BRANDVERZEKERING van POPERINGHE LIEVELING- KLOEFFEN UITVERKOOP LIÊGEOIS-MONTEYNE 2m 4, Boterstraat, YPER. Ve DUPONT-STRQOM, Stokpaardjes - Lelienmelkzeep Jéröme Dehondt-Delmaere, Jules L efeb vr e-V andenameel e E E R S T E N T A P Match VanHouwaert-Platteau. HOPPE. Feesten en Vermakelijkheden Hl VER A 908. poperinghe. Grand choix de Paletots, Draperies Nouveautés. clotilde catteeuw, Jules BEHEYT-ADRIAEN, B. Van Caeyseele, marie depever, IN DE LAARS, aan prijs van factuur. pope'ringhe, 15 1/2 0/0 nitrische stikstof BESTE STIKSTOFMESTSTOF Vraagt inlichtingen, Brochuren en Staal (kosteloos) aan de Dêlégation des Producteurs de Nitrate de Sou de du Chili pour la Belgique et la Hollande 29, PRINSESSTRAAT, ANTWERPEN. Wend U voor den AANKOOP tot de handelaars en landbouwsyndicaten. HET EENIGSTE HUIS van stad waar alle vellen artikels zelve bereid en verwerkt worden. Verkoop van vellen voor Jacquetten, Boleros Paletots. Op vraag snijdt men deze op patoon GROOTE KEUS van hoeden. klakken kinderartikelen. Velodroom Alcyonvan Moorslede. ghem. Mengelingen. BURGERSTAND vanPOPERINGHE Burgerstand van RENINGHELST op Zondag 4" October, HE RB ER GKERMISSEN Jaarlijksche Kermis, Kermis en Geit te verhollen, Kermis en een krake te verhollen, Costumes complets, beaux Tissus, Te Pachten. Te Koop BERICHTEN. Camille CLAEYS - DONDEYNE, Men vraagt ARTHUR VANNIEUWENHUYZE Jules DOCHY, Watoustraat, 24 Poperinghe. timmerman en speldewerkkussen=maker. Jerome Dobbelaere=Monteine, VERANDERING VAN WOONST. ONGELOOFLIJK EN TOCH WAAR. Geachte Inwoners, Laat uwe Gebouwen, Meubelen en Koopwaren verzekeren door de plaatselijke maatschappij 't gestorte geld blijft in Poperinghe en de premiën worden langzamerhand verminderd. Geeft uwe polis sen af aan het bestuur, dat hij tijds voor den opzeg zal zorgen. 'Jj; 'y* I^et wel op Deze opzeg moet altijd ten minste drie maanden voor den vervaldag gedaan worden. Lemons Parliculières. Lemons cle Piano, A. Monteyne, Apotheker, Groote markt, Sansen-Decorte, In den Bazar. Au Café de la Paix WARÉN ..GOEDEN KOOP In 't groot - In 't klein kan men verkrijgen: onmiddelijk opneembaar. In 't GROOT en in 't KLEOl, lYIEUWIGIIEDEIV in alle slach van FOLRRl REiY, Men belast zich mei het maken, veranderen van fatsoen en herstellennaar begeerte, aan zeer genadige prijzen. De ouders van M. Pierre waren op reis naar Lourdes en hadden hunnen zoon verbo den met den automobiel uit te rijden. Toen was hij naar zijnen vriend M. Bacquet, die een koersrijtuig heeft, gegaan en zoo waren beiden met den auto naar Oostende gereden. Mad. Bacquet vergezeld van een familielid, M. De Vriese, is maandag morgen toegeko men. M. Bacquet is maandag reeds naar Rijssel overgebracht en het lijk van M. Pierre woensdag. Maandag en dinsdag zijn veel toeschouwers op de plaats der ramp geweest de automo biel lag er nog gansch in stukken en mis vormd. Het zal eene wreede waarschuwing ge weest zijn voor de automobielrijders die op die dagen daar voorbijgereden zijn. Dit schrikkelijk automobielongeluk heeft te Rijssel en in de streek waar het gebeurde, eene algemeene ontroering teweeg gebracht. Beveren - Bousbrugge. Dood. gevonden. De knecht van M. Gaston De- houck, tabakfabriekant, was dinsdag avond rond 10 ure t'huis gekomen. Woensdag morgen had zijn patroon hem noodig en daar hij nogal lang sliep, zond hij iemand om hem wekken. De man lag in zijn bed met den duim in den mond en was dood. Een bijgeroepen geneesheer bestatigde dat hij overleden was tengevolge eene geraaktheid. De man was sedert 37 jaar in dienst bij M, Dehouck. TVieuwcapclle. In het water. Donderdag laatst reed M. Soete van hier met zijn rijtuig en in gezelschap zijner vrouw langs de vaart bij de Knokke, toen een ander rijtuig opkwam. Daar den weg maar nauw is haperden beide voertuigen aan elkaar en het peerd van Naas Soete, achteruit dein- sende, viel met rijtuig en lading in den vaart. Man en vrouw konnen gered worden, het peerd echter verdronk. Diekebuscli. Verdronken. De echtgenoote Demarey was zaterdag morgend, rond 61)2 ure, naar den stal gegaan en had hare kinderen, 15 maanden en 5 jaar, alleen in huis gelaten. Tijdens hare afwezigheid naderde het jongste kind, de kleine Alice, die met een kartonnen doosje speelde, te dicht bij een eemer water en liet er het doos je in vallen. Met het te willen grijpen viel het kind in den eemer toen de moeder bin nen kwam, was het ongelukkig schaapje reeds dood. Roeselare. Zeldzaam. Als een groote zeldzaamheid kan het volgende ge meld worden in de parochiale kerk van St-Michiels zijn er op 105 jaar tij ds slechts drie pastoors geweest. Het zijn de ZZ. EE. HH. Moens, Bervoet en Syoen. 't Is waarlijk waard medegedeeld te wor den Aertrycke. Ongeluk. Een 18 jarige velorijder die zich oefende voor de koersen, heeft een 22 jarig meisje omverge worpen. Het meisje is doodelijk gekwetst. Het weder in October. De Oude Generaal is ditmaal de eerste met zijne weervoorspelling voor october. Ziehier zijne voorzeggingen Van 1 tot 6 october, tamelijk frisch, be wolkt van 7 tot 15 tamelijk' fraaie dagen met groote winden en zeer koele avondston den van 16 tot 22, beroerd weder, barome trische schokkingen van 23 tot 26, stortre gens, mist, verkoeling van 27 tot 31, over hands regen en zonneschijn, doch van korten duur. Waver. Moord en zelfmoord. Maandag morgend heeft zekere Goffln, werkman, te Gastuche, die van zijne vrouw gescheiden leefde, zekere wed. Lacourt, met wie hij verkeerde, tengevolge van eenen twist, met geweerschoten gedood en zich daarna gezelfmoord. Vrouw Lacourt was moeder van 7 kinderen zij was de schoon zuster van Goffin. Huishoudsters Opent de oogen indien gij goeden koffie wilt maken, eischt de chicorei der Trappisten Vincart-Silly Weigert namaaksels. Dépót bij gebr. Delhaize Moncarey-Sansen. SPORT. Moorslede. De koers voor liefhebbers werd gewonnen door Redig, Barendse, Buyl, De match voor 3 rijders werd gereden als volgtle mancheVerlinden, Piard, Mos- tacci,2e manche:Verlinden,Piard, Mostacci, 3e manche: Piard, Verlinden, Mostacci. De premienkoers kwam toe aan Bogge- man, Gulot, Buyl en Vandewalle. Deze der motocycletten aan Duculot, voor Clement. De 24 uren koers, te Brussel. Zater dag om 4 ure 52 min. 's namiddags werd het vertreksein gegeven voor de 24 uren koers. Na twee ;uren rijdens moest de koers ge staakt worden daar het regende en er reeds verscheidene rijders gevallen en gekwetst waren. De koers werd dus veranderd. Zondag morgend werd een koers van 8 u- ren gegeven. Er waren 21 mededingers De franschen Lafourcade, Cruchon, Gatteau, Bertrand, Vincent d'Hulst en Colsaetde hollanders Van Eenigen, Boulande en Van Schoonho ven; de belgen Van Houwaert, Platteau, Dewaide, Wancour, Kranskens, Salês, Samson, Lambot, Aposteel, Block, Maes, Lucien. Het vertreksein werd gegeven om 8 ure 25 min. Platteau ontsnapt en na eene achtervol ging van 25 min. dus 5 min. voor het einde der 16e halve uur, gelukt hij erin eene ronde te winnen op heel het peloton. De algemeene klasseering van den 8 uren koers is dus als volgt le Platteau 251 km. 200 m.2e Samson, op 1 ronde; 3e Salès, op 10 centim,; 4e Wan cour, 1)4 van een wiel; 6e Van Houwaert, op 1 wiel; 7e Colsaet, 8e Kranskens, 9e Block, 10e Dewaide, 1 led'Hulst, 12e Catteau 13e Cruchon, 14e Lafourcade. De 7 anderen hadden het opgegeven. Onmiddelijk na den koers wordt aan Van Houwaert een prachtigen gouden cronome- ter aangeboden ter herinnering zijner schit terende overwinningen in de baankoersen Parijs-Roubaix en Milan-San-Remo. Groote prijs van Europa te Leipzig. 1. A. VanderStuyft legt de 100 km. af in 1 u. 7 m. 49 sek.; 2e Guignard op 3 ronden Verbist en Steinbruck ver achter. Heden Zondag 4" October Ten gevolge van zijne tegenslagen in de 6 en 8 uren koers van Brussel komt Van Houwaert, Eugène Platteau zijnen overwin naar te beroepen voor 500 fr. Daar dezen aanvaard heeft, zal de match geloopen worden in den Velodroom «Alcyon" van Moorslede, op Zondag 4" October, den winnaar krijgt nog 500 fr. prijs en de ver liezer 200 fr. Alle liefhebbers der streek zullen deze belangrijke match voorzeker willen bijwo nen en naar Moorslede trekken. Intusschen is er eene koers voor begin nelingen 50 ingeschreven; Eene koers voor damen8 ingeschreven en een koers van 100 küonaren reeds 20 inschrijvingen die samen het schrikkelijk gewicht van 2205 kilogrammen wegen. Meenen. Te Meenen is een velodroom tot stand gebracht, met eene piste, metende 353 metersde bochten zullen eene snelheid van 80 a 90 kilometers is het uur toelaten. Tijdens de aanstaande maand zal het openingsfeest plaats hebben, waaraan 2000 frank prijzen zijn toegekend. Veurne. Op zondag laatst koers van 58 km (heen en terug naar Yper); 22 deel nemers. Uitslag: 1. Eug. Laevens in 1 ure 51 minuten; 2/ J. Huyghe; 3. R. Vereecke; 4. G, Duwel^/5. G. Veys. Football. De jNjotball-Club te Poperinghe is nu bepaald ingericht met MM. A. Monteyne en N. Fache aan 't hoofd en telt reeds rond de 40 werkende- en eereleden. De noodige werken aan de weide van het Pare St-Georges worden ieverig voort gezet om binnen korten tijd het spel te kun nen beginnen. 't Is te hopen dat deze nieuwe maatschap pij wel vooruit zal gaan en nog talrijke jongelingen onzer stad zal bijwinnen. Het footbalspel is voorzeker eene goede oefening voor het vormen van het lichaam en voor de gezondheid. Yper.Op heden Zondag om 2 ure, match voor het kampioenschap van Vlaanderen tus- schen de Cercle sportif Brugeois en de Football-club Yprois. Suikei'ij Van Tieghem-Dupont, Rousse- laere, is zeer spaarzaam in het gebruiken. PRIESTERLIJKE BENOEMINGEN Bisdom Brugge. E. H. August Bonne, diaken in het groot seminarie, is benoemd tot professor in het St-Lodewijkskollegie, te Brugge, in vervanging van E. H. Tous- saint. Zijn pastoor benoemd te Oost-Roose- beke, de E. H. Roelens, pastoor te Gheluwe, in vervanging van den E. H. De Geetere, die zijne rust neemtte Gheluwe, de E. H. De- vaere, id. te Bisseghem te Bisseghem, de E. H. Dierick, id. te Caster te Caster, de E. H. Vynckier, onderpastoor te Alverin- Zijn onderpastoor benoemd te Alverin- ghem, de E. H. De Baecker, id. te Wytschae- te te Wytschaete, de E. H. Verfaille, be waker in liet collegie van Kortrijk. STERFGEVALLEN. De Z. E. H. Canepeel, pastoor te Leffin- ghe, is dinsdag aldaar godvruchtig in don Heer ontslapen E. H. E. Cailliau, pastoor van het Brugsch kerkhof is donderdag al daar overleden in den ouderdom van 75 jaren. Aalst, 26 Sept.Markt prijshoudend. Ter markt 80 balen, verkocht volgens kwaliteit, 30 - 50 frank. Londen, 28 Sept.Markt kalm. Engelsche hop le kwalitêit 50-80 fr.; 2e kwaliteit 35- 48 fr.; 3e kwaliteit bruine geringe 25-30 fr. Brussel, 30 Sept. Markt onbestendig. Poperinghe (stadslood) 33 - 35 fr. Aalst (8 merken) 28 - 29 frank. Nuremberg, 30 Sept.—Markt kalm. Markt waar le kwaliteit' 45-55 fr,2e kwaliteit 37-45fr.; Hallertau 50-80 fr.; Elzas 50-70fr.; Spalt 35-85 fr.Saaz 80-115 fr.meer dan 600 balen aangekocht voor den uitvoer naar En geland. Poperinghe, 2 Oct.Markt vast voor stad, 35 fr.; kalm voor dorp 20 - 27 fr. Veel aan koop in cultuurbij uitneming betaalde men enkele loten 37y» - 40 fr., volgens kwaliteit. Pinnekens Felen zijnen kleinen zat in de school... en de meester had zoo schoon uitgelegd hoe O. L- Heer de zintuigen van den mensch zoo wonderwel geschikt had zijn oogen om te zien, zijn neus om te rieken, zijnen mond om te spreken en te eten, zijn handen om te werken, zijn voeten om te loo- pon, enz. Ja maar, meester, zei 't klein Pinneken, met mijn vader is dat alzoo niet. Hoe dat Pinneken zei de Meester. Hewel, meester, zei Pinneken, 't is va- der's neuze die loopt en 't zijn zijn voeten die rieken Ik geloove dat Felen zijnen kleinen veel te slim is, en niet oud en zal worden. van 27 September tot 4 October. Geboorten— Maria Suffys, d. v. Camille en Maria Bruynooghe. Emile Creus, z. v. Constant en Lucia Lefever. Lucien en Lucienne Struye, z. en d. v. Auguste en Maria Dumeez'. Agnes Delautre, d. v. Adolphe en Elodie Vermeulen. André Decorte, z. v. Joseph en Maria Galliaerde. Godelieve Zyde, d. v. René en Silvia Van- robaeys. Oscar Desmyter, z, v. Emile en Herminie Bervoet, OverlijdensBeddeleem Joseph, 3 we ken, Casselstraat.Mahieu Jeanne, 4 maan den, Wijk E. Techel Franciscus. 75 jaar, zonder beroep, weduwaar van Nathalie Lava, Casselstraat.Lava Auguste, 71 jaar, werkman, weduwaar van Marie Bellein, Tien Gebodenstraat. Sergier Auguste^ 29 jaar, ongehuwd, kleermaker, Wijk A. Weens Rosalie, 73 jaar, landbouwster, weduwe van Benedictus De Baene, Wijk H. Huwelijksbeloften— Arthur Craye, tim- mermansgast te Yper met Anna Verhaeghe, werkvrouw te Poperinghe.Eiie Desmytter smid te Poperinghe met Emma Candaele, dienstmeid te Westvleteren. HuwelijkenOctave Demeulenaere, 26 jaar, lieibcigier ie Cortemarck met Lucie Vqrcruysse, 25 jaar, zonder beroep te Pope ringhe. Camille Vancayzeele, 32 jaar, landbouwer met Irma Pattyn, 25 jaar, zon der beroep, beide te Poperinghe.Camille Baes, 21 jaar, metserdiener met Leontine Deroo, 19 jaar, kantwerkster, beide te Po peringhe.Jules Goeman, 43 jaar, metser te Vlamerti'nghe met Elodie Worm, 28 jaar, kantwerkster te Poperinghe. van 15 September tot 1 October. Geboorten. Carbon Maurice. Mal- hrancke Maurice. Leclerq Julienne. Masson Michel. Deschuytter Hector. Wicke Irma. Capoen Agnes. Duyver Firmin.Lucas Sylvère. Overlijdens. Houwen Fideel, 74 jaar, landgebruiker, echtgenoot van Rosalie liae- kelboom. Camerlynck Octavie, 80 jaar, rentenierster, weduwe van Camerlynck Franqois. Hof Augustin, 74 jaar, gepen- sionneerde douanier.Wicke Irma, 6 dagen. Maerten Auguste, 58 jaar, landwerker, echtgenoot van Vanleene Silvie. Huwelijken. Hector Jacob, ijzerweg- bediende te Beveren-Waes met Albertine Gontier, 21 jaar, te Reninghelst. Achille Cuvelier, fabriekwerker te Neder-Waesten met Leontine Vandersvpe te Reninghelst. I Au Pare Ciuillaume-Tell, bij Petrus Logie, Elvesdinghe-kalsiede. Wekelijksche estaminet den Maandag. 2 I11 Firmament, bij Camille Maet, Elverdinghe-kalsiede. 3 I11 de Zwaan, bij de Wed. Cyrille Hennaert, Casselstraat. 4 In de Belgische Vlug. bij Camille Minot, Boescheepstraat. 5 A la Ville de Diinllerque, bij Henri Gauquie-Sergeant, Noordstraat. O I11 Nt. Arnold, bij Achille Verhaeghe, Casselstraat. 7 A St. Gerard, bij Julien Couttenier, Casselstraat. H Au Due de Brabant, bij Henri Boutten, Yperstraat. O In d'oude Rroone, bij Théophile Delbeke, Watoustraat. 10 In het Gouden Hoofd, bij de Wed. Aloïs Delava, Pottestraat. 11 In den Pelikaan, bij August Lermytte, Meessenstraat. 12 In den Boonaart, bij Franqois Lermytte, Boeschepe-kalsiede. 13 In den Boterpot, bij Charles Billiau, Werfstraat. 14 In den Ilavenmiis, bij Gustave Bourgeois, Belléstraat. 15 In Ste Ceeilia, bij Achille Gaitquie, Veurnestraat. ÏO In de Bleekerij, bij Medard Roy, Veurnestraat. 17 A la téte de Bronze, bij Gustave Desmarets-Demeester, Yperstr. 18 In den Wielrijder, bij Jules Bauchy, vclomaker, Watoustraat. 1Ö In St. Eloy, bij de Wed. Theeten, Watou-kalsiede. 20 In den Werkman. bij Henri Noppe, Westvleteren-kalsiede. 21 I11 den Dolfijn, bij Florent Rabaut, Yperstraat. 22 I11 de liooge Grave, bij Emile Arnaert, Westoutre-kalsiede. 23 A l'Espagne, bij Arsène Gantois, Westvleteren-kalsiede. FLESSCHESCHIETINGEN. Oostvleteren. Op Zondag 18 October, ter herberg «De Stier« bij Henri Biljaert. Inschrijving tot 2 1)2 ure. Poperinghe. Op Zondag 25 October, ter herberg «De Hopperankbij de We Lievin Devos, Vogelhoek.Inschrijving tot 2 1)2 ure. MAlISON en tous genres. derniers modèles, depuis 45 frs. De herberg In de Zoutziederij, in de Hondstraat, Poperinghe, - schikkende roor allen handel of stiel uit te oefenen. - Zich te begeven bij M. Emile Gantois, brou wer, Priesterstraat, Poperinghe. Udele kisten van alle grootten, In den Bazar bij Sansen-Decorte, Poperinghe. Een groot en een klein bad met de viering erbij alsook eene kindervoiture, bij René Devos-Deschodt, Boescheepstr., Poperinghe. Schoonen biljard, met twee spelen billen, «Au Petit Paris", bij Alphonse Vallaeys, te Poperinghe. Eene Stoommachien, 2'/a peerden kracht, met graanbreker, buizen om te koken, riemen en poulies, dienstig voor Landbouwers. Zich lebegeven bij Alois Verhaeghe, Abeele. Bijzondere occasiën te koop bij Cyrille Hosdey, Au café Francais, Yperstraat, Poperinghe, 1. Eene Piano, goed in accoord, schoon meubel in accajou. 2. Een goeden Velo. 3. Een onlangs nieuwen Violon met kas. 4. Een goeden koperen Trommel. 5. Een Muziekfiuit met 11 sloten in geheel goe den staat. 6. Een goede zware Jachtstove met oven en toebehoorten Alles aan zeer voordeelige prijzen. Eiken dag zichtbaar. - Komt zien en oordeelt. Ik heb de eer mij aan de inwoners van Poperinghe aan te bevelen voor het sehee- ren en het haarsnijden. Voortaan zal ik mij ten huize begeven om te scheeren, haar te snijden en hoofd te wasschen per abonnement van 1 jaar of 1/2 jaar. Mijne vrouw beveelt zich ook aan voor al wat vrouwen coiffuren aangaat coifïeeren, haar wasschen, hoofd wasschenhaar der kinders boucleergj, enz. Door onze matige prijzen, ons net en ver zorgd werk, hopen wij wel het vertrouwen van eenieder te verkrijgen. De personen die in ons hun vertrouwen stellen met ons te be proeven zullen voorzeker over ons voldaan zijn en ons hunne voorkeur voort schenken. Meesseastraat, POPERINGHE. Ik heb de eer kenbaar te maken dat ik voorzien ben van alle slag van MODEL- HOEDEN en NIEUWIGHEDEN' voor het sei zoen, zooals linten, pluimen, bloemen en allerhande mode artikelen. Alle veranderingen worden spoedig gedaan. Groote keus en genadige prijzen. Casselstraat, 96, Poperinghe. Goede meid, kennende burgerkeuken. Goec loon. Inlichtingen ten bureele dezer, Halven Kleermakersgast bij Joseph Du mon, Priesterstraat, 15, Poperinghe, st wordt gevraagd te Merris-bij- Ik heb de eer lienbaar te maken dat ik, wegens het vervoer der postbrieven, alle dage van Poperinghe naar Rousbrugge ga, en mij gelast met het vervoeren 'en tehuis dragen van alle pakken, kleine of grootedie men mij zal toevertrouwen. Vertrek uit Poperinghe 's morgens om 4 ure 30, aankomst te Rousbrugge om 5 ure 45. Terugkeer vertrek uit Rous brugge om 7 ure 30 om correspondentie te gevm aan den trein vertrekkende uit Poperinghe om 9 ure 17. Rijtuigverhuurder, Groote Markt, POPERINGHE. Ik heb de eer kenbaar te maken dat ik mij van nu af gelast met het maken van nieuwe en het vermaken van oude Velos. Men kan bij mij altijd oude velos verkrijgen *700 goed als nieuwe, van 40 tot 90 frs. Overneming van oude velos bij het ver- koopen van nieuwe. Ik heb de eer het achtbaar publiek ken baar te maken dat ik mij koom te stellen als Kussens wel gemaakt en opgevuld2,50fr. Vervullen van oude kussen0,75fr. Mijne vrouw oefent den stiel uit van MODISTE en kan alle slag van hoeden leveren aan zeer voordeelige prijzen. Meessenstraat, Poperinghe. De Rootle Eaars huis van ver trouwen, alom bekend om hare goede schoenen aan zeer voordeelige prijzen, laatst gelegen te Poperinghe in de Watoustraat, is nu gevestigd in de Casselstraat, omtrent rechtover de Watoustraat, dus dichtbij haren ouden stand. n t T de verbeteringen welke aan de AAL- DlJ POMPEN bij mij reeds gedaan zijn ge weest, kom ik er nog een nieuwe te voegen die het last nog van twee derden vermin dert. Deze uitvinding bestaat in een zeer eenvoudig werk aan den slinger vastgehecht. Alleen te verkrijgen bij Veurnestraat, 83, POPERINGHE, NAMAKERS ZULLEN VERVOLGD WORDEN. W De oude zinken en ijzeren pompen op 't nieuw gezet zullen, zoowel als de nieu- we, van deze uitvinding genieten. De prijzen blijven de zelfde. Rue de Bruges, 5, POPERINGHE. zeep aller dames is de alleen echte van BERGMAN Co., Radebeul. want deze alleen geeft een zacht, rein gezicht, blozend, jeugdig uitterlijk, witte, fluweel zachte huid en schoone tint. perStuk: 75 ets. in Poperinghe, bij BIJ )Groote Markt, Poperinghe. CONFECTIËN op maat voor mannen, vrouwen en kinderen. Voor 10 frank kan men er een volledig manskostuum hebben, gansch op maat gemaakt naar de laatste mode. De personen die den prijs willen bestellen kunnen er hunne keus vinden in stoffiën van/alle hoedanigheden en aan de goedkoop ste prijzen mogelijk. Manshemdens vanaf 1 fr. 50. Kinderhemdjes vanaf 0 fr. 50. Volledige Kinderkostumen vanaf 3 fr. 00. 't Is in de kloefkapperij van Louis Defever bijgenaamd Louis Kloette,Watoustraat, 46, Poperinghe, dat men ten allen tijde kan krijgen alle slach van kloetten in alle kleuren voor mans, vrouwen en kinders, in iepen, wilgen, beuken en populieren hout aan zeer genadige prijzen. Ik ben ook voorzien van een schoon as sortiment Modekloeffen en Kloefleers. Watoustraat, rF 46, POPERINGHE. BIJ Yperstraat, POPERINGHE, Alle slag van Manslaffers in zwart en bruin lederVrouweslaffers in alle kleuren; Veloslaffers in bruin en zwartEspadril- lenextra-schoone Kinder Bottinen in bruin en zwartalle grootte van Kinder- slaffertjes. Alles wel gemaakt naar de laatste mode. Alle herstellingen worden er aanveerd. bij de Wede De By nek, Gasthuisstraat, SODA NITRAAT Gedrukt met de inkt van het huis Dambremé te Braine-l'Alleud. J. ju iseiie. Z/icn aan ie uieaen neaen z,onaag namiddag, bij Jules Bortier, Watoustraat, HET HUIS HEEFT GEEN ANDER VERKOOPHUIS HIER IN STAD. 23, Poperinghe.

De Poperinghenaar (1904-1944) | 1908 | | pagina 4