54 Vossen, J., bestuurder der maatschappelijke werken van het arrondissement Brussel, te Brussel. Wielemans, Prosper, lid van het booger beschermingseo- miteit, voorzitter van bot comiteit der Klas G2, onder-voorzit ter van den groep X, voorzitter van den Algemeenen Belgi schen Brouwersbond, te Brussel. Raadgevende Leden MM. Keym, Eug., Algemeene Bestuur der van de Maatschappij der Tentoonstelling van Brussel 1910. Graaf van der Burch, A. Algemeene Bestuurder der Maat schappij der ’rentoonstelling van Brussel 1910. van Male de Glorain. \V., bijgevoegde algemeene schrijver van het Commissariaat der Regecring. Tijdelijke nationale prijskamp van Hop Reglement en Programme. 1. Onder het toezicht van het Algemeen Commisariaat der Regeering en op voorstel van het Comiteit van den groep VI 1 zal er te Brussel, in een wel overdekt en gesloten lokaal, gele gen in de omheining der Tentoonstelling, eene algemeene tijdelijke prijskamp van inlandsche hoppen plaats hebben. De prijskamp wordt geopend op 2 October 1910 en zal acht dagen duren. Het inrichten van dien prijskamp is toevertrouwd aan het hierboven gemeld comiteit. 2. Er zullen gezamentlijke en afzonderlijke prijskampen plaats hebben. Alleen Belgische planters, voortbrengers van hop worden tot de afzonderlijke prijskampen toegelaten. Zij mogen enkel de voortbrengsels hunner eigen teelt tentoonstellen. Zullen aan de gezamentlijke prijskampen mogen deel nemen de wettig erkende plaatselijke bonden waarvan ten minste tien leden aan de afzonderlijke prijskampen deel nemen. Het zelfde staal hop mag tot de twee prijskampen dienen. Personen in eene dezelfde firma vereenigd en samen werkend of onder één dak wonend, mogen maar onder eenen naam ten- aantoonstellen. 3. De vragen tot inschrijving op de bierbijgevoegde formu- len ingeteekend, moeten aan den Algemeenen Commissaris der Regeering, 12, Berlaimontstraat, Brussel, gericht worden. Deze vragen moeten vóór 1 September 1910 binnen zijn. Geene enkele verzending van hop zal aanvaard worden, in dien zij niet voorafgaandelijk ingeschreven, en binnen het vast gestelde tijdverloop ingebracht is. -1. De plaats wordt kosteloos aan de tentoonstellers afge staan, doch deze moeten zich onderwerpen aan het reglement der tentoonstelling, alsook aan de maatregelen die later zouden genomen worden. 5. De verzendingen worden gericht tot den Algemeenen Commissaris der Regecring. (Landbouwprijskampen). Er zullen afdruksels dienstig tot de verzendingen aan de ten toonstellers besteld worden.

De Hopboer (1904-1984) | 1910 | | pagina 12