Algemeene vergadering der afgeveerdigden - 51 Meest aangeprezen verbeteringen. den rook, en ijzeren Bezoekt verbeterde hopasten frank voor premies mogen beschikken. Ook zullen zij alle onverziene gevallen, zonder beroep, beslissen. 1" Meerder vlieg- of luchtgalen, tegen aan den grond, benevens de vuring. 2“ Trekschouw midden op het dak. 3° Vuring inet buis voor ’t wegleiden van platen om de zijkanten af te sluiten. 4“ Voor do plaat of droogtafel smallere latten. 1. Engelschc hopast bij M. Hector Lebbe, Krombeeksche steenweg, te Poperinghe groote luchtstrooming groote af stand tusschen droogtafel (vlaak) en vuring vlaak in Engelsch paardshaar. 2. Verbeterde Belgische hopast bij M. Henri Catrycke, Abeelekalsijdc i bij 't Zwijnland) te Poperinghe afleiding van rook en gassen doormiddel van buizen verwarmkamer boven de vuring en de vlaak. 3. Hetzelfde verbeterd stelsel bestaat te Watou op de hofstede van M Ch. Brutsaert, thans gebruikt door de Paters Trap pisten. I. Verbeterde Belgische hopast bij M. b’elix Vancaeyseele te Poperinghe (Casselstraat) schouw met beweegbare valdeur; groote afstand tusschen vuring en vlaak er ontbreekt slechts eeno afleidingsbuis voor rook en gassen. van hop in elke gemeente, van hop te Poperinghe. Zondag 17 April ten 4 1/2 uren zal het Hopverbond eene al gemeene vergadering houden voor al de afgeveerdigden der hopbonden. Lokaal West Vlaanderen, Casselstraat te Pope ringhe. 1“ Verslag over de werkzaamheden van het Hopverbond in het jaar 1909 2° Voord) acht over de Raiffeisenkasscn. 3° De inrichting onzer prijskampen in 1910 a) Prijskamp voorliet verbeteren der hopasten. b) Plaatselijke tentoonstellingen-- c) Gewestelijke tentoonstelling-• cl) Nationale prijskamp voor hop te Brussel 4° Mededeelingen van bestuurlijken aard. De alg. Schrijver, De Voorzitter, A. De Jaegiier. Maur. Lebbe

De Hopboer (1904-1984) | 1910 | | pagina 9