DE HOPBOER I Een woord aars den getrouwen Lezer 10° Jaargang Januari 1914 De Opstelraad bestaat uit vertegenwoordigers van a! onze hopstreken. 1 Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Prabantsche en Aalstersche Hopbonden. 1 o 3 4 5 6 INHOUD Berichten. Vergaderingen. De Landbouwstudiekringen. Standregels. Is saccharine schadelijk In t’ Land van Poperinghe. Onze Hophandel. Marktberichten. BERICHT 1De hopplanters die verlangen te e.reosoteeren gelieven er kennis van te geven aan M. Jules Roobaert. te Assche. Bij M. Louis Baert, te Meldort, is creosoot te verkrijgen aan don prijs van aflevering, enkel voor de leden der hopbonden. Alle briefwisselingen betrokkelyk het Maandschrift moeten gezonden worden aan den Hoofdopsteller van De Hopboer -, Keizerlyke Plaats, te Aalst. De Opstebaad van De Hopboer is niet verantwoordelijk voor den vorm of den inhoud der annoncen. Hebt gij bemerkt, wemrde Lezer, dat ua blad, De Hopboer zijn TIENDE JAAR is ingetreden 1 Tien jaren bestaan I Dit telt in 't leven van een nederig vakblad Had iemand zoo een levenskracht vermoedt wanneer het ter wereld kwm 1 Zulke gebeurtenis dient gevierd Dit zal ook wezen. In October aanstaande, ter gelegenheid van de gewestelijke hoptentoonstellingen, of in Mei, bij de oprichting van het honderdste draadveld in 't Aalstersch gewest, zal er eene buiten gewone en plechtige zitting met volksbanket gehouden worden. In afwachting aanziet de Opstelraad van - De Hopboer het als eene plicht al zijne medewerkers, al zijne lezers, al zijne vrienden, voor de verleende ondersteuning uit ter haïte te danken. De Hopboer is hun werk. Zijn bijval is hunne belooning. Dank En nu, met verschen moed, een nieuw tientalaangevangen. De Opstelraad.

De Hopboer (1904-1984) | 1914 | | pagina 5