34 z' - het Stadsbestuur van Tielt, dat voor de tweede maal zijn volle medewerking verleent voor de organisatie van deze grote Land- bouwmanifestatie 35 ha. parkeergelegenheid, vlak bij de terreinen, zullen u helpen uw auto gemakkelijk en gratis te parkeren. Op 22 en 23 september 1979 wordt Tielt weer overrompeld door boeren en niet-boeren uit West- en Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Limburg, Brabant, Wallonië en de omliggende landen. Zelfs een grote groep landbouwdeskundigen uit gans Europa komt deze Werktuigendagen bezoeken. Een aantal bezoekers zal de kans krijgen mee te doen aan een be- hendigheidswedstrijd met moderne tractoren, andere met telege- leide tractoren. Zelfs een stuntvlieger is van de partij. In een drietal grote tenten en bij vele kleine bier- en melk- standen en fritures zullen de duizenden bezoekers de gelegenheid krijgen hun honger en dorst te vergeten. De mogelijkheid tot organisatie van deze Werktuigendagen te Tielt is op de eerste plaats te danken aan - een aantal vooruitstrevende en welwillende boeren langs de Win- gensesteenweg te Tielt, die voor een jaar bereid waren hun gronden ter beschikking te stellen voor deze Werktuigendagen, hun teelt- plan aan te passen en nog dagelijks in de weer zijn om samen met de organisatoren deze Werktuigendagen tot in de puntjes voor te bereiden In samenwerking met de politie en de rijkswacht zijn alle maat regelen genomen om iedereen gemakkelijk en veilig naar Tielt te loodsen.

De Hopboer (1904-1984) | 1979 | | pagina 36