-- 7 UITSLAG POPERINGHE. BOND Eereprijzen. I 93 90 92 91 hebben vroeger de kwestie der gerst hun steun toegezegd, en dien steun zullen zij ook geven voor de verbetering der hop- kultuur. Hoogere tolrechten brengen ook gevaren mede en het beste is noch den vrijhandel, maar thans gaat die zoo moeilijk, door dat do andere grenzen gesloten worden. Heer Gouverneur verklaart dat hij aan den Prefact van het Noorden gevraagd heeft dat in Frankrijk de mannelijke hopplan ten ook zouden verboden zijn, daar de Belgische hoppevelden, ge legen bij de grenzen er onder te lijden hebben. Tweemaal werd reeds neen gezegd maar besprekingen zijn nog aan den gang. Spreker sluit met de verklaring, steeds gereed te staan om de hoppekweekers steeds te helpen en te steunen, met de hoop dat betere tijden van voorspoed in aantocht zouden zijn. 94 1/2 Punten Leon Derycke. P. Henri Quaghebeur-Noppe, Georges Reubrecht. 92 1/2 P. Elie Buseyne. P. Daniel Demarey. P. Georges Desomer, Remi Ollivier en Constant Verdonck. 90 1/2 P. Alois Werquin en Jos. Vanden Berghe. P. :Maurits Van Gayseele, Weduwe Dumez, Arth. Deheo- ger, Jerome Huyghe en Maurits Boerhaeve. Na de redevoeringen werden de tentoongestelde stalen van dichtbij nagezien en bewonderd door alle aanwezigen. Menigeen drukte zijn voldoening uit over den bekomen vooruitgang. Rond den middag werd aan de aanwezige overheden een feest maal opgediend in den Katholieken Kring. Hot toekennen der punten aan de uitgostalde stalen geschiedde als volgt: 10 punten voor kleur en uitzicht; 25 p. voor den pluk25 p. voor het drogen en 40 p voor den rijkdom en aroma. Voegen wij er nog bij de hep van dit jaar uitstekende waar is. Hier nu de uitslag

De Hopboer (1904-1984) | 1934 | | pagina 7