8 verwachten 7 WIJ ERVAN BRACHT HET HOPJAAR 1981 WAT Van Eisen voor hun milde steun op materieel om de Mijnheer de Voorzitter, H.H. Personaliteiten, Geachte vergadering, even overzicht te geven van het afgelopen kunnen maken om al degenen te bijgedragen tot het inrichten van Het zou van onzentwege een onvergetelijke fout zijn moesten wij het in onze dank vergeten. Zij ontledingscijfers waardoor de hop- -~.i vormen van de kwaliteit van evenals aan Heren hopplanters het was prachtwerk, doe zo verder; het hopjaar 1982 komt reeds aandacht vragen Aan U hopplanters onze beste dank en gelukwensen voor het gepresteerde werk waarvan wij, hier vandaag, weer het geluk hebben de vruchten van een jaar noeste arbeid te kunnen bewonderen. In laatste instantie doch zeker niet het minst onze zeer speciale dank aan het Ministerie van Landbouw hier vertegenwoordigd door de heer Hoofdingenieur- Directeur Verlinden als afgevaardigde van de heer Minister van Landbouw evenals aan alle ingenieurs van binnen- of buitendienst, voor al hetgeen wat wordt ge presteerd in het belang van onze schone hopcultuur. Een woord van dank ook aan het Provinciaal bestuur van Brabant, jaarlijkse milde steun niet alleen op financieel vlak, doch ook voor de mede werking van hun personeel. Een zeer speciaal woord van dank aan het gemeentebestuur van Asse, hier vertegenwoordigd, door de Heer Burgemeester De Keersmaeker en Schepen en financieel gebied. Wij weten hoe nauw deze manifestatie U aan het hart ligt en dat U al het mogelijke doet omdat deze mooie en jarenoude traditie in stand zou gehouden worden. In eerste instantie het bestuur van het hopverbond, dat zoals ieder jaar zijn beste beentje heeft voorgezet omdat 6 oktober 1981 weer een hoogte punt zou worden in de werking van een gans jaar in het belang van onze hop- planters uit het gewest Asse - Aalst. C.B.M., hier vertegenwoordigd door de heer Moerman, zorgen ervoor dat wij tijdig beschikken over c handelaars, evenals brouwers zich een beeld kunnen onze produktie. Daarom H.H. handelaars en brouwers hier aanwezig, juryleden onze beste dank voor uw medewerking en belangstelling'Een welgemeende groet aan de afgevaardigden uit Poperinge en dank voor uw aanwezigheid Het is voor ons. Mijnheer de voorzitter steeds een genoegen het woord te mogen nemen om een klein hopjaar en tevens van de gelegenheid gebruik te danken die op een of andere manier hebben 1 deze hopmanifestatie

De Hopboer (1904-1984) | 1982 | | pagina 9