H I ill !l' UH H 4 I J jj te - Do Visch-Sloep genaemd de Tweelingen, groot ontrent 5o ncderlaudsche tonnen. ZONDER INVENTARIS Onmiddelyk naer de Verkoopinge der Visch-Sloepenzal’er voortgegaen worden tot de Verkooping van veel ander Sloeptuyg Haring-Netten, St.-Ubes en Marehnes Zout, Hout-waeren en verdere Ustensilen. En den Dynsdag, na middag teti een ncre, de Meubelen en Menagie-Goederen, al compctee'rende de nalaetenscbapen by andere Plakbrieven bekend gemaekt. De koopcrsen zullen geenevergoeding hoegenaemd mogen eysschen, zoo voor de Visch-sloepen als voor meer of min laugte, dikte, kwaliteytschaede of sleet van hunne Inventarissen, als hebbende de faculteyt alles na te konnen ziendry dagen voor de Vcrkoopinge, 1 als-ook al het ander sloeptuyg, Haring-Netten, Hout-waeren, etc. Zig ten dien eynde te adrcsscéren by J.-B. RYBENS, in de kleync Kaey-Straet, n.° 8, te Nieuport. Openbare Ferkooping van eenc schoone Wofstede, vette weiden, zaailanden, huiz n en renten, waaraf den Overslag der hofstede, weiden en landen zal plaats hebben op Dinsdag 3.<leo October 1826, en ’«underdogs van de huizen en renten t’eikens om drie uren na middagin de herberg de Rhetorica, te Nieuport. 1. " Eeue behuisde en betimmerde Hofstede, met Scheure, Stallingen, Weide en Zaeilanden te Wulpen, van noord.de Vcurne- vaard, groot volgens cadast. ig b. 9 r. 90 cl.cn volgenstytel 1 gl).r. y3. el. palende aan de landen van d'heeren erfg. P. Raepsaet en Schynkele, te Brugge, I huizone en Louwagie, te Wulpen, d’erf- genamen van madame Saimon Dclabarrc, en den Disch van S.* Nicolaus, te Veurne, mynheer Compagnc, te Varsenare, en M.r Guinard, te Rysselalles ten gebruike van J. Idou, by notariale voorwaarden, voor negen jaren, die zyn ingegaan i.*lcn October 1815, aan 63o guldens nederlandsch ’sjaars, boven de imposition; dog met vermindering van 4/7 indien den pagt-prys binnen de vier maanden naar ider valdag betaald word. De gemelde Hofstede zal zoo wel by partyen als by accumulatie te koop gesteld worden. Ingesteld op 8670 guldens nederlandsch. 2. ’ Twee partyen goed Zaailand, gelegen te Wulpen, bezuiden de voormelde hofstede, over de Veurne-vaard, houdende aan clkanderen, te samen groot volgens kadaster 3 bunders i5 roeden 70 ellen, palende aan de landen van de lieercn Strabant, te Gend, Vancrombruggcte Brugge, Verwaerde, vidua Mocnaert, en den Disch van S.‘ Denis, te Veurne,en den Disch, te Wulpengebruikt tot Havo 1826, door Wendryk Coppensaan iao guldens.ned. by jare, boven de imposition. Deze twee partyen zullen afzonderlyk en by accumulatie koop gesteld worden. Inge stelt by accumulatie op 1.310 guldens nederlandsch.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1826 | | pagina 4