6 Optimaal in Waarom geld beleggen en snaren de politiek van de goeie huisvader geweest geld te sparen en oordeel- Het is altijd kundig te beleggen. Alhoewel iéder geval individueel te bekijken is, kunnen toch inzake beleggingen enkele algemene regels neergeschreven worden, die geput zijn uit de ondervinding en het gezond verstand* En wij zouden het geboren wordt! kon instaan en wij danken dhhr. en Goessens hiervoor. De intresten zijn echter intussen veranderd zodat tarieven geldig vanaf 12/12/85 eraan toevoegen. beleggen "zaken” Geld verdienen is nogal gemakkelijk, geld oordeelkundig beleggen al moeilijKer, on raad i.d.v. verstrekken altijd een moeilijke zaak. Ofwel is men te voorzichtig en verlangt men weinig te zeggen, ofwel weet men van niet te veel en tracht men vanzelf sprekend op behendige wijze het gesprek op een ander vlak te brengen, verlangt de belegger op zijn vraag een kordaat antwoord te krijgen. zo stellen dat het gezond verstand uit de ondervinding wordt de tekst overzichtelijker. complimenten gediend is, zeker geen wiskundige formules gen, slotsom klare en duidelijke taal verlangt te horen. Cera was tenslotte zo vriendelijk ons de gevraagde inlichtingen over beleggen over te maken. Hieruit blijft dat zij voor de meeste Beddegenoodts wij de nieuwe in te veel details treden en Het is trouwens zo dat de boer in het leven met weinig zijn schotel wenst te krij- En, nochtans, Leuven, lu februari 1^84 Teneinde de tekst niet overmatig te belasten, hebben wij in bijlage enkele dokumenten en artikels laten verschijnen ten behoeve van personen die zich meer speciaal aan het een of ander onderwerp interesseren. Zo moeten wij niet wrri

De Hopboer (1904-1984) | 1984 | | pagina 8