2I Eersten Koop. Alvooren den hof-plèk niet alk* de huyzüigen en boonigaei-den beoostenbezuydeii en be- westen daer aent’zaeinen groot 70 roeden 4° ellen, wezcnde ccudry-lioekendepartye, paelende van oosten en zuyden de straete leydende van den Doulphyn nacr d’hofstede den Burg, westen ïgars-stuk acn 1‘ieter- Jacbbus De Backer, en noord 'tzaeyland aen M.r. Mals- camp,’tzaeyland aen den disch van S.‘ Ricquiers, en den volgenden koop. Tweeden Koop. Een stuk zaeyland, groot p5 roeden 86 ellenstrekkende zuyd en noordpaelende van oos ten ’tzaeyland aen den genaehidèn De Backer, zuyd den i .8,eukoop, westen het disci.-land van S.l-Ricquiers, en noord ’tgars rnejoufl. De Moucheron. Derden Koop. Weynig oost van deii 2.‘1,n koop een hoekendo stukzaeyland, groot 46 roeden 11 ellen, pae lende van oosten, westen en noorden M.r De Moucheron, van Veurne, en van zuyden ’t zaeyland acn den ge- naemden De Backer. l7 lorden Koop. Oost van den derden koop, alleene- ]yks een zaey-stuk van M.r De Moucheron daer lusschen, eene partyc zaeyland, niet een striepken vlooge ten noord-wcst-lioeke, groot 6G roeden 82 eJlen, paelende van oosten ’tzaeyland aen .l.-B.te Vanhoutle, van zuy- denden volgenden koop, en buys met hof aen den disch V an S.‘ Ricquiers, van westen en noorden 'l zaeyland en gars aen M.r De Moucherontot Veurne. /^yjden en lesten Koop. Een dry-hoekendc partyr- ken zaeyland, groot 20 roeden 15 ellen, paelende van oosten en zuyden de bovengenaemde straete, van wes ten en noorden ten deele den 4.Jeu koop, nog west Tvoornoemde huys met land aen den disch van S? Ric quiers, en nog noord ’tnog bënaenide zaeyland aen J.-B. Vanlioutte. De koopers zullen in gebruyk komen, van het gars en zaeyland, met den dag van den Overslag, en van de huyzingen met 1 Mey 1826. Deze Verkoopinge is toegestaen voor de minderjae- rige, by vonnis erleent door den Tribunal van eersten

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1825 | | pagina 2