeraardsbergen. Vauderschueren, Hector, Pastoor, te Loocristy. Vande Velde. Willem, landbouwvoordraehtgever, lid van de hopcommissie, to Assche. InrichtingssSomiteit. Voorzitter M. Do Clercq, René, hophandelaar, schatbewaar der van den groep VII. te Aalst. Onder- Voorzitters MM. Carton de Wiart, lid der Kamer van Volksvertegenwoordigers, te Brussel. Goosens, Félix, lid van het hooger beschcriningskomiteit, voorzitter van liet laudbouweomice Assche, bijgevoegd voor zitter van den groep VII, te Assche. M. Baron Lodewijk de Béthune, lid van het hooger bescher- mings-comitcit, voorzitter der Klas 42, te Aalst. Secretaris M. Miserez, Hector, Staatslandbouwkundige, Aalst. Leden MM. Brutsaert, onder voorzitter van het Hopver- bond van Poperiuge, burgemeester te Watou. De Geest, Fr., planter, voorzitter van het Brabantsch Hop- verboud, te Opwijck. De Jaeghcr, A., schrijver van hot Poperingseh Hopverbond, te Poperinghe. Gheeraerds, Léo, voorzitter van burgemeester te Aalst. Lebbe. Man rits, voorzitter van het Poperingseh Ilopver- bond, te Poperinghe. Leyniers, R., algemeene schrijver van het Brabantsch Hop verbond, te Brussel. Reyniers, Jan, schrijver van de Aalstsche Hopcommissie, te Aalst. Van den Sehrieck. Henri, brouwer, schrijver van den alge- meenen Belgischen Brouwersbond, te Thienen. Vande Velde, W., lid van de Hopcommissie te Assche. Van Droogenbroeck. voorzitter van den Stadie- en Propa- gandakring, te St Ulrich-Capelle. Van de Voorde, Serafien, planter te Ertevelde.

De Hopboer (1904-1984) | 1910 | | pagina 11