TIMES ET PATGRE BERICHT. 'ORIGINE PATRIMONIALE, EIRE BEL5E PERFECTIONNÉE REVALENTA ARABICA REVALENTA CHOCOLATÉE kftftlilf I a vendee" par licitation UNE TRES BONNE a Zillebeke. a W ytschaete, Al BIT WYTSCHAETE, Commune de Zillebeke, Commune de Wytscliaete, a veiulre pnbliqucmenl Commune de Wytschaete, Geen medecijnen meer DU BARRY. Le Notaire BUTAYE, résidant a Messines, a ce oomtnis par jugement da Tribunal dc i"! Instance, a Ypres, en date du 13 Avril 1870, et de l'inter- vention de M. le Juge-de-Paix du canton de Messines, exposera en adjudication publique, con- fonnément a la loi du 13 Juin 181 6, les Biens Inmieublcs dont Hndication suit un peu au nord du Gravier vers Zandvoorde. •v Une BONNE FERME de la conte- nance de cinq hectares treize ares vingt 'SSÊBSKM cenliares. I1' Lot. Le Lieu Manoir, comprenant Maison d'habitation, grange, écurie, étables et au tres. bati- ments, tous en trés bon état, avec 1 h. Tl a. 80 c. de fonds, cour, jardin et pature. L'acquéreur pavera pour la valeur des arbres 1,023 lr. 2e Lot. line partie de Labour de 57 a. 70 c. 3e Lot. Une partie de Labour et parcelle de Prairie formant 1 Iiaehe, conlenant 90 a. 40 c. 4e Lot. 45 a. 90 c. de Labour. 5e Lot. 83 a. 40 c. de Labour et Prairie. 6e Lot. Une partie de Labour de 93 a. 10 c. 7e Lot. Une belle et bonne partie de Labour de 50 a. 90 c. Les 7 lots qui précédentseront aussi présentésen masse. prés la ferme Het Hooge Pachtgoed. 8e Lot. Le tiers en commun et indivis pour les 2/3 restants de A. Une Palure avec Maison a deux demeures, nontenant 1 h. 90 a. 40 c. B. Une partie de Labour, conlenant 63 ares 50 c. Adjudication Definitive, Mardi 28 Juin 1870, a quatre heures de Pa prés dinée au cabaret La Wambeke, a Wytschaele, le long du pavé d'Ypres a Lille, oecupé par Sophie Delvoye. Les titres et plans ainsi que le cahier des charges sont déposés a Finspeclion des amateurs en l'étude du Notaire BUTAYE, a Messines. (Pour plus amples renscignements voir les aili- elies). De Kunstenaars, de Nijveraars de Tuiniers (Hofbouwers) en allen die zouden willen deel ne men aan de reek Internationale Tentoonstellingen die te Londen zal geopend worden te beginnen met 1871, kunnen zich laten inschrijven bij den Gref- fier van den Werkrechtersraad, in de Klooster poort, te IJperen, alle Zaterdagen van elke week, van 10 ure tot middag, tot en met den 2n Juli. De belanghebbenden zullen ten zelfden tijde kunnen kennis nemen der algemcene en bijzondere Reglementen die tot heden door de Engelsehe kom- missarissen zijn uitgegeven. Le Notaire BUTAYE, résidant a Messines, ex posera en Adjudication Publique, au plus offrant, avec gains de raise a prix et benefices d'enchères, l lmmeuble dont la désignation suit au nord du chemin vers l'Oostaverne et a proximité de la ferme exploitée par Monsieur Ernest Deconinck. Lot unique. Une bonne PRAIRIE, conlenant suivant litre 79 a. 55 c. et suivant cadastre section B. n° 98173 a. 40 c. Occupée jusqu'au lr Oetobrc prochain. par M. Amand Decat-Ghjrs, brasseur a Wytschaele, a 120 francs l'an, outre l'impöt. Mi se d prix. Jeudi 7 Juillet, Adjudication Definitive, Jeudi 14 Juillel4870, chaque fois a 5 heures de relevée, au cabaret en- seigné S' Hubert, oecupé par Mr A. Decat-Ghys, susnommé, a Wytschaele. Le cahier des charges avec les titres et le plan sont déposés a {'inspection des amateurs, en l'étude du Notaire BET AYEsusnommé. Médaille de Bronze a LExposition Internationale d'Amsterdam 1869. Gezondheid en krachten weder te bekomen zonder medecijn, purgatiën noch kosten voor kinderen en volwassenen door het kostelijk ge- zondheidsmeel GEZONDHEID VOOR ALLEN POUK. SORTm D'IBTDIVISION. ET J d un trés beau noir en écrivant, d'une limpidité inaltérable, ne depose pas dans l'encrier, ne s'épaissit jamais et n'oxide pas les Plumes métalliques. L'Enere Beige doit ê>®m immense snceès a sa supé- riorité sur toutes celles employees jusqu'a ce jour. Ses qualités Font fait adopter par la Maison «in Roi, les Ministères, rsiètei-«i«?-ViIle. ie Palals «ie .1 iisiSce, ia Poste de Itrnxellcs, l'Administrit- tion «les Ciseimsns «le S?ei* «ie l'Etat et généralement par toutes les gramles Administrations du Pays. L'Eucre Beige est la seule eucre qui, fabriquée dans notre pays, a été admise a ('Exposition Universelle de Paris '1867 et de Dublin 1865, oü elle a été récompensée. Eucre Beige communicative se copiant plusieurs jours après l'écriture. Encres de toutes couleurs. En vente au Bureau de ce Journal, rue de Dixmude, 59. DU BARRY van Londen, die volkomentlijk en zonder kos ten geneest de slechte spijsvertering, de speenziekte, slijmen, winden, hartkloppingen, diarrhea, opzwellingen, duizelig heid, gedommel in het oor, zuur, koud, vocht, braaklust na het eten in tijd van zwangerschap, maagpijn, maagzuur en maagkramp, en onsteltenis der maag. der lenden, van den buik, van hel hert, der zijden en van den rug, alle onsteltenis der lever, der zenuwen, der keel, der lochtpijnen, van den adem, slijmvliezen blaas en gal, slapeloosheid, hoest, armbor- stigheid, verkoudheid, loospijpontsteking, teering, hairworm, uitwerpingen, zwaarmoedigheid, het vergaan, uitputting, lamheid, vallende ziekten, verlies van het geheugen, pisvloed, rhumatismus, flerecijn, koorts, moederkwaal, sirvitusdans, prikkelbaarheid eti ontsteking der zenuwen, kwalen en ar moede van bloed, bleekzucht, verstopping, waterzucht, ver koudheid, grippe, bleek kleur, gemis van frischheid, en krachtdadigheid, van zwaarmoedige gedachten. Zij is insge lijks het beste versterkingsmiddel voorde zwakke kinderen en personen van allen ouderdom, kloeke spieren en vast vleesch vormende. Uittreksel van 72,000 genezingen. Genezing van den Paus Rome 21 Juli 1866. De gezondheid van den H. V. is uitmuntend, vooral sedert dat hij, zich van al ander genees middel onthoudende, zijne maaltijden doet met het Revalenla Arabica Du Barry, die wonderbare uitslagen op hem ver wekt hebben. Z. H. kan niet genoeg de voordeelen prijzen welke zij gevoelt van dit uitmuntend meel, waarvan hij een schottelvol op iedere maaltijd neemt. Correspondent van de Gazette du midi: Certificaat n. 58,614 van mevrouw de markiezin nu Bp.èhan. Napels, 17 April 1862, Mijn heer, Na eene leverontsteking was ik in eenen uil terenden staat gevallen die zeven jaren duurde. Het was mij onmoge lijk te lezen, schrijven, of van eenige kleine naaldewerken te doen; ik had zenukloppingen door gansch het lichaam, moei, lijke spijsverteering, gedurende slaaploosheid, en ik was ten prooi aan eene zenuwachtige onrust die mij been en weêr deed gaan. Het gerucht van het gewoon leven, zelfs dt* stem mijner kamermeid, deed mij lijden; ik was uiterst droefgees tig en alle gemeenschap met mijnen evenmenseh was mij zeer lastig geworden. Verschelde engelsehe en frahsche genees- heeren mij nutlelooze medecijnen voorschreven hebbende, heb ik als uitterste middel, van uw gezondheidsmeel willen beproeven. Sedert drij maanden maak ik er mijn gewoon voedsel van. De Revalenla draagt wel haar naam, want, dank zij de goede God zij heeft mij doen herlevennu kan ik mij bezig houden, bezoeken doen en ontvangen, in een woord, mijne maatschappelijke plaats hernemen.Markiezin deBiuShan. Voedzamer dan het vleesch, verspaart zij 50 keeren haren prijs in andere geneesmiddelen. In doozen 1/4 kilo 2 fr. 25, 1/2 kil. 4 fr., t kil. 7 fr., 2 1/2 kil. 16 fr., 6 kil. 52 fr., 12 kil. 60 fr. Zending in een postmandaat. HUIS DU BARRY en C'e, 12, Keizerstraat, Brussel. DOOR BE Tien maal voedzamer dan den gewonen chocolaat, deze uitgelezene spijs zuivert het bloed, versterkt en stilt de zenuj wen en de herssens, en verkloekt het vleesch. Gezuiverd door bijzondere machienen, van al het geen in den cacao verhit tend is, deze chocolaat is zeer wel geschikt voor de zwakke menschen en aan de kinderen van een flauw gestelhij geeft het appetijt weder, goede spijsverteering en verfrisschende slaap aan de zwaksten, zelfs aan deze die den gewonen choco laat niet verteeren kunnen. Certifiest n. 70,406. Cadix, 8 Juni 4868,.mijne vrouw die sedert jaren leed aan felle pijnen in de ingewanden en aan gedurige slapeloosheid, is zeer goed genezen door uwe Revalenla Chocolatée, Vincente Moyano. N. 65,715. Parijs, 11 April 1868, mijne dochter, die buitengewoon lijdende was, kon haar voedsel niet meer ver teeren, noch slapen; zij bezweek onder de slaaploosheid, zwakheid en zenuwontsteking. Zij bevind zich wel van de Chocolaat Du Barry,die haar de gezondheid met den goeden eetlust, spijsverteering en weldoende slaap, zenuwstilte, blij moedigheid en vaste vleesch heeft wedergegeven. Uwe erken telijke, IJ. de Montlouis. In doozen en tabletten om 12 tassen te maken 2 fr. 25 in doozen van 24 tassen, 4 fr.; de 48 tassen, 7 fr.; de 120 tas sen, 16 fr.; de 288 tassen, 52 fr.; de 576 tassen, 60 fr., zijnde ongeveer 10 centiemen voor iedere tas. RU BARRY ea C'e, 12, Keizerstraat, Brussel, en overal bij hunne depositarissen. IJperen. Ch. Becuwe, apotheker, Botermarkt; II. Fry- sou, apoth., Dixmudestraat; G. Veys, apoth., Rijselstraat H. Mahieu, bakker, Botermarkt. Brugge. -We De Grave, drog., Eeckhoutstraat, 2; F. Vandenplas, drog., Steenstraat, 9; S. Veys-Delcampe, apoth., Noord-Zandstraat, 41; V. Veys-Frysou, apoth., St. Jacob- straat, 21H. Daels, apoth., Vlaamschestraat, 19; II. Stan- daert, apoth., Steenstraat, 29; L. Algoed-Despersyn, neg', O. L. V. straat, 55; De Horidt-Gazet, neg', Steenslraat, 10; Van Speybroeck, neg4, Philipstockstraat, 1; Van Moere-Van Moere, neg', Groote-Markt, 92; J. Willaert, neg', Groote- Markt, 62; A. Deiplace, drukker, Noord-Zandstraat, 24. Kortrijk. H. Bossaert, apoth., E. Hiers, apoth., U. Kindt-De Gheyne, apoth.; Ch. Vander Espt, apoth. Dixmude. Claus-Vandenbussche. Veurne. R. Dobbelaere en£. Duclos, apoth.; Verpoorte- Tavernier, neg'. Meenen. - Weduwe H. Van Ackere, apoth. Moorslede. Ch. Bostyn, bakker. Nieuport. D. Lefevre en Vanhaecksel-Focqneur, apoth'. Oostende. F. Kockenpoo, apoth., Louisestraat, 9; Hay- ward, neg', Kapellestraat, 68; We Philips, neg'8, S' Joseph- plaats. Poperinghe. A. Haelewyck, apoth. Rousselaere. F. Amrye en II. Boutens-Degheest, apoth'. Thielt. J. Buyssens-Byl, apoth, Thourout. L. Cornille-Parmentier, neg'; J. Van Ac Casteele, drukker. Boek- en Steendrukkerij Eugel Van Ceckliont, Dixmudestraat, u' S9, te IJperen.

De Toekomst (1862-1894) | 1870 | | pagina 4