Bijvoegsel aan «DE POPERINGHENAARx» van Zondag 2 April 1911. FL. OSTEÜX-MÜCHY In den Bazar, 15. Gasthuisstraat, Poperinghe Het Huis Cam. Vander Cruyssen ZOMERSCHOENEN groote en volledige keus van Bureaux Américains en andere vanaf 105 fr. BURGERSTANDEN VAN Gouden Mansbottin, SCHOENMAKER, in DE tcmatm POPERINGHJE, van 26 Maart tot 2 April. Geboorten64. Bertha Buseyne, d. v. Alois en Magdalena Lermytte. 66. Albert Cappoen, z. v. Maurice en Emma Pattin. 67. Angèle Suffys, d. v. Henri en Helena Deroo. 68. Robert Bruneel, z. v. Alidore en Irma Truwant. 69. Charles Verfaillie, z. v. Oscar en Georgina Pittellioen. 70. Joel Stechele, z. v. Omer en Victorina Dehaene. Overlijdens. 90. Ferla Cyrille, 11 da gen, Tiengebodenstraat. 91. Dekindt Leopold, 74 jaar, zonder beroep, ongehuwd, Boeschepestraat. 92. Vermot.e Martha, 2 jaar, wijk A. 93. Zyde Sylvère, 3 1/2 maanden, wijk L. 94. Decrock Maria, 1 jaar, wijk A. 95. Delannoye Agnes, 21 dagen, Valkenberg. 96. Struye Aloise, 88 jaar, zonder beroep, weduwaar van Me- lanie Duf los, Boeschepestraat.97. Clabau Julien, 7 maanden, Pottestraat. 98. Theeten Nathalie, 68 jaar, kantwerkster, weduwe van Auguste Peel, Casselstraat. 99. De Gryse Benoit, 67 jaar, grondeigenaar echtgenoot van Annette Schaloigne, Yper- straat. HuwelijksbeloftenGeorges Poot, handelsreiziger te Yper met Elv ire Salomé, z. b. te Poperinghe. Remi Liefooghe, bakkersgast met Louisa Recour, kleermaak ster, beide te Poperinghe. Het schijnt dat liefhebbers van goeden koffie over van vreugde ziin sedert zij chico- rei der Trappisten gebruiken van Vin- cart-Silly. Dépot bijgebr. Delhaize Moncarey-Sansen Reninghelst, van 26 Februari tot 28 Maart. Geboorten. Vangheluwe Lucien. Carton Madeleine. Questroy Gabrielle. Overlijdens. Decaestecker Daniël, 2 maanden. Rassalle Barbara, 81 jaar, we duwe van Louis Vercruysse. Delye Jérö- me, 2 jaar. Delye Jeanne, 8 maanden. Coiffeur, Grimeur, Posticheur, 27, Gasthuisstraat, Poperinghe, <"D O* CD n> W W CJ bezit eene bijzondere specialiteit tegen het uitvallen van het haar en tegen de pellekens Het aanvaardt alle uitgekamd of afgesne den haar voor het maken van alle haarwerk. Yperstraaf, 34, Poperinghe dicht bij de Markt laat weten dat bij hem te vin den isgroote keus van Assortiment van Luxe-bottinen voor Man nen, Vrouwen en Kinders; bruin of zwart leder; met lacets, knoppen of haken. Allergrootste keus van Derby's, molièren, slaffers in fijn leder en chevreau, bruin of zwart.Eerste Commu- nie bottinen; witte slaffers in leder of sati- nette. Alle slag van rijke en goedkoope Kinderbottintjes, rationneis en Amerikaan- sche modellen. Babysalle slaffers in fijn en'andere lederen. Goedkoope Zomer staffers en molièren Zeeldoekschoenen voor Mannen, Vrouwen en Kinders. Wekeschoenen en- slaffers, in sterk leder in mijn huis geynaakt en ge waarborgd.Savatten in alle modellen. Groote keus van SCHOENBANDEN. CIRAGE voor alle schoenen, zooals Bison, Everets, Ecla, Pilo, Spiegel, enz. Caoutchouc hielen in alle grootten en .prijzen. Alle artikels noodig voor schoenen. Ik maak alle schoenen op maat en bevind mij alle Vrijdag op den Markt. BIJ Beddens met en zonder ressorts, Lavabos, Nachttafels, Commoden, Kleerkassen, Spiegelkassen, Keuken kassen, Wiegen, Buffets, Bureaux, ronde en vierkante Tafels, Zetels, Stoelen, Kerkstoelen, Koffers, Kap stokken, Spiegels, Stoelzaten, Tafel- pooten, Kinderstoelen en Yoituren, Linoleums Engelsche en andere Toiles-Cirées, Trap- Vloer- en Tafel- tapijten, Stoors en Gordijnen. IJzeren Bedden, Wiegen, Tafels en Stoelen. Herberggerief Tafels, Stoelen, Tóogen, Glas, Vuurpotten, Spoelbakken, enz. C/3 C+ H W W Sansen - Decorte, MEUBELEN

De Poperinghenaar (1904-1944) | 1911 | | pagina 3