8 8 Drukkerij Alexis De Carne, Stavei.e, V BOEKEN handelende over den slag van den IJzer ADRESSEN der Heeren, deel makende van de sa neutralité (Rapport du Commande- ment de I’Armee), Paris. Librairie Chapelat, 3o, Rue Dauphine (6e). Wie andere boeken kent wordt vriendelijk verzocht ons er kennis van te geven. L’Agonie de Dixmude door Léon Bocquet en Ernest Hosten, Paris, Librairie J. Tallan- dier, 75, Rue Dareau (14') 3.5o fr. Dixmude. Un chapitre de l'Histoire des Fusiliers Marins par Charles LeGoffic, Paris. Librairie Pion, 8, Rue Garancière(6e) 3.00 fr. L’Yser par Pierre Nothomb, Paris. Librai rie Perrin, quai des Grands augustins 3.5ofr. Les Pages de Gloire de VArmee Beige par Commandant Willij Breton, Paris. Librairie Berger, Levrault, 0-7, Rue des Beaux Arts 0.60 fr. Vu Régiment Beige en Campagne. Les Fastes du 2' chasseurs d Pied par Com mandant Willy Breton. Paris. Librairie Ber ger, Levrault, 5-7, Rue des Beaux-Arts i5o fr. La Guerre de 1914. L’Action de 1’Armee Beige pour la Defense du paps et le respect Gemeentebestuur van Dixmude. M.M. Ghyssaert Amand, schepen, Pharmacien a Marquise P. d. C. Vandenbussche Gustave,schep.,te Devos Eugène, raadslid, Belmont Road", Tot-'i.^. tenham, Londen. Geldhof Edouard, raadslid, De Panne (B.). Glorie Arsène, id. Soisy s'Etioles (S. et O.). Hoet Ernest, id. dorp, Rousbrugghe (B.). Nauwvnck Ach.,id.Villa des Mouves, DePanne (B.). Pieters Alois, id. geneesh., Alvermghem (B.). Quatannens Paul, id. (schip) Adinkerke(fi.). Vanhoutte Theodore, id. 6, Rue Lamothe, Libourne (Gironde). Vansieleghem William, id. Villa Faustine-, Mers-les-Bains (Somme). Hosten Ernest, secretaris, 5, Rue des Sour ces, Bellevue (S. et O.). Delheye Emile, ontvanger, Villa Jacques et Charlotte, Grande Rue, Paris-Plage. Focke Charles, politie-commissaris, Villa Mohinette, De Panne (B.). Hillebrandt Hilaire, bediende van den bur gerstand, Rue Alexis Papin, Le Tréport (Seine). Bemerk Wel: De briefwisseling bestemd voor het Gemeentebestuur mag gezonden worden naarGemeentebestuur van Dixmu de, 5, Rue Las Cases (Muse'e Social), Paris. de heer Vanhaute gelast heeft met het onder houd van hetzelve, mits behoorlijke jaarwed de, tot het einde van den oorlog. Strekt dit niet tot eere van Dixmude? Is dat geen bewijs dat er in die kleine stad, zoo wel als in de groote steden, ervaren vak mannen bestaan Wij wenschen den heer Julien Vanhaute hertelijk proficiat! Engeland. Van over zee hebben wij het nieuws ontvangen dat Jufv. Marie Ketele, dochter van den heer Jozef Ketele, koster van Dixmude, in^ het klooster treedt der Zusterkes der Armen. Zijn zoon de heer Leon, sedert zes jaren in Congo verblijvende, en daar den oorlog mede gemaakt hebbende tegen de Duit- schers, komt benoemd te worden tot onder- lieutenant-bevelhebber. Wij bieden de heer Jozef Ketele en zijn eerzaam huisgezin onze beste gelukwenschen aan; ’t is reeds de tweede zijner dochters die het kloosterleven omhelst; zijn zoon, heer Maurits is bij de EE. PP. Recollecten de heer Leon bekomt de vleiendste onderschei ding van wege zijne overheden..,, ’t Is dus niet onverdiend dat wij hun eerbiedig en genegen onze welgemeende heilgroeten toe sturen.

Dixmude op den vreemde (1917-1918) | 1917 | | pagina 5