Bericht, riJsine-Delacre ar\oosde, Verkoudheden, onstelting Buggegraatbcasaiag Socquct, Apotheker JULES VANDENDBIBSSCHB, Cartonstraat, nr 3, Yperen, begeert dagelijks lessen over de teekenkuns te geven. X Dc verlichting van centalcutschrijvcr Ah! Nu zal ik mij nogoens aan tafel zetten om mijne Journal d' Ypres vol te zetten met met wat? Met wat dan om den drommel weet ik niet wat schrijven en zoo dikwijls gebeurd dat; iedermaal ik mij zet, moet ik nog stu- deeren hoe ik mijne lezers zal foppen met iets dat toch niets beteekent. Ah! Ik heb het vast!! Ik zal zeggen dat het Progrès niet meer weet wat schrijven Maar zijn dat toch artikels? voor een jour nal gelezen door al wie een weinig oordeel heeft? Wacht ik zal wat anders schrijven: ik zal maar zeggen dat ons doorluchtig katholiju gemeente bestuur bezig is met plannen te maken voor de uitvoerende werken die van dees jaar nog moeten gedaan zijn; want, gij moet weten, lezers,'tis kiezing van dees jaar, en 'kmoet liegen en bedriegen dat den Burgemeester het zelf zal gelooven. Maar zal hij wel te vreden zijn daarover Baja, hij moet maar de werken uitvoeren die ik voorstel, want ik ben een groot genie en niemand kan mij vervangen; 'tis daarmee dat ik Henrietje ook altijd uit de verlegend- lieden stel. Mess" les détaillants peuvent toujours s'en approvisionner en s'adressant a VILVORBE Met een vasten schok zich neerzettende viel hij door zijn bank, schrijftafel onder ten boven, en zijn genie rolde mêe weg. Als mijn werk zoo kloek is als mijn bankje, dan zal ik maar weinig sükces be komen. En alzoo gebeurde het, dat mijn Journal d? Ypres belachen en bespot is, zelfs door mijne eigene vrienden! Ik ga algauw mijne matten oprollen en een naaste maal wederkeeren, Colaert mag zeggen wat hij wil, 'k zal wachten tot ik geheel genezen ben. Nom et Marque déposées EN AAN ALLE 3 4 5 7 8 I I I I I I 1,1 Het "heats rekende peneearaiddel ter "wereld. Ia te verkritfon bij al do apothekers. Pharmacio Anglaise do O. A. Delacre, Bruxelles, a^ence pour la Belgitpie.

De Toekomst (1862-1894) | 1894 | | pagina 4