Dringend verzoek OVERLIJDENS Wil opmerken NIEUWE OF VERANDERDE ADRESSEN IN BELGIE 52 Drukkerij, Alexis DE CARNE, Stavele. 1. Aan de ouders die een kind hebben la ten kersten doen sedert hunne vlucht uit Dixmude een uittreksel te vragen uit den doopregister aan den E. H. Pastor der Pa rochie waar het gedoopt werd en dit mij op te zenden. 2. Aan de Parochianen van Dixmude die sedert hunne vlucht getrouwd zijn, een uit treksel van hunnen huwlijksakt te vragen aan den E. H. Pastor die hun huwelijk inge zegend heeft en dit mij insgelijks op te zen den. Mijn gansch bijzonderen dank aan dezen die aan mijne vragen voldoen. J. Van Ryckeghem. Augusta Catteeuw, gewezen meid van Juf vrouw Vereecke, is overleden in Mei 1916 te Macon (Frankrijk). Theresia Vanthuyne is overleden in Januari 1917 te Angers. Renil Blomme, geboren te Dixmude den 18 Juli 1858 is haastig overleden in De Panne den 2 Mei 1917. Men meldt ons nog het overlijden van Vrouw Mathilde Vermeersch, echtgenoote van den Heer Charles De Cloedt, Burg meester van Keyem, geboren te Keyem den 19 November 1848 en overleden te Stavele den 6 Mei 1917. Vrijdag den 11 Mei 1917 is godvruchtig overleden te Calais (Route de Guines 99) de We Tanghe uit de Woumenstraat. Zij werd bediend van de laatste H. H. Sakramenten door Eerw. Pater Florentinus van ’t klooster van Dixmude. God verleene hunne zielen de eeuwige ruste. Devlaemynck Camille, Atelier des chemins de fer vicinaux de Belgique, a Les bu reaux (S. et O.). Dewaele Eugène, Rue Traverse, a Locminé (Morbihan). Dewulf Napoleon, 28 Rue Notredame, a 7/o/z- fleur (Calvados). Dewyse Arthur, 123 Rue Gambetta, a Hon- fleur (Calvados). Dewaele Achille, Rue de la lune, a Paris- Plage (P. d. C.). Mme Wc Ranson Amelie Jansseune, naar wiens adres men ons vroeg verblijft sedert twee jaar en half, au Couvent, a Poudoas par Beaumont-Somogne (Tarn et Garonne). ---- Allewaert Pharaïlde, onderwijzeres, te Crom- beke en niet te Paris-Plage. Hemeryck Charles, Kalkovenbrug 21, te Veurne. Dezwarte-Wyckaert We bij M. Adriaen te Loo. Hoorelbeke We (Amelie), Petit-Paris, Veurne. Haesebaert Maurice (zoon van Benjamin) Statieplaats 10, Veurne. Dagelijks komen nieuwe adressen toe van Dixmudelingen. Zoo verhopen wij aan eene volledige lijst te geraken, welke wij schik ken bij deelen te laten verschijnen in ons maandbladje. Elk steke een handje toe! Gelief nauwkeurig de adressenlijsten op gegeven in Mei- en Juninummers te onder zoeken, en kent gij adressen die zouden moeten voorkomen in de eerste letters A. B. C. D. en welke wij niet gedrukt heb ben, geef u de moeite ze ons op te sturen. ’t Is de eenige middel om onze lijst volle dig te krijgen. Verandert gij van adres, laat het aanstonds weten. Vindt gij missen in de eene of de andere lijste verwittig mij erover. Kent gij nieuws waarin uwe medeburgers zouden kunnen belang stellen, zend het mij op. Jammer dat de censuur ons verbiedt van nu voort nog soldatenadressen te drukken. Ónmogelijk dus onze soldatenlijst te vol ledigen.

Dixmude op den vreemde (1917-1918) | 1917 | | pagina 5