ttffc"»» Caiiiille De Salmon granen zaden duivenboonen Eiken Plantsoen®, Populieren M,25%< Tanden Eiken Boomen, <^V 3 Eere Diplomas, 3 Goude Medailles, lste Groote Prijs in een jaar| Depot te Yperen, Soeqnet, Apotheker. Kortrijk, Moskroenstraaat, 2, Kortrijk. RIJSELSTRAAT, 11, YPEREN. opvolger. Lombaardstraat, 19, Yper Bericht. bij Henri HOFLACK, Bier in flesschei Tan eerste soort. Bonte, te Merck#0» aanl Meer dan Drie honderd duizend genezingen elke winter. De Pastillen Moran hebben een zeer men smaak en worden met pleizier zelfs door de kinderen gebruikt. Zij zijn hunne ammskenbare kracht dadieheid aan de werkzame beginselen die zij bevatten te danken. Hun samenstelling steund op de laa sten gegevens der hedendagsche wetenschap want zij bevechten de drie elementen die de oorzrak zijn ■ziekten der adem halingswerktuigen. io Het bedervende of besmettend element, 2° Het ontstekend of zinkingachtige element. 3» Het zeem- v'htm element De Pastillen Moran zijn bederfwerend want zij dooden heb bennettelijke element den microob De Pastillen Moran zijn anticatarrlmles. De slijmhuiden der luchtpijpen versterkend wijzi gen zii'de zamenstelling der fluimen, bedaren de hardnekigste hoesten door de stoffen die de longwegen verstoppen te ontruinen. De Pastillen Moran zijn anti-nerveuses dank hunne ver zachtende eigenschappen maar zij veroorzaken niet die onstekmg en congestie der herzens die de eigenaardige bereidingen voortbrengen Probeer en zij zult verbaasd zijn OPGELET Eischt de vergulden metalen doos den DE DOOS Belangrijk bericht. M. M.M.MEIER Bijzondere Chirurgijns-Tandmeesters, gediplomeerd door de Belgische Gezondheids-Commissie, gebreveleerd bij Koninklijk besluit. ODD DDIS E. GADEYHE. Bijzondere keus van Meubelpapier in alle slach, te beginnen van 0-15 cent. de rol. Stnyrnas, Aubusson en Doornijksche tapijten, Tapestrys van af 1-65 fr. de meter. Hollandsch tapijt aan 1-35 de nieter. Limoleum. Tapijten en verniste toilen aan 1-75 de meter. Groote keus van Meubelstoffen en Tafeltapijten. Wolle, Crin, Zeegras, Pluimen in alle slach voor beddingen, aan zeer genadigen paijs. Stoors en Gordijnen. Guipure gordijnen, 3ra50 hoog aan 2-75 fr.; Gordijnen aan 't stuk, 2 ellen breed aan 0-50 cent. Het huis gelast zich met het vervaardigen van al de werken den bebangerstiel betreffende en Anderneemt 'ook "t plaatsen van rouwversieringen en rouwkamers, aan zeer geringen prijs. CHIRÜH tam. s sen van het koninglijk gesnap Oixmmdestraat, 35, Yperen. te bekomen ALLE SLACH VAN voor duiven en allerlei pluimgediertf vooral van eerste kwaliteit; dit alles aan de genadigste prijzei. VENDITiËlrlyiiRCKEMy- Dinsdag 16Januaril8M, ten 2 1/2 ure juist namiddag voor Mr Proot-Coppens, Nota/is te Woumen. van: en in het bosch genaamd de senders naby d'herbergen Den Drieweg en «Melone». Door t ambt van den Notaris Keelpii"' Asthma- y/1 4 kunnen geraadpleegd worden alle dagen, uitgenomen de Zon- en Feestdagen, voor alles wat de heelkundige bewerking van den mond aangaat: Uiltrekking van tanden, welke verricht wordt met eene slaapmachien (gaze proloxyde d'azote) waardoor de gevoelige en vreesachtige personen geene pijn gevoelen. Niet alleen veroorzaakt dit stelsel geene pijn, maar het laat mets te wen- schen over het gemak, de vlugheid, den duur, de onschadelijkheid der gevoelloosheid; goudstop ping der holle tanden, kunslmatig-emailleering; rechtzetting der ongeregelde tanden bij de kinderen van beneden de twaalf jaar. Behandeling en genezing van pijne gevende tanden. Bijzon dere werkplaats voor het vervaardigen van landen en gebijten (stelsel M. Meier). De gemaakte tanden en volledige gebijten worden ingezet zonder haken, platen, veereu of banden van welken aard het ook wezen moge. Zij noodzaken geene uitbating der wortelen cn ver wekken noch pijn noch hinder. Het nuttige met het schoone parende, dienen deze tanden tot het vermalen der hardste spijzen; de klank der stem is helder en klaarder. Dit stelsel is nieuw uitge vonden en bestaat in België alleen bij den uilvinder, daardoor is het mogelijk kunsttanden te leveren te beginnen van 5 fr. en volledig gebijt aan 100 fr. en daarboven. De stukken die uit de werkplaatsen komen van Mr en Mm8 MEIER, trotseeren om zoo te zeggen de werken der natuur; men zou niet kunnen uitkennen, noch door den glans, noch door de kleur, noch door den vorm der tanden, of het natuurlijke zijn of niet. Zij ondernemen de herstelling van alle mislukte stuk ken en hermaken ze als nieuwe, volgens hun stelsel. Alle kunsttanden komende uit het huis van Jlr en Mm0 Meier, zijn gewaarborgt voor het leven. N. B. M. Meier is eiken Zaterdag van iedere week te raadplegen, van 9 ure 's morgens tot 4 ure namiddag, ten huize van M. w" Van Kemmel, Groote Markt, 5, te Yperen. Recht over de Sterrestraat. Te raadplegen alle dagen van 9 tol 5 uren, behalve den Zondag. Inzetting van tanden en kunstige gebitten. Uittrekking, Goudstopping en Herstelling van ongeregelde lauden, volgens de beste stelsels. immmmmmmmmmmmmmmmm Hakhout,

De Toekomst (1862-1894) | 1894 | | pagina 6