BRANDVERZEKERING "van POPERINGHE LIEVELING- KLOEFFEN UITVERKOOP J. LIÉGEOIS-MONTEYNE Stokpaardjes - Lelienmelkzeep Jules L efeb vr e-V andenameele KLEIN GEBRUIK Ve DUFONT-STROOM, Jéröme Dehondt-Delmaere, 2BIS 4, Boterstraat, YPER. GROOTE KEUS van hoeden, klakken kinderartikelen. HET I1Ü1S HEEFT GEEN ANDER VERKOOPHUIS HIER IN STAD. Wetensweerdigheden. HOPPE. OOSTVkÊTÉRÊN, marktprijzen. EERSTEN TAP U tilt II Eli G KEII Ml SS EN Ware empeest - Lanteern Feesten en Vermakelijkheden H I VER A 908. poperinghe, Grand choix de Paletots, Draperies Nouveautés. clotilde catteeuw, Jules BEHEYT-ADRIAEN, Legons Particulières Lemons de Pi»iio. B. Van Caeyseele, WARFN ..GOÉDÉN KOOP marie defever, IN DE LAARS, aan prijs van factuur. poperinghe, 15 1/2 o/0 nitrische stikstof BESTE STIKSTOFMESTSTOF Vraagt inlichtingen,, Brochuren en Staal (kosteloos) Delegation des Producteurs de Nitrate de Sou de du Chili pour la Belgique et la Hollande 29, PRINSESSTRAAT, ANTWERPEN. Wend U voor den AANKOOP tot de handelaars en landbouwsyndieaten. t HET EENIGSTE HUIS van stad waar alle vellen artikels zelve bereid en verwerkt worden. /erkoop van vellen voor Jacquetten, Boleros Paletots. Op vraag snijdt men deze op patroon SPORT. Velodroom »Alcyon» te Moorslede. De velodroom was gestampt vol om de be langwekkende revanche-match Van Hou- waert-Platteau bij te wonen. Uitslagen Koers voor beginnelingen 1. Verschoore, 2. Delfort, 3. Vanhee, 4. Denys. Achtervolgingsmatch VanHouwaert- Platteau. Eerste manche. 1. Van Houwaert, 2. Platteau. Van den aanvang reed V-an Houwaert duchtig door en in snel achtereenvolgende emballagen haalt hij zijn overwinnaar van verleden Zondag in na 3 minuten 21 sec. Tweede manche. 1. Van Houwaert, 2. Platteau. Platteau vertrekt onmiddelijk in volle vaart en wint een weinig ruimte, maar wel haast ontwaakt Cyriel en ineenen onweder- staanbaren spurt begint hij de achtervolging yan zijnen tegenstrever welke eindigt na 11 minuten 5 seconden. De crack van Moorslede is verplicht eene eereronde te doen, waarbij hem de toejuich ingen der dicht opeengepakte menigte niet gespaart bleven. Honderdkilonaren 1. Verbeke, 2. Elslandere, 3. Hantenne. Damenkoers 1. Jufv. Tavernier, 2. J. De- ineyer, 3. j. Collaerd. In de Velodroom van Keulen. Zie hier de uitslagen van den Grooten Prijs van Europa. 100 km. achter zware motos. 1. Guignard, Franschman, 2. Arth. Van der Stuyft, Belg, op 2 km. 600 m. 3. Mauss, Duitscher, op 6 km. 800 m. 4. Gunther, op 8 km. Onze wakkeren landgenoot heeft een handicap gehad tengevolge eener botsing van zijnen gangmaker met den gangmaker van Guignard; gelukkiglijk niet erg. Velodroom van Berlijn-Steglitz.Zie hier de uitslagen der uurkoers 1. Verbist, Belg, 87 km. 750 m.; 2. Salzmann, 87 km. 220 m.3. Scheuermann. 83 km. 570 m.4. Stellbrinck, 75 km. 450 m.; 5. Theile 74 km. 800 m.Tandemkoers achter motocycletten (30 km.) uitslag: 1. Verbist-Schipke, 2. Heiny-Salzmann, 3. Stelbrink frères. Theile en Scheuermann zijn gevallen. Theile was nog al erg gekwetst. 6 dagen koers van New-York. Zijn reeds aangeworven om deel te nemen aan de 6 dagen koers die op 7 Dec. te New-York zal van stapel loopen Root-Fogler, Mac Farland-Downing, Dupré - Léon Georget, Brocco-Labrousse, Faber-Lafourcade. De onderhandelingen met Rutt-Stol en Van Houwaert-Verlinden, zijn nog aan den gang. Foot-ball. Het officieel seizoen van foot-ball in Belgie is zondag begonnen. De kampioenschappen worden jaarlijks ingericht door de Belgische Vereeniging der athletische sport maatschap pijen. Op ditjoogenblik zijn de aangesloten kringen ten getalle van 120 en tellende on geveer 10,000 leden. Uitslagen der eerste matchen voor het kampioenschap vaa Belgie. Beerschot AC 3 Daring CB 4. Léopold Cl FC Brugeois 3. CS Brugeois 3 Antwerp FC 1 FC Liègeois 1 Union SG 8. SC Courtraisien 0 Racing CB 8. Excelsior SC 4 RC Gand 1 FC Brugeois 2 AA La Gantoise 9. US Rousselaere 4 CS Brugeois 4. VNG Oostende 6 FC Brugeois 4. CS.Brugeois 3FCY'prois 1. De Poperingsche Foot-ball club zal zon dag aanstaande, 18 dezer, beginnen les nemen. Bericht aan de nog niet ingeschreven lief hebbers. Vliegmachienen. Wilbur Wright die nog altijd zijne proeven in Frankrijk voortzet, heeft 1 ure 4 min. 26 seconden gevlogen met nog een man op zijn vliegmachien en in dien tijd 70 km. afgelegd. Door deze vlucht won hij 1/2 millioen prijs uitgeloofd door M. Weiller voor deze die eerst een uur lang' zou vliegen met een tweede man mede. Zenuwachtige en zieke personen aan wie café verboden is, mogen suikerij Van Tieghem-Dupont, Rousselaere, gebruiken. Het ei alt* geneesmiddel.Dat hoendereieren een licht verteerbare en voed zame spijs, voor gezonden en zieken, en naast de melk een der meest versterkende middelen zijn, is algemeen gekend. Minder schijnt zijne geneeskracht bij uitwendige ziekten gekend te zijn. 't Wit van een ei met suiker en citroen sap vermengd is goed tegen heescbheid. Bij geelzucht en galsteenen geeft men den zieke eiken morgend 2 a 3 rauwe eierdooiers. Bij brandwonden bestrijke men de verbran de huid zoolang met versch eiwit, tot de pijn wegblijft dan plakt men over de wonde het witte vlies dat tegen de eierschaal kleeft. Een goede brandzalf maakt men door een eierdooier met ongezouten boter te vermengen. Een» andere zalf voor brandwonden is eierdooier, in kalkwater en lijnolie. Bij ge sprongen of winterhanden en lippen mengt men in gelijke deelen eiwit en glicerine on dereen en bestrijkt men daarmee de zieke deelen. Genezing volgt spoedig. Zuurdeeg, ongezouten boter en een eier dooier tot zalf gemaakt is goed voor een gezwel. Blijft een graatje of ander voorwerp in de keel zitten, dan drinkt men een of twee eieren uit en het onheil is spoedig voorbij. Tegen het vijt en zwerende vingers ge bruikt men rauwe eieren als verzachting en geneesmiddel. In een versch hoenderei wordt met een scherp mes een gat gemaakt, zoo froot, dat men er den zieken vinger geinak- elijk doorheen kan steken en deze wordt dan met het daaraan hangende ei met wat ten en een doek omwonden. Eiken morgend en eiken avond wordt dit verband ver nieuwd. IwIerLg-elirLg-en. voor zestig eens en ik, zei-'t hij, die zonder iemands hulp, door mijn eigen macht in den trein ga, ik moet 'nen frank en half geven Ge ziet dat van hier, sprak Jan, dat ik eene dame zou durveD bekijken a*ls ik nevens mijne vrouw zit. De laatste noteering der markt is als volgt Soorten Prima-Waar Middelbare Geringe Markthop fr. 45 - 52 35 - 43 20 - 30 Berghop 50 - 60 Spalterhop 68-80 50-62 Hallertau 75 - 87 50 - 62 25 - 37 Elzasserhop 60 - 65 50 - 56 25 - 40 Suikerij Van Tieghem-Dupont, Rousse laere, is zeer spaarzaam in het gebruiken. BURGERSTAND YAN POPERINGHE van 4 tot 11 October. MT DTQ is meer aan te bevelen tegen li 1 1 Jj Bloedsgebrek, Bleekzucht, Ze nuwziekten, gebrek aan Eetlust, Uitputting en alle Ziekten door overlast veroorzaakt, dan de VERSTERKENDE PILLEN. Prijs 3,00 fr. de doos van 100. Algemeen dépot: Apotheek, A. MONTEYNE, Goote Markt, 18, POPERINGHE. BURGERSTAND YAN WATOÜ van 3 September tot 1 October. van 4 Vt gemeten, gelegen 'bij d'herberg De Wuppe en gebruikt door Maurice Hahn-Beernaert. Poperinghe, markt van den 9 Oct. Tarwe heet. 16,30-Iiogge 13,45-Haver 9,00 Aardappelen, 100 k. 9,00-Boter de kil. 3,25 Eieren de 26, 3,10 fr. Rousselaere 6 Oct. Tarwe, 100 kil. 20,00 a 00,00 - Roode Tarwe, 18,50 a 19,00 Rogge, 17.50 a 18,00 - Haver, 18,00 a 19,00 Boonen, 20,00 a 21,00-Aardappelen de 100k. 8,00 a 8,50- Boter de k. 3,30 a 3,50- Eieren 3,12 a 3,38 - Suikereiboon. oude, 13,75- id. nieuwe, 13,75. Verleden week hebben wij bij misgreep den eersten tap aangekondigd In 't Firma ment. Deze heeft maar plaats heden op Zondag nu October, 1 In 't Firmament, bij Camille Maet, Elverdinghe-kalsiede Wekelijksche Estaminet, den Maandag )i A Ia Vilie de Florence, bij René Synave, Boescheepstraat 3 In den 8tcrlioek, bij Emile Gouwy, Bruggestraat 4 A ia promenade ^niiitin, bij Jules Hauspie, Westoutre-kalsiede 5 In den Peereboom, bij Honoré Cappoen, Ouderdom-kalsiede O Au Lion de Flandre, bij de Wed. Benjamin Maesen, Yper-kals 7 In den IVeerloop, bij Jules Sergier, bijg. de reuse, Werfstraat 8 Au Cornet d'Or, bij René Deroo, St. Jans kruisse O In den Kouter, bij Theodore Dewancker, Kouterstraat 10 In den Anker, bij Florent Schmidt, Hondstraat 11 In de Landing, bij Emile Feys, Bruggestraat 12 In 't Lokomotief, bij Petrus Cappoen, Meessenstraat 13 In den nieuwen Keizei, bij Joseph Hauspie, Werfstraat f4 In de nieuwe Statie, bij R. Quaghebeur-Bonduwelle, a. d. statie 15 A la Villc de Dunkerque, bij de Wed. Henri Deoorte, Duinkerkstr 10 In de Steenltouwei-ij, bij J. Boeket, voerman, Reninghelsche-kals 17 In den Hertog van ISrabant, bij Edouard Deweerdt, Westoutre-kalsiede. 18 In de Wagenmakerij, bij Amand Salomé, Yperstraat 10 In O. II. Hoompje, bij Alois Durant, bij O. H. Bosch 20 In St. Joseph bijg. 'I Kapitel, bij de Wed. Crëus, in 't Donkergat. 21 In de Dahlia, bij Maria Montmorency, Korte-Reninghelst. 22 In het zilven lloofd, bij Justin Ghelein, Yperstraat. 23 A PLnivers, bij Emile Devos, Yperstraat. 24 In 't Neerhof, bij Alois Dewitte, Casselstraat. 25 A ('Industrie, bij Justin Mahieu, Veurnestraat 26 In de Vink, bij Germain Dewachter Casselstraat, 27 In 't Kasteeltje, bij Charles Debeir, Doornstraat. Jaarlijkscbe kermis, 28 In den Posthoorn, bij Achille Cappelaere, Casselstraat op Zondag 18n October, 20 Ais Pont de Pierre, bij Declercq-Canèle, Abeele. Voor de Landbouwers Gansch nieuw systeem Onverslijtbaar Kan niet dood waaien, hoe sterk de wind ook wezeExtra groote verlichtingskracht Onontplofbaar Kan 23 uren naeenvolgend branden met 1 centiem petrool per uur Wel geschikt om onder wagen te hangen enz... Te verkrijgen bij Sansen-DecorteIn den Bazar, Poperinghe. FLESSCHESCHIETINGEN. Oostvleteren. Op Zondag 18 October, ter herberg »De Stier» bij Henri Biljaert. Inschrijving tot 2 1)2 ure. Poperinghe. Op Zondag 25 October, ter herberg «De Hopperankbij de We Lievin Devos, Vogelhoek.Inschrijving tot 2 1)2 ure. MA.1SOM en tous genres. Costumes complets, beaux Tissus, derniers modèles, depuis 45 frs. Groote keus en genadige prijzen. Casselstraat, 96, Poperinghe. Goede meid, kennende burgerkeuken. Goed loon. Inlichtingen ten bureele dezer. Halven Kleermakersgast bij Joseph Du- mon, Priesterstraat, 15, Poperinghe. nakkersgast wordt gevraagd te Merris-bij- D Belle. Zich aan te bieden heden Zondag namiddag, bij Jules Bortier, Watoustraat, 23, Poperinghe. De-herberg In de Zoutziederij,» in de Houdstraat, Poperinghe, - schikkende voor allen handel of stiel uit te oefenen. - Zich te begeven bij M. Emile Gantois, brou wer, Priesterstraat, Poperinghe. Udele kisten van alle grootten, In den Bazar bij Sansen-Decorte, Poperinghe. Een groot en een klein bad met de viering erbij alsook eene kindervoiture, bij René Devos-Deschodt, Boescheepstr., Poperinghe. Schoonen biljard, met twee spelen billen, Au Petit Paris», bij Alphonse Vallaeys, te Poperinghe. Eene Stoommachien, 2y* peerden kracht, met graanbreker, buizen om te koken, riemen en poulies, dienstig voor Landbouwers. Zich lebegeven bij Alois Verhaeghe, Abeele. Bijzondere occasiën te koop bij Cyrille Hosdey, Au café Francais, Yperstraat, Poperinghe, 1. Eene Piano, goed in accoord, schoon meubel in accajou. 2. Een goeden Velo. 3. Een onlangs nieuwen Violon met kas. 4. Een goeden koperen Trommel. 5. Een Muziekfluit met 11 sloten in geheel goe den staat. 6. Een goede zware Jachtstovo met. oven en toebehoorten. Alles aan zeer voordeelige prijzen. Eiken dag zichtbaar. - Komt zien en oordeelt. Ik heb de eer mij aan de inwoners van Poperinghe aan te bevelen voor het scliee- ren en het haarsnijden. Voortaan zal ik mij ten huize begeven om te scheeren, haar te snijden en hoofd te wasschen per abonnement van 1 jaar of 1/2 jaar. Mijne vrouw beveelt zich ook aan voor al wat vrouwen coiffiiren aangaat coiffeeren, haar wasschen, hoofd wasschenhaar der kinders boudeer en, enz. Door onze matige prijzen, ons net en ver zorgd werk, hopen wij wel het vertrouwen van eenieder te verkrijgen. De personen die in ons hun vertrouwen stellen met ons te be proeven zullen voorzeker over ons voldaan zijn eifftns hunne voorkeur voort schenken. CAMILLE GLAEYS - DONDEYNE, Meessenstraat, POPERINGHE. ARTHUR VANNIEUWENHUYZE Rijtuigverhuurder, Groote Markt, POPERINGHE. Ik heb de eer kenbaar te maken dat ik mij van nu af gelast met het maken van nieuwe en het vermaken van oude Velos. Men kan bij mij altijd oude velos verkrijgen zoo goed als nieuwe, van 40 tot 90 frs. Overneming van oude velos bij het ver- koopen van nieuwe. Watonstraat, 24 Poperinghe. Ik heb de eer het achtbaar publiek ken- iaar te maken dat ik mij koom te stellen als timmerman en speldewerkknssen=maker. Kussens wel gemaakt en opgevuld2,50fr. Vervullen van oude kussen0,75 fr. Mijne vrouw oefent den stiel uit van MODISTE en kan alle slag van hoeden "everen aan zeer voordeelige prijzen. Jerome Dobbelaere=Monteine, Meessenstraat, Poperinghe. VERANDERING YAN WOONST. De Itoode Laars huis van ver trouwen, alom bekend om hare goede schoenen aan zeer voordeelige prijzen, laatst gelegen te Poperinghe in ae Watoustraat, is nu gevestigd in de Casselstraat, omtrent rechtover de Watoustraat, dus dichtbij haren ouden stand. ONGELOOFLIJK EN TOCH WAAR. m>T de verbeteringen welke aan de AAL- j POMPEN bij mij reeds gedaan zijn ge weest, kom ik er nog een nieuwe te voegen die het last nog van twee derden vermin dert. Deze uitvinding bestaat in een zeer eenvoudig werk aan den slinger vastgehecht. Veurnestraat, 83, POPERINGHE, WT De oude zinken en ijzeren pompen op 't nieuw gezet zullen, zoowel als de nieu we, van deze uitvinding genieten. Geachte Inwoners, Laat uwe Gebouwen, Meubelen en Koopwaren verzekeren door de plaatselijke maatschappij 't gestorte geld blijft in Poperinghe en de premiën worden langzamerhand verminderd. Geeft uwe polis sen af aan het bestuur, dat bij tijds voor den opzeg zal zorgen. zeep aller, dames is de alleen echte van BERGMAN Co., Radebeul. want deze alleen geelt een zacht, reingezicht, blozend, jeugdig uitterlijk, witte, fluweel zachte huid en schoone tint. per Stuk 75 ets. in Doperinglie, bij A. Monteyne, Apotheker, Groote markt, Sansen-Decorte, In den Bazar. Au Café de la Paix ,Groote Markt, Poperinghe. CONFECTIËN op maat voor mannen, vrouwen en kinderen. Voor 10 frank kan men er een volledig manskostuum hebben, gansch op maat gemaakt naar de laatste mode. De personen die den prijs willen bestellen kunnen er hunne keus vinden in stoffiën vandlle hoedanigheden en aan de goedkoop ste prijzen mogelijk. Manshemdens vanaf 1 fr. 50. Kinderhemdjes vanaf 0 fr. 50. Volledige Kinderkostumen vanaf 3 fr. 00. In 't groot - In 't klein 't Is in de kloefkapperii van Louis Defever bijgenaamd Louis Kloette, Watoustraat, 46, Poperinghe, dat men ten allen tijde kan krijgen alle slach van kloetten in alle kleuren voor mans, vrouwen en kinders, in iepen, wilgen, beuken en populieren hout aan zeer genadige prijzen. Ik ben ook voorzien van een schoon as sortiment Modekloeffen en Kloefleers. Watoustraat, n' 46, POPERINGHE. BU Yperstraat, POPERINGHE, Alle slag van Manslaffers in zwart en bruin lederVrouweslaffers in alle kleuren; Veloslaffers in bruin en zwart; Espadril- lenextra-schoone Kinder Bottinen in bruin en zwart; alle grootte van Kinder- slaffertjes. Alles wel gemaakt naar de laatste mode. Alle herstellingen worden er aanveerd. onmicldelijh opneembaar. aan de "tohj Men belast zich mei het makenveranderen van fatsoen en herstellennaar begeerte, aan zeer genadige prijzen. Is Divisie. 2® Divisie. 3e Divisie. Boerke Prot moest een verken leveren en als hij in de statie stond zei-'t hij alzoo daarzie, ze moeten met vier man mijn ver ken in den waggon doen, en ae vervoeren 't Hij was bang. Hebt ge Madam niet bemerkt die daar voor u staat vroeg de reehter, aan Jan kok. Zij beweert dat zij nevens u gedineerd heeft in het hotel Blau wen arend. Aalst, 3 October.Markt vast: 112 ba len verkocht, volgens kwaliteit, 30 - 50 fr. Tegen 10 October zal het plukken overal gedaan zijn. De opbrengst blijft beneden de vermoedelijke schatting (45.000) en zal niet veel meer dan 30.000 centenaren van 100 pond bedragen. Op levering October-Novem ber meldt men koopers aan 30 - 31 fr. Londen, 5 October. Markt kalm. Men kwoteert: Engelsche hop, P kwaliteit 50- 90 fr.; 2e kwaliteit 25-35 fr. Belgische hop 35 - 45 fr. Beiersche hop 40 - 60 fr. Weinig belangstelling in vreemde producten. Brussel, 7 October. Markt kalm. Men kwoteert Poperinghe (stadslood) 35 - 37 1/2. Aalst (stadsinerk) 30 - 32 fr. Zelfs eenige loten Poperinghe (stad) aan 40 fr. Het nieuw product is van zeer verschillende boedanigheid het grootste deel, alhoewel min groenkleurig, is goed en zwaar in lupu- line, zoowel als de twee laatste jaren. Saaz, (Oostenrijk) 7 October. Markt prijshoudend, 80 - 120 fr., volgens kwaliteit. Nuremberg(Beieren) 7 October.Han del niet levendig. Voor het buitenland wordt liet meest goede hop aan 50 tot 62 1/2 fr. aangekochtweinig trek voor het buiten land. Poperinghe, 9 October Handel iets kalmer. Men betaalt Poperinghe (stad) 35- 37 12 fr. Poperinghe dorp) 20 - 26 fr Buitengewoon veel bedrijvigheid in de liop- schaal om aan de koopverdragen op levering October-November te voldoen. Weinig ver handelingen in cultuur bij uitneming, 40 fr. voor extra-waar. Geboorten. Ernest Merlevede, z. v. Camille en Irma Debeir. Jeanne Vande- casteele, d. v. Auguste en Louisa fthesquiere. Jeanne Questroy, d. v. Nestor en Irma Temperville. Joseph Top, z. v Julien en Leonia Vankemmel.Maurice Sergier, z. v. Camille en Maria-Louisa Cleenewerck. Maria Beddeleem, d. v. Cyrille en Helena Gonbronne. Julia Jacob, d. v. Achille en Marie Caron. Overlijdens. Dauchy Noël, 19 jaar, ongehuwd, leurder. Dugardein Julie, 31 jaar, kleermaakster, echtgenoote van Chaer- le Auguste, Boescheepstraat. Huwelijksbeloften. Maurice Cossey, werkman te Be veren bij Rousbrugge met Emma Delerue, dienstmeid te Proven, voor heen te Poperinghe. Maurice Simoen, schoemaker te Poperinghe met Alida Pau wels dienstmeid te Vlamertinghe, voorheen te Poperinghe. Huwelijken. Camille Danheel, 27 jaar, landwerkman te Poperinghe met Eugenie Depature, 23 jaar, dienstmeid te Westouter. René Goeman, 23 jaar, aardewerker te Vlamertinghe met Helene Devynck, 24 jaar, zonder beroep te Poperinghe.Jerome Bar bé, 22 jaar, metser te Voormezeele met Julienne Cossey, 25 jaar, kleermaakster te Poperinghe.Jules Delbecque, 42 jaar, land bouwer met Celina Hauspie, 29 jaar, zonder beroep, beide te Poperinghe, Geboorten. Doise Daniël. Beddeleem Valerius.Vermeulen Helene. Swertvae- gher Maria. Decraemer Maria. Deraeve Godelieve.—-Bakeroot Marcel'.—Steverlynck Magdalena. OverlijdensDegraeveAngèle2m. lid. Van Eecke André, 1 maand.Bultheel The- rese, echtgenoote van Benjamin Ducourant, 79 jaar. Accou Désire, echtgenoot van Reine Pinte, 60 jaar. Huwelijksbeloflen. Emile Boidin met Helene Pinson, beide te Watou. Henricus Merlevede te Watou met Gabrielle Waeles te Winnezeele. Nestor Vandromme met Zenaïde Cardinael, beide te Watou.Henri Bulkaert te Westvleteren met Clotilde Plancke le Watou. Over te laten Nieuw Gansch Nieuw Ik heb de eer kenbaar le maliën dat ik voorzien ben van alle slag van MODEL- HOEDEN en NIEUWIGHEDEN voor het sei zoen, zooals linten, pluimen, bloemen en allerhande mode artikelen. Alle veranderingen worden spoedig gedaan. Men vraagt Xe ï*acliten. ïe Koop BERICHTEN. Ik heb de eer kenbaar te maken dat ik, wegens het vervoer der postbrieven, alle dage van Poperinghe naar Rousbrugge ga, en mij gelast met het vervoeren 'en tehuis dragen van alle pakken, kleine of groote, die men mij zal toevertrouwen. Vertrek uit Poperinghe 's morgens om ure 30, aankomst te Rousbrugge om 5 ure 45. Terugkeer vertrek uit Rous brugge om 7 ure 30 om correspondentie ie geven aan den trein vertrekkende uit Poperinghe om 9 ure 17. Jules DOCHY, Alleen te verkrijgen bij namakers zullen vervolgd worden. De prijzen blijven de zelfde. I^et wel op s Deze opzeg moet altijd, ten minste drie maanden voor den vervaldag gedaan worden. Rue de Bruges, 5, POPERINGHE. bij KAN MEN VERKRIJGEN: bij de Wede De Rynck, Gasthuisstraat, SODA NITRAAT Gedrukt met de inkt, van het huis Dambremé te Braine-l'Alleud. 111 't GROOT en in '1 KLEIY, N1EUWIGHEDE1V in alle slaeli van FOURRUREN.

De Poperinghenaar (1904-1944) | 1908 | | pagina 4