DE HOPBOER 6° Jaargang Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabantsche en Aalstersche Hopbonden. April 1910 INHOUD 1. B riehlon. Prijskampen. Vergaderingen. 2. Proefvelden. 3. De nationale hoptentoonstelling te Brussel. 4. Over verkoop-conlracten in den landbouw, enz. 5. Mededeelingcn. Bericht!. De creosoteerwagen is thans werkstellig te Molhem wie hem verlangt te bekomen moet zonder uitstel de aanvraag doen ten bureele van De Ilopboer Bericht 2.-De planters die nieuwe velden op draad in lichten mogen zich wenden tot M. Louis Van Droogenbroeck ten einde den Poperinghen monteur op tijd te verkrijgen. Het zelfde geldt voor de andere die hun veld zouden willen zien opspannen. Bericht 3. Men verlangt aan te koopen voor den vreemde 20t)0 hopstekken der soort Groene bel van een vinger dik en rond 15 April te leveren. Men wende zich tot den opstelraad. Prijskampen. De Aalstersche studiekring voor hopteelt heeft eene aanvraag gedaan ten einde de hoppekweekers op draad van het Land van Aalst aanmoedigingspreiniën te zien toekennen voor de goed ingerichto draadgespannen. Slechts aan enkel onder hen zijn in den beginne kleine schadeloosstellingen verleend geworden mocht bovengenoemde onderneming gelukken, oude en nieuwe hoptelers aan draad zullen eene billijke aanmoediging ver krijgen. Wie er belangt bij heeft, houde dus een oog in 't zeil. Prijskamp der verbeterde hopasten. Het Verbond van Brussel alsook dit van Aalst richten dit jaar een prijskamp in voor verbeterde hopasten. Men neme bij tijds zijne inschrijving bij de plaatselijke c h rij vers der bonden. De Opstelraad bestaat u>t vertegenwoordigers van al onze hopstreken. Allo bi i-fwissolingen botrekkelijk hot Maandschrift mooten gezonden worden aan don Iloofdopsteller van - De Hopboer Keizerlijke Plaats te Aalst. De Opstelraad van - De- Hopboer - is niet verantwoordelijk voor den voi in of den inlioud der annoncen.

De Hopboer (1904-1984) | 1910 | | pagina 7