4) eersten aenlcg zitting zyn particulier verkogt worden indien zulks verzogt is. De verkoopinge voor de vyf eerste koopen is toege- staen gewéést, voorde ininderjaerige, by vonnis ver leent eloor den Tribunael van eersten aenlcg zitting houdende tot Veurne, in daeten a8 September i8a5, en zal plaetze hebben ter interventie en overstaen van den heer Vrede-Rechter van het canton Veurne, door liet ampt vanden notaris GLEP, resideérende tot’t zelve Veurne. Den Instel zal gebeuren den Dyssendag 18 October i8a5, en den Overslag den Maendag7 November daer naer, t’elkens niet een uere naer middag te beginnen ter aubergeó1. Gemout, bewoond door Franciscus De Reygher, op de plaetze tot Alveringhem. De tytels en conditiën derVerkoopinge berusten ten Kantoorc van den genaeniden notaris CLEP, tot Veurne resideérende. BEL4NGLYKE NIEUWIGHEDEN. DUYTSLAND. de vroegere tuemorien Neurenberg, 22 September. Brieven uyt liet noorden mackcn gewag van veele en langduerige ministericele confcrentieu, welke sedert eenigen lyd te Petersburg hebben plaets gehad, en by welke beraedslaegingcn Z. M. Keyzer Alexander steeds heeft voorgezeten. Men gelooft algemeen dat er diplomatieke zaeken op liet tapyt zyn geweest, en dat er in- zonderheyd is gehandeld over de betrekkingen met Turxyen, en de aengelegendheden van Griekeland. Omtreat den uytslag dier kabinets-byecnkoinstcn was nog niets bekend. Een brief uyt Berlyn, die insgelyks van de confcrcntien en raeds-vergaedcringen melding maekt, voegt er by, dat er ten aenzien van Griekenland en de Porte niets zal worden beslist, dan na de terugkomst des Keyzer van zync tegenwoordige reyzc, op welke Z. M. zig in persoon op de grenzen van Turkyen zal bevinden, en wapen schouwing zat houden over het aldacr gestationneerde leger, waer na dien Monarch, zelfs, omtrent de op de grenzen te nemen inaetregclenzync nacdere bevelen zal geven. Men gelooft vry algemeen, dit Moldavien en Walachyen welhacst door russische troepen zullen bezet worden. Men zegt nog dat het 00: tenryksch gouvernement aen het hof van Petersburg eene memorie heeft gezonden, betrekkelyk de zaeken van Griekenland doch dat die memorie naer het zig liet aenzien, geenszins die uytwerking op Keyzer Alexander zou hebben, welke de vroegere tuemorien van den Vorst van Metternich over dat

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1825 | | pagina 4